Tom

741 posts

Tom

Tom

@yoahim1998

Katılım Ağustos 2024
118 Takip Edilen20 Takipçiler
Tom
Tom@yoahim1998·
@lovekrakow To się nazywa pieniactwo w interesie właścicieli systemu
Polski
0
0
0
10
Olivia ❤️
Olivia ❤️@HemishaV·
Be honest: first impression of me?
Olivia ❤️ tweet media
English
1.5K
42
2.4K
64.5K
Tom
Tom@yoahim1998·
@KoronaWarszawa Tak Morawiecki i PiS powinni za to beknąć nie głosować na nich
Polski
0
0
0
10
Tomasz Maciejczuk
Tomasz Maciejczuk@maciejczuk90·
Napaść na Ukraińców w Pradze była napaścią na tle narodowościowym czy może Ukraińcy znowu kłamliwie zasłaniają się "rasizmem" i "szowinizmem"? Na stacji Orlen w Pradze doszło do konfliktu między pracownikami stacji a klientami, który zakończył się bójką. O incydencie opowiedział w mediach społecznościowych ojciec jednej z uczestniczek, twierdząc, że jego córka została zaatakowana dlatego, że jest Ukrainką. Według mężczyzny wszystko zaczęło się od tego, że klientce wydano resztę o 300 koron mniej. Gdy próbowała to wyjaśnić, pracownik stacji kazał im spadać i nazwał „zasranymi Ukraińcami”. Po czym pracownicy stacji próbowali wyrzucić klientów i zaatakowali ich. Orlen oświadczyła, że opis wydarzeń w mediach społecznościowych jest „istotnie zniekształcony”. Według firmy doszło do konfliktu między grupą klientów a personelem, w który następnie ingerowała ochrona. W rezultacie ucierpiała jedna z pracownic stacji — potrzebowała pomocy medycznej. Policja w Pradze potwierdziła, że słowna sprzeczka między pracownikami stacji a grupą klientów-cudzoziemców przerodziła się we wzajemne fizyczne starcie. Policjanci na razie nie znaleźli jednak potwierdzenia wersji o ataku na tle nienawiści narodowej.
Tomasz Maciejczuk tweet media
Polski
39
14
154
10.7K
Tom
Tom@yoahim1998·
@donaldtusk Spróbuj wydać chociaż naszą jedną złotówkę na jakiekolwiek odbudowywanie czegokolwiek tam mowy nie ma
Polski
0
0
0
43
Donald Tusk
Donald Tusk@donaldtusk·
Przyszłość możemy zbudować tylko na prawdzie i wzajemnym szacunku.
Polski
948
639
2.3K
65.5K
Tom
Tom@yoahim1998·
@KosiniakKamysz Największa siła jest nasz pan minister ! Pan nas obroni i na pewno pan nie ucieknie ! Bardzo żałuję że to pan Fusk jest premierem a nie pan
Polski
0
0
0
199
Władysław Kosiniak-Kamysz
Władysław Kosiniak-Kamysz@KosiniakKamysz·
Największą siłą Wojska Polskiego są żołnierze. Dziś w czynnej służbie jest już ponad 220 tysięcy. To największy potencjał naszych Sił Zbrojnych od wielu lat. Wyszkolenie żołnierza wymaga lat nauki, doświadczenia i ćwiczeń. Dlatego inwestujemy nie tylko w uzbrojenie, ale przede wszystkim w ludzi. Naszym kolejnym celem jest 500 tysięcy żołnierzy służby i rezerwy wysokiej gotowości 🇵🇱
Polski
93
66
280
24.4K
Włodzimierz Skalik
Włodzimierz Skalik@Wlodek_Skalik·
Gdańsk, polski premier i ukraiński hymn narodowy. Ukrainizacja Polski rozgrywa się na naszych oczach. Hańba!
Polski
336
498
3K
91.1K
Tom
Tom@yoahim1998·
@FijakMaciej Ale ten pan ma racje, konsultacje to coś czego władza nie może traktować byle jak albo jak jej wygodniej
Polski
0
0
0
34
Helus Pharma
Helus Pharma@Helus_Pharma·
Helus Pharma is pleased to announce that it has closed its previously announced US$50 million underwritten offering. Learn more: ir.helus.com/news-releases/… ↩️
English
1
1
10
399
Tom
Tom@yoahim1998·
@Charlie138857 @RheinmetallAG Du machst wohl Witze? Siehst du, was passiert ist? Sie stottern, sie wissen, wie man Schiffe produziert, lass sie Analplugs produzieren. Wissen Sie, wie viele Menschen gerade ihre Rente verloren haben?
Deutsch
0
0
0
9
Charlie
Charlie@Charlie138857·
@yoahim1998 @RheinmetallAG 905 euros - best price for buy. This is Christmas for buyers... RHM is very good comapny and actually price is very good for buy.
English
1
0
1
17
Tom
Tom@yoahim1998·
@cojestnietakzkr Chwała Bogu i dziękujemy panu Stanisławowi
Polski
0
0
1
124
Mateusz Jaśko
Mateusz Jaśko@cojestnietakzkr·
KRACIK ZNOWU W RIGCZ-em XD Dziś mamy już potwierdzenie- nie będzie jednokierunkowej Starowiślnej. 80- baniek oo które tak płakali aktywiści, ze przepadną mają pójść na tramwaje więc nie przepadną XD Po pomyśle płacze jedynie Akcja co chciała zabrać kolejną przestrzeń mieszkańcom i oddać turystom.
Mateusz Jaśko tweet media
Polski
11
4
64
4K
Tom
Tom@yoahim1998·
@dgpopiolek Nie chcemy tej przebudowy i nie chcemy postkomunistów i postkomunistek
Polski
0
0
0
13
Daria Gosek-Popiołek
Daria Gosek-Popiołek@dgpopiolek·
❗️Interweniuję ws. zaskakujących doniesień o decyzji prezydenta Kracika wstrzymującej remont i przebudowę ul. Starowiślnej 👉🏼To wyrzucenie do kosza ponad 82 milionów złotych dotacji z UE na ten cel 👉🏼 Przebudowa jest konieczna z uwagi na fatalny stan ulicy i torowiska. Czekam na odpowiedź Panie Prezydencie.
Polski
19
29
102
7.6K
Tom
Tom@yoahim1998·
@LukaszGibala Po prostu dziękuję Panu za to co Pan robi. Jest Pan ostatnią nadzieją dla Krakowa.
Polski
1
0
3
61
Łukasz Gibała
Łukasz Gibała@LukaszGibala·
Roma locuta, causa finita. Podczas dzisiejszej sesji użyłem tych słów nieprzypadkowo, bo dokładnie miesiąc temu, 24 maja Kraków także przemówił. Referendum było narzędziem, które pozwoliło rozliczyć dwa lata rządów KO z decyzji, które podejmowali z myślą o własnych interesach. Podwyżki opłat za wywóz śmieci, bilety komunikacji miejskiej i parkowanie w strefie płatnego parkowania. Niespełnione obietnice zewnętrznych audytów i oszczędności. Tymczasem Kraków jest dziś najbardziej zadłużonym miastem w Polsce. W ciągu dwóch lat władze miasta dołożyły do długu około 2 miliardy złotych. Zamiast inwestować w komunikację miejską – ograniczano kursy, likwidowano linie, z ulic znikały autobusy i tramwaje. SCT wprowadzono z całkowitym pominięciem głosów mieszkańców. Konsultacje społeczne stały się fikcją. To, co mieli do powiedzenia Krakowianie, po prostu nie interesowało rządzących. Przez dwa lata nie przygotowano planu ogólnego ani nie przekazano go do opinii publicznej. Gdy Krakowianie płacili coraz więcej za coraz mniej, włodarz miasta tańczył na dachu magistratu. Przykładów wszechobecnej błazenady niestety było więcej. Do dziś nie ogłoszono daty wyborów. Działacz Edward Nowak składa kolejne protesty, w ten sposób celowo przeciągając całą sprawę. Mieszkańcy mają prawo wiedzieć, kiedy będą mogli zdecydować o zmianach.
Polski
9
5
47
2.8K
Tom
Tom@yoahim1998·
@WolnaRadio A wie pani czemu? Bo cokolwiek pani zrobi prokurator może pani pstawic zarzut udziału w bójce
Polski
0
0
0
854
Olga Srokarczuk
Olga Srokarczuk@WolnaRadio·
Ukraińcy w Polsce czują się jak u siebie. Koniecznie trzeba to zmienić.
Polski
215
586
2.7K
126.4K
Tom
Tom@yoahim1998·
@RheinmetallAG Wenn Sie nicht wissen, wie man Schiffe baut, mach einen Analdildo!
Deutsch
0
0
0
11