간내사망 🍁

13.4K posts

간내사망 🍁 banner
간내사망 🍁

간내사망 🍁

@narinott

#hsr | #snk | #castelvania | #deliconursery | #hoyomultiverse | #atla and #tlok • DNI: kpop, alnst/sekai fandom and alumaria, clorivia, zutara shippers |

Entrou em Şubat 2021
178 Seguindo427 Seguidores
Tweet fixado
간내사망 🍁
간내사망 🍁@narinott·
He's more spiritual than most Na'vi and deserves only the best. He's the type of character who follows the path of vengeance, but shows that even while on the path of vengeance, one can remain human and not resort to self-destruction. So'Lek remind me Boothill sm ☹️💔
간내사망 🍁 tweet media간내사망 🍁 tweet media
𝗧oska ❤︎@toskaloviuu

unpopular opinion about #solek ?

English
1
2
5
1.1K
간내사망 🍁 retweetou
산삼
산삼@__SANSAM·
산삼 tweet media
ZXX
0
71
519
12.1K
간내사망 🍁 retweetou
산삼
산삼@__SANSAM·
산삼 tweet media
QME
1
771
6.9K
63.3K
'Iawe 💙🩸
'Iawe 💙🩸@ma_iawe·
Does anyone have the neytiri rage scene on where she is st4bbing a sky person?? I need it so badly 😭😭
English
2
0
4
87
간내사망 🍁 retweetou
🐾
🐾@ned_787·
slightly nsfw? bottom so'lek
🐾 tweet media🐾 tweet media
English
10
35
304
2.4K
🇺🇦Cambrian Wolfy | cr: tbfyl vol 1
FINALLY I GOT ERHA. I even bought cat with tianwen and husky bookmarks And Ukrainian erha version has meatbun's author notes unlike 7s version Omg no way our publisher finally did smth right
🇺🇦Cambrian Wolfy | cr: tbfyl vol 1 tweet media
English
4
1
101
2.3K
간내사망 🍁
간내사망 🍁@narinott·
@porup0ru Або Со'Лек з гри афоп або Нейтірі 😶
Українська
0
0
1
25
ᦓꪮꪶ
ᦓꪮꪶ@autisticnavi·
@narinott DONT GIVE ME IDEAS IM ALREADY PROCASTINATING ON ONE FIC
English
1
0
1
26
ᦓꪮꪶ
ᦓꪮꪶ@autisticnavi·
rasilek resting by the water in so'lek's camp to cope with the heat
English
2
0
7
181
간내사망 🍁
간내사망 🍁@narinott·
@EdgarSoboliev Мало того що дітовбивця, так ще і шлюхан. Цікаво як після такого його не забили камінням? А треба було
Українська
0
0
2
61
Edgar's Psychoanalysis
Edgar's Psychoanalysis@EdgarSoboliev·
Був у мене приятель Толік, вчилися разом. Історія довга, кульмінація в середині, осмислення в кінці. Дуже гарно вчився, один з найрозумніших хлопців на потоці, спортом постійно займався, боротьба, здається. Дуже весело жартував, потеревеніти любив і завжди знався на останніх технологіях. Улюбленець вчителів і друзів. Ми були в паралельних групах на потоці, після навчання звісно втратили контакт. І вже зараз воно видно, тільки ретроспективно, що ось тут трошки його заносило коли випивав, ось тут трошки контроль втрачав, не сильно, трошки так. Аж потім мені написав одногрупник з новиною в газеті, що Толік вбив двох власних дітей, дружину і матір. Дисклеймер: нічого не виправдовує вбивство. Та тут я хочу написати про причини більш комплексно. Про токсичну провину, що її викликає, як нею інфікують і що вона робить з психікою, яка не в змозі її витримати. З того що розповіли мені друзі, які знали його краще, у Толіка була друга родина. Навіть ще одна дитина з тою другою жінкою. І знову ж таки, з розповідей, йому капали на мозок одночасно три жінки. Толік був завжди крутим спеціалістом і багато заробляв і ось цей ресурс можна було перетягувати на свою сторону. З розповідей це все тривало роками, люба мама пиляла його особливо жорстко, він виріс з нею дуже близький і невіть першою сім'єю жив з нею в одному домі. Дружина звісно тисла дітьми, згодом вони все ж розвелися, але він все одно мусив там проводити багато часу і ніяк не міг дозволити собі просто жити як є. Ну а коханка як могла перетягала на свою сторону. Так от невротична психіка Толіка, який завжди хотів бути хорошим і самим кращим в, тому що він робить не справлялfся менеджити власні потреби та бажання і провину від покладених на нього потреб і бажань шістьох інших людей. Здавалось би, безліч варіантів як з цим жити і цю ситуацію ладнати. Але у людини в кризі і стресі вмикається тонельний зір. І в наступній сварці, як раз на новий рік, він задушив колишню дружину і столярним молотком добив усю сім'ю. Спробував інсценувати пограбування, але все швидко розкрилось. Психіатрична експертиза визнала його вчинок свідомим. Дали довічне, але він справився за 4 роки, вкоротив собі життя там в тюрмі. Я це все розповідаю як граничну ілюстрацію того, що з психікою робить токсична провина. Психіка у всіх дуже різна, кожен може витримати різну кількість провини, але загалом це така штука, яка дуже потрібна, що б *жити своє життя*. Що б не підтримувати міф про власну хорошість, не намагатися всім догоджати, не вислужуватися заради крихт любові і визнання. А відповідально відноситися до власних бажань. Взагалі бодай їх чути і мати. В місяць чоловічого ментального здоров'я провина мені бачиться як чи не тема номер 1. Майже кожен чоловік в терапії мені про це розповідає. Де треба всіх жаліти, де треба утискатися, де треба бути менше і тихіше, де треба жертвувати, бо ж без його 100% віддачі там всі не виживуть. Але є деяка межа, коли можна і поламатися від тої *повинності* Далі, кому цікаво, я розповім про цю провину, що вона робить з життям і як відчувається носіями. Один довгий твіт теорії.
Українська
116
12
215
266.9K
Lantsuta Publisher🇺🇦
Lantsuta Publisher🇺🇦@ComicsPhaeton·
🍓☘️Монолог Травниці. Артбук 🍓☘️Пориньте в історичний світ і познайомтесь із захопливими персонажами «Монолога травниці», оригінальної серії романів, яка надихнула на створення хітової манґи та аніме! 🍓☘️ lantsuta-publishing.com/apothecary-ab-…
Lantsuta Publisher🇺🇦 tweet media
Українська
2
0
15
309
간내사망 🍁
간내사망 🍁@narinott·
@_vidmocka_ @saintrata Блять не повірите буквально кілька секунд тому з іншою людиною теж говорили про те що рушник це щось красиве і вишите, а полотенце для побуту
Українська
1
0
2
78
✨ФІШка✨
✨ФІШка✨@_vidmocka_·
@saintrata Для мене завжди був рушник у значенні щось на чому є вишиті узори і що використовується для прикрашання. А полотенце це типу жопу витерти. У мене так в голові це закріпилось, за правильність не кажу
Українська
2
0
17
432
ᦓꪮꪶ
ᦓꪮꪶ@autisticnavi·
do u think avatartwt is gonna be beefing like this when we're all like thirty smth and waiting for a5
English
6
1
41
893