34 bezel

455 posts

34 bezel

34 bezel

@34Bezel

Присоединился Şubat 2022
10 Подписки19 Подписчики
34 bezel
34 bezel@34Bezel·
@walecznyopos @ZandbergRAZEM He he, Hołownia ma długi i bardzo potrzebuje koryto+, Ktoś tu zapomniał jak rozpaczliwie Hołownia szukał dobrze płatnej posady w ONZ, gdy przestał być marszałkiem sejmu. Nocna randka z Kaczyńskim też była dla przyszłej kasy
Polski
0
0
0
20
walecznyopos
walecznyopos@walecznyopos·
@ZandbergRAZEM Hołownia chciał znieść program koryto+, mu PO nie pozwoliło. Ma być jak jest czyli złodziejstwo
Polski
3
1
10
1.3K
Adrian Zandberg
Adrian Zandberg@ZandbergRAZEM·
Jaka szkoda, że facet nie jest premierem! Jakby tylko został premierem, na pewno by to zmienił. Ta licytacja Tuska i Czarzastego, który bardziej uchyli się od odpowiedzialności za ten syf, jest wręcz zabawna. I tylko hordy aparatczyków z PO i Nowej Lewicy nie wiadomo skąd się wzięły :)
300Polityka 🇵🇱@300polityka

Tusk: Ja bym bardzo chciał, żeby szpitale były zupełnie wolne od tych partyjnych aktywistów #300POLITYKALIVE 300polityka.pl/pl/live/2026-0…

Polski
86
355
5.2K
117.6K
Roman Giertych
Roman Giertych@GiertychRoman·
Zgodnie z kodeksem postępowania karnego prokurator nie musi dopuścić pełnomocnika dla świadka. Szczególnie gdy ten pełnomocnik się nie stawił. Odmowa odpowiedzi na pytania prokuratora powoduje możliwość nałożenia kar porządkowych. Najpierw kary grzywny, a w przypadku uporczywego uchylania się to również karę aresztu, którą stosuje sąd. Nie rozumiem dlaczego dzisiaj prokuratura nie ukarała dr Jędrzejowskiego karą grzywny. 8 lat temu gdy pan Birgfellner nie stawił się w prokuraturze bo miał pogrzeb przyjaciela to dostał 3000 grzywny. Ale pisowców Prokuratura Okręgowa w Warszawie zawsze traktuje lepiej.
Polski
356
239
957
92.9K
34 bezel
34 bezel@34Bezel·
@ExplicitePL @KozlowskiGw Wiesz co robi koordynator SOR? Planuje grafik dyżurów lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych, nadzoruje procedury, organizuje pracę oddziału i współprace z innymi oddziałami, kontroluje jakość udzielanych świadczeń i prowadzi dokumentację medyczną. To papierologia
Polski
0
0
0
9
ExplicitePL
ExplicitePL@ExplicitePL·
Wstydu nie mają! Przecież wiedzieli, że 2 miesiące po skończeniu studiów szczyl bez specjalizacji został koordynatorem SOR za najwyższe możliwe stawki - co bezpośrednio naraziło zdrowie i życie pacjentów na szwank i było NIEZGODNE Z PRAWEM. Już za to powinien Kacprzyk siedzieć. Trwa zastraszanie personelu:
ExplicitePL tweet media
Polski
3
15
36
469
Piotr Kozłowski
Piotr Kozłowski@KozlowskiGw·
Kilka uwag doświadczonego lekarza SOR do wywiadu dr Jędrzejewskiego. Możliwości są dwie: Albo cały SOR był w zmowie i jest gigantyczna afera, albo sygnalista się zagalopował i skompromitował. Nie przesądzam, ale wiele rzeczy w wywiadzie się nie klei wiadomosci.radiozet.pl/polska/lekarz-…
Polski
29
51
226
7.6K
34 bezel
34 bezel@34Bezel·
@Saylek290676 @chrzanikx Nie wiesz czy lekarz wykonywał zabiegi medyczne bez uprawnień bo nie zostało to jeszcze sprawdzone
Polski
0
0
0
5
Saylek
Saylek@Saylek290676·
@34Bezel @chrzanikx Na szczęście są z wykonywanie zabiegów medycznych bez uprawnień :)
Polski
1
0
0
14
chrzanik
chrzanik@chrzanikx·
Ale pokaz bezczelności Żurka w RMF: - patologie będą się zdarzać ale system zadziałał - nie zadziałał bo wyrzucono lekarza sygnalistę - ale były czasy PiSu gdzie było 10 sygnalistów, którzy mówili, że na OIOM-ie leży mąż posłanki… - nie system zadziałał tylko media Niesamowite, były radny KO, lekarz z zarzutami o doprowadzenie do śmierci na SORze na którym nigdy nie powinien być a ten mówi, że system zadziałał i o PiS zaczyna nawijać. Wstydu nie mają.
Polski
84
476
4.5K
120.5K
34 bezel
34 bezel@34Bezel·
@GoniecPL Kiedy to było? Goniec tak stał pod szpitalem i zaczepiał ludzi przechodzących i wszyscy byli pacjentami szpitala i mieli złe doświadczenia z leczenia? Pani po operacji wyrostka sama biega do pielęgniarek - ale to chyba już na oddziale chirurgii a nie na SOR?
Polski
0
0
0
194
Goniec.pl
Goniec.pl@GoniecPL·
‼️"Mało nie zeszłam ze świata. Krew mi się lała, nic nie wpisali w kartę. Całą pościel i piżamę miałam zalaną krwią. Całą noc tak siedziałam do rana, a potem pielęgniarka Ukrainka mnie pyta "co pani narobiła?" - przerażająca relacja pacjentki pod Szpitalem Południowym w Warszawie
Polski
74
875
5.3K
199.7K
34 bezel
34 bezel@34Bezel·
@BartoszLewand20 Jako teoretycznie przyszły obrońca powinieneś się cieszyć, bo dr poznał o co będzie pytać go prokuratura. Czemu się nie zgłosiłeś, czyżby sprawa śmierdząca, czy może CBA od którego bierzesz co m-c kasę uprzedziło cię, że coś tu jest kręcone?
Polski
0
1
3
209
34 bezel
34 bezel@34Bezel·
@EdoMarcin Oj jak boli, ze Kierwiński nie bał się wejść do pałacu prezydenckiego żeby zabrać ukrywających się tam skazanych przestępców Kamińskiego i Wąsika. Boli, że aresztował tych od fałszywych alarmów do mieszkań polityków, że aresztował Kraskowskiego. Kto będzie następny?
Polski
0
0
1
308
🇵🇱 MARCIN EDO
🇵🇱 MARCIN EDO@EdoMarcin·
Ten utyty, przepity półgłówek, wyjątkowo wierny żołnierz rudej miernoty, resortowe dziecko PO, syn Andrzeja - za zbrodniarza Jaruzelskiego, generała w KOK, w wieku zaledwie 30 lat został prezesem lotniska w Modlinie. Doprowadził do tego, że inwestycja zamiast 300 mln, kosztowała 450 mln złotych, gdzie po kilku miesiącach została zamknięta, tracąc kolejne 34 mln. Konsekwencji poza kolejnymi awansami - zero.
🇵🇱 MARCIN EDO tweet media
Polski
42
825
2.8K
36.5K
chris
chris@chris24663060·
@OficjalneZero Zadawanie pytań świadkowi, po jego deklaracji, że będzie zeznawał tylko w obecności pełnomocnika, nie świadczy o chęci wyjaśnienia sprawy przez prokuraturę, a raczej o chęci przygotowania gruntu pod narrację, że świadek nie chce współpracować.
Polski
1
0
3
591
OficjalneZero
OficjalneZero@OficjalneZero·
🗣️Piotr Antoni Skiba o przesłuchaniu dr. Emila Jędrzejewskiego: „Świadek zakomunikował, że nie chce zeznawać bez udziału pełnomocnika. Przedłożył do protokołu notatkę zawierającą nazwiska osób pokrzywdzonych, chodzi tutaj o dwie osoby (…). Prokuratorzy zadali świadkowi kilkadziesiąt pytań dotyczących postępowania. Świadek każde z pytań skwitował milczeniem”. ⤵️
Polski
163
107
1.1K
230K
34 bezel
34 bezel@34Bezel·
@jpinkwart A kto mu ma pełnomocnika załatwić? My, kanał Zero, a może sam?
Polski
0
0
0
6
Joanna Pinkwart
Joanna Pinkwart@jpinkwart·
Fajny ten spin, który rano wypuszczono "a czemu nie zgłosił tego do prokuratury wcześniej?" Oraz nowszy "a w prokuraturze nic nie powiedział". Tylko dla większości osób jest dość oczywiste, że bez pełnomocnika w tak poważnej sprawie się nie odpowiada. Tak więc chyba spin nie chwycił. Na naszej antenie trwa program specjalny. Sprawy nie da się zamieść pod dywan - trzeba ją wyjaśnić do końca.
Normandy Shores, FL 🇺🇸 Polski
302
267
3K
59.4K
34 bezel
34 bezel@34Bezel·
@EwcMeras A o co można pytać Kacprzyka skoro sygnalista odmówił odpowiedzi na wszystkie pytania?
Polski
2
0
0
9
McMeras
McMeras@EwcMeras·
Czyli jasna sprawa. To dlatego Kacprzyk nie został wezwany do prokuratury ponieważ jego sprawa będzie przeciągana tak by jego pozew przeciw sygnaliście zaczął się pierwszy. Wtedy pozew przeciw Kacprzykowi zostanie wstrzymany do czasu rozstrzygnięcia zniesławienia. Mama pomoże.
chrzanik@chrzanikx

DAWID KACPRZYK WYDAŁ OŚWIADCZENIE! Generalnie pozwie lekarza sygnalistę za pomówienia XD „W związku z wywiadem udzielonym przez dr. Emila Jędrzejewskiego w dniu 23 czerwca 2026 r. w „Kanale Zero”, w którym padły pod moim adresem informacje nieprawdziwe, krzywdzące i naruszające moje dobre imię, jestem zmuszony publicznie zająć stanowisko. Dotychczas starałem się unikać komentowania sprawy w przestrzeni medialnej. Uważałem, że wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące mojej osoby powinny być wyjaśniane w oparciu o fakty, dokumenty oraz obiektywne dowody zgromadzone w toku właściwych postępowań. Wobec treści wypowiedzi dr. Jędrzejewskiego dalsze milczenie mogłoby jednak zostać odebrane jako przyzwolenie na rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. Dlatego kategorycznie oświadczam: dr Emil Jędrzejewski bezpodstawnie łączy mnie ze zdarzeniami, z którymi nie miałem nic wspólnego. Dotyczy to w szczególności dwóch spraw przywołanych w wywiadzie: śmierci pacjenta w łazience Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz rzekomego wykonania tomografii komputerowej pacjenta po jego śmierci. W pierwszej sprawie toczy się postępowanie karne, którego nie jestem stroną. Druga sprawa — o ile w ogóle miała miejsce — nie dotyczy okresu mojego zatrudnienia w Szpitalu Południowym. Twierdzenia formułowane przez dr. Jędrzejewskiego nie znajdują więc potwierdzenia w faktach. W mojej ocenie ich rzeczywistym skutkiem jest próba zdyskredytowania mnie w przestrzeni publicznej. W udzielonym wywiadzie dr Emil Jędrzejewski sam przyznaje, że w lipcu 2025 r. złożył na mnie skargę. Pomija jednak istotną okoliczność: w treści tego pisma nie wskazał żadnego konkretnego, możliwego do zidentyfikowania przypadku medycznego zaniedbania z mojej strony. Skarga opierała się wyłącznie na ogólnych twierdzeniach. Mimo to odniosłem się do stawianych mi zarzutów w dniu 15 sierpnia 2025 r. Nie jest zatem prawdą, że skarga dr. Jędrzejewskiego została pozostawiona bez odpowiedniej reakcji. Odnosząc się do skarg pacjentów dotyczących funkcjonowania Oddziału Chirurgii, wyjaśniam, że były one uzasadnione. Dotyczyły między innymi sytuacji, w których lekarze Oddziału Chirurgii nie stawiali się w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w celu konsultacji pacjentów chirurgicznych albo czas oczekiwania na ich przybycie przekraczał terminy określone w Regulaminie Szpitala. To właśnie takie zachowania lekarzy Oddziału Chirurgii oraz ordynatora tego Oddziału prowadziły do konfliktu z lekarzami SOR-u. Lekarze SOR-u, działając zgodnie z obowiązującymi procedurami, mieli prawo oczekiwać niezwłocznych konsultacji chirurgicznych — przede wszystkim w interesie pacjentów. Wskazane wyżej publiczne zarzuty kierowane pod moim adresem są nieprawdziwe, bezpodstawne i noszą cechy zniesławienia. W związku z tym informuję, że podjąłem już działania prawne, a sprawa zostanie skierowana na drogę właściwego postępowania sądowego”

Polski
2
0
2
386
34 bezel
34 bezel@34Bezel·
@OficjalneZero To Giertych latał po Szpitalu Południowym i mordował pacjentów i upychał ich w łazienkach? To pytanie o rodzinę bardzo przypomina pytanie Nawrockiego gdy zatrzymał się przy samochodzie Stanowskiego i zapytał Czy w niego zwątpił? Brak świadków
Polski
0
0
5
732
OficjalneZero
OficjalneZero@OficjalneZero·
Gdy wyłączyliśmy kamery, dr Emil Jędrzejewski zadał jedno pytanie: „Czy myśli Pan, że moja rodzina jest bezpieczna?”. Były ordynator Szpitala Południowego w Warszawie ujawnił we wtorkowej Godzinie Zero szokujące informacje. Jak zareagowała prokuratura? Co zrobił Rafał Trzaskowski? Czy Roman Giertych może spokojnie spojrzeć w lustro? Zapraszamy na materiał @K_Stanowski.
Polski
285
727
4.4K
184.8K
Anja Laszuk
Anja Laszuk@LaszukAnja·
@KrystPawlowicz a ja właśnie zastanawiałam się, kto wypuścił człowieka po studiach medycznych, tak rażąco bez kwalifikacji... Powinna być kontrola na uczelniach...
Polski
2
0
1
865
Krystyna Pawłowicz
Krystyna Pawłowicz@KrystPawlowicz·
❗️DAWID KACPRZYK,upr.zaw.w 2024 r.jest siłą rzeczy NIEDOUCZONYM LEKARZEM”covidowym”.Prawie 3 z 6 lat jego studiów medycznych na kier.lekarskim PRYWATNEJ UCZELNI ŁAZARSKIEGO odbywał kształcenie/wykłady/w trybie ON LINE,praktykę stacjonarnie ale w covidzie ograniczoną. To jak on może umieć intubować ciężko chorego,i to świeżo po takich studiach ? Tak covidowo nie/wyuczeni i niedoświadczeni „lekarze” na odpowiedzialnych stanowiskach to ŚMIERTELNE zagrożenie dla pacjentów. Dla wszystkich kształconych w czasie ograniczeń covidowych lekarzy,prawników…dla wszystkich,winny być wprowadzone studia UZUPEŁNIAJĄCE.!
Krystyna Pawłowicz tweet media
Polski
51
533
1.3K
35.4K
34 bezel
34 bezel@34Bezel·
@Janusz_Ch_ Ściek w komentarzach bo rodzice mieli pieniądze, to musieli synalka umieścić na uczelni i w szpitalu. Rozumiem że tu wszyscy po najniższej krajowej żeby nie było podejrzeń o pomaganie dzieciom. Czy tak samo pisaliście o Kaczyńskim i jego niedopuszczeniu do matury którą zadał
Polski
1
0
0
423
e-Janusz Ch. 🛷💉🪺
Mi się składa w całość sprawa Kacprzyka: - prywatna uczelnia - ojciec deweloper, matka w Prokuraturze - polityczna ochrona W efekcie: dwie lewe ręce do leczenia Szok ☠️ #KrewNaRękach
e-Janusz Ch. 🛷💉🪺 tweet media
Krzysztof Stanowski@K_Stanowski

Program specjalny od samego rana do nocy. To będzie długi dzień. Widać, że na razie u polityków partii rządzących jest szok i za bardzo nie wiedzą, co robić. Plan się pewnie krystalizuje. youtube.com/watch?v=zGeyjH…

Polski
117
590
4.1K
297.6K
34 bezel
34 bezel@34Bezel·
@rtoipikswelisaw @PanP23929 Nie kacapy, a Stanowskiemu kończy się kasa, bo nie ma dopływu ze SSP jak za pis 9mln zł, musiał sprzedać weszło, a jak pis wróci do władzy (choćby w W-wie) to koryto się zapełni. Skończy się imba z lekarzami to będzie inna "afera" a to tylko sprawa jednego lekarza w całej Polsce
Polski
0
0
0
5
Piotr Wasilewski 🇵🇱 ⚡ ***** ***
@PanP23929 Ja tu widzę ofensywę opcji rosyjskiej. Na froncie ukraińskim kacapom nie idzie, więc potrzebowali sukcesu w Polsce. Tanio i bez brudzenia sobie rączek. Po to kacapom potrzebnu są pisowscy złodzieje, a pisowskim złodziejom medialni bandyci. #wieszwięcej
Polski
2
1
11
191
Pan_komentator
Pan_komentator@PanP23929·
Krzysztof Stanowski o Koalicji Obywatelskiej: - Tomasz Lenz stawia na nogi cały szpital, bo jego synowi wrósł paznokieć - Małgorzata Pępek wpycha się bez kolejki - Salonik VIP w Szpitalu Południowym „Nie mówicie nam o pojedynczych politykach, bo wy jesteście po prostu zdegenerowaną bandą i nie macie żadnych zasad”.
Polski
91
1K
5.4K
73.2K
jjjrodman
jjjrodman@jjjrodman·
@jciesz @Arlukowicz jest pismo Jędrzejowskiego do zarządu szpitala z 21.07.2025. nie napisał nic o: -błędach lekarskich -eksperymentach -śmierciach -saloniku VIP. zaczekam na komentarz.
Polski
1
1
12
249
34 bezel
34 bezel@34Bezel·
@gieryga @ZandbergRAZEM Przecież Razemki to zadymiarze, do rządu nie chcieli bo by musieli wziąć odpowiedzialność, a tu słupki spadają, a wybory tuż tuż to trzeba każdą imbę nagłaśniać nawet w najgłupszy sposób pokazując brak podstawowej wiedzy
Polski
1
0
2
366
Mateusz Gieryga
Mateusz Gieryga@gieryga·
@ZandbergRAZEM Czyli świadek przedstawia jakieś zarzuty, ale nie musi tego potwierdzać jakkolwiek? Pokrętna logika.
Polski
24
1
63
2.6K
Adrian Zandberg
Adrian Zandberg@ZandbergRAZEM·
Minister z rządu umoczonego w Szpital Południowy, a zarazem prokurator generalny, o przesłuchaniu świadka. Patrzę i trochę oczom nie wierzę... Pamiętacie, jak po patologiach Ziobry mieliśmy rozdzielić funkcję ministra i prokuratora generalnego? To było zaledwie 3 lata temu.
RozmowaRMF@Rozmowa_RMF

💬Dziś doktor Jędrzejewski będzie przesłuchiwany. Mam nadzieję, że jak siądzie przed prokuratorem będzie miał dowody - @w_zurek, minister @MS_GOV_PL w Porannej #RozmowaRMF @RMF24pl @Radio_RMF24 @tterlikowski

Polski
140
381
5.3K
133.6K
34 bezel
34 bezel@34Bezel·
@ZandbergRAZEM @gieryga Od kiedy to śledztwa prokuratury prowadzone są przez media? Oskarżony w jednej stacji, prokurator w drugiej? Wiemy że jest pan @ZandbergRAZEM pisowskim czopkiem od kiedy pis oddał wam swoje podpisy w wyborach (Anusz -opisane przez Romanowskiego w książce o ojcu Morawieckiego)
Polski
0
0
4
376
Adrian Zandberg
Adrian Zandberg@ZandbergRAZEM·
@gieryga To, że świadek ma "przynieść dowody". Od zebrania dowodów - w tym weryfikacji zeznań - jest prokurator, nie świadek. Dlatego prokuratura musi być niezależna od polityków. Myślałem, że chociaż to jest dla wszystkich oczywistość, po latach Ziobry. Ale najwyraźniej byłem naiwny.
Polski
22
7
344
6.8K
34 bezel
34 bezel@34Bezel·
@KownackiBartosz A czy Ziobro o tym wie, bo jego brat Witold Kornicki chce być w Polsce legalnie ze swoim mężem. A Kaczyński? Tylu chłopaków już go rzuciło bo nie proponował małżeństwa, kpt.Polaszczyk siedzi w więzieniu (wcześniej 6 lat aresztu) bo mówił nie. Wielka miłość Wąsika 8 lat w areszcie
Polski
0
0
0
6
Bartosz Kownacki
Bartosz Kownacki@KownackiBartosz·
Złożyłem zawiadomienie do prokuratury na R. Trzaskowskiego! Powód? Zmuszanie urzędników do łamania prawa i Konstytucji ws. transkrypcji aktów małżeństw jednopłciowych.
Bartosz Kownacki tweet mediaBartosz Kownacki tweet media
Polski
56
349
941
8.1K
34 bezel
34 bezel@34Bezel·
@magdazwarmii To jest tylko walka o koryto bo za pisu Stanowski, kanał zero i weszło dostał 9 mln zł ze spółek państwa za udawanie obiektywnego dziennikarza, który nie czepia się pisu. Jak zabrakło kasy to Stano musiał sprzedać weszło bo nie był w stanie zarobić na siebie.
Polski
0
0
0
5
Magda
Magda@magdazwarmii·
Po jednym wywiadzie postawił się Pan jednocześnie w roli dziennikarza, prokuratora i sędziego. Zdążył Pan wskazać winnych, wydać wyrok i zażądać dymisji, zanim zweryfikowano dokumentację i przesłuchano wszystkich świadków. To nie jest odwaga dziennikarska. To jest przekonanie o własnej nieomylności. Mam nadzieję, że jeśli część tych sensacyjnych oskarżeń nie wytrzyma zderzenia z faktami, będzie Pan równie głośno przepraszał, jak dziś osądza i nakręca tłum.
Magda tweet media
Polski
128
237
1.5K
24.7K
34 bezel
34 bezel@34Bezel·
@piotr_testowy @nomadmum81 Przecież @piotr_testowy nie powiedział o mordowaniu ludzi ale, że jeden pacjent zmarł w łazience i to zatuszowano by nie robić sobie problemów. On tego nie widział ale o tym słyszał tylko nie pamięta od kogo. Mój sąsiad dostał zawału na kiblu ale to pewnie żona go zamordowała
Polski
1
0
0
11
Piotr Testowy
Piotr Testowy@piotr_testowy·
@nomadmum81 Sprawa jego pensji jest zupełnie osobna i niepowiązana kwestią. Po co teraz wplatać to w sprawę? On powiedział, że Dawidek, będący pod polityczna protekcją, uśmiercał ludzi ponieważ nie posiadał kompetencji do wykonywania zawodu. Sprawę o kasę ma że szpitalem a nie Dawidkiem.
Polski
2
0
34
3.5K
Nomadmum
Nomadmum@nomadmum81·
Zrzucacie mi manipulacje, a pluje faktami. Zarobki Pana Emila w 2024 tylko w tym szpitalu (nie wiem ile wynosiły w innych placówkach gdzie był prezesem) to 1.3 mln Składa się na to: • 36k miesięcznie stawka za zarządzanie • 160 zł za h dyżuru (przeciętnie raz w tygodniu) • poradnia 50% od wypracowanych pkt (a nie jak mówił Pan @Arlukowicz 50% od operacji) • plus premia za 2023 10% od zysku oddziału - problem w tym, że ta kwota została wypracowana dlatego, że w koszty oddziału nie zostala zaksięgowana anestezjologia która w całości przejął OIT. To się rozlicza mniej więcej w czerwcu kolejnego roku za który jest przyznawana. Premii za 2024 już nie dostał Pan Emil, bo nowy zarząd poprawnie rozliczył koszty anestezjologów więc nie bylo zysku. Sprawa jest w sądzie / to szpital pozwał Pana Emila jest m.in o zwrot. W tej sprawie są tak poważne zarzuty, że trzeba się trzymać faktów. I tak wiem, nie zarobki są w tym ważne ale jeśli padają zarzutu takiego kalibru jak zabijanie ludzi to chyba oczywiste, że sprawdza się wiarygodność osoby, która o tym opowiada. Znajomość Pana Kacprzyka z Panią Kaznowska nie ulega żadnej wątpliwości i faktem jest, że była patologiczna w skutkach. Nie bronię żadnej z tych osób.
Polski
46
28
347
55.2K