DedDead22

913 posts

DedDead22 banner
DedDead22

DedDead22

@Dead22Ded

I like pudding

Присоединился Ekim 2021
108 Подписки11 Подписчики
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@bychenko Нахуй вони його редизайнять стонадцять разів, це абсолютно не має сенсу бо іконка ж має бути впізнавана.... І кожен раз ці дизайни від гугла все тупіші і тупіші. Типу так, раз на якийсь час їх треба оновлювати бо мода в діджитал просторі змінюється, але у гулі якийсь хіхоз з цим
Українська
0
0
10
534
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@iamulyshhh @Tytpaliat Ватафак..Навіть забуваючи, що вони не юзають зону відпочинку,яка буквально для цього призначена,але щоб хлопець просто сидів з жінками? І не маленький вже,як вони додумалися до цього... Було б ще зрозуміло,якби це була транс персона, але дуже сумніваюся, що це той випадок
Українська
0
0
5
128
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@iamulyshhh @Tytpaliat Тобто мама з дорослим хлопцем обідають прям в жіночій роздягальні?😦 Може я не так зрозуміли, що ви мали на увазі, якось не уявляю яку ще лавку можна знайти в спортзалі, хібащо прям разом з гантелями ахах
Українська
1
0
47
1.6K
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@crisisenjoyer @midzrbit The problem is not in the localization of the name, but the fact that people call Kyiv as Kiev, the russian version of this name. Like, why does the whole world have to read it as russians call it and not Ukrainians?
English
1
0
11
70
coyote
coyote@crisisenjoyer·
@midzrbit I suppose. But it’s pretty normal for every language/culture to have endonymns and exonymns. Munich = munchen, köln = cologne, Germany = Niemačka, etc. I feel if the average person arguing this saw how china names outside countries/places they would flip their lid.
English
1
0
3
638
⚢ agi's motto 🍊
⚢ agi's motto 🍊@midzrbit·
westerners be like yeah i will easily read a 26 letter name of a german town but i refuse to call kyiv by its name because it has a sound i struggle to pronounce despite it being a common sound in the english language
English
12
235
3.1K
27.1K
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@ViMrvicool @demons_asylum Ну наприклад те, що людина буквально бажає зла цілій групі людей, які не є шкідливими для суспільства...? А що тоді поганого гітлер робив, ну вважав євреїв гіршими за тварин, ну вибір у нього такий....
Українська
1
0
1
41
Vi
Vi@ViMrvicool·
@demons_asylum І що в цьому поганого? Це ж його вибір. Так само як і вибір гея бути геєм. 🤷🏻‍♂️
Українська
3
0
7
671
притулок демонів
притулок демонів@demons_asylum·
колись мала шкільного друга. до біса розумним був, призер всеукр/обл олімпіад з геогр/фіз/матем, зно 195+. метал разом слухали. вступив до могилянки. і шо? став пастором протестантської церкви, блять. тепер постить постики чому геї це зло і чому жінка не може бути пасторкою
Українська
20
4
537
15.9K
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@Darsi_Magvaer Як тішить, шо у інших людей вдається налагодити стосунки з батьком, що їх тата можуть рефлексувати🙏 Мій був дуже тяжкою людиною, яка боялася бачити проблеми в собі, і ось недавно загинув так і не помирившись зі мною. Хоча б хтось зміг
Українська
0
0
26
1.3K
Накидарсі
Накидарсі@Darsi_Magvaer·
Розмовляю з батьком: - От чого було на мене в дитинстві так арать? Шо це за логіка «вдарить того, хто плаче, шоб він не плакав»? - Та якась фашистська практика, їй-бо. Нема на то логічної відповіді. Ми були молоді та дибільні якісь, однозначно
Українська
11
6
1.4K
48.8K
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@og33skunk @citizen_of_Kiev @kava220 Щиро не розумію проблему пустити жінку з дитиною в місце,де трохи зручніше,ніж мерзнути в коридорі на підлозі.Чоловіки люблять кричати про демографічну кризу,що Україні треба більше українців,а яке відношення до цих малих українців і їх матерів? Це все ще був публічний простір..
Українська
1
0
0
70
OG
OG@og33skunk·
@citizen_of_Kiev @kava220 Стоп, тобто якась ахуєвша "яжемать", якогось чорта вирішила, що їй, пизді немитій, яка нічого не вклала і не зробила в тій кімнаті, але гучніше всіх волає, хтось щось винен?! Хм.. 🤣🤦 Ну тепер здається, що їбало треба бити не старій
Українська
2
0
4
502
M: аr:a
M: аr:a@kava220·
З укриття зняли двері, які жінка зачинила перед носом в матері з маленькою дитиною під час ракетного удару по Києву цієї ночі
M: аr:a tweet media
M: аr:a@kava220

Подільський район укриття

Українська
46
95
1.9K
119.1K
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@akhuy_lina Як люди бачать у вас темний блонд або русяве? Це якийсь шоколадний, каштановий, в цілому світлий коричений. Через освітлення може здаватися інакше, тут треба трохи сприймати теорію кольору... Русяве воно мало б світліший відтінок і відблиск жовтіший, у вас більш помаранчевий
Українська
0
0
0
9
акуліна 🦈
акуліна 🦈@akhuy_lina·
все життя жила з русявим волоссям, а на днях мені сказали що це не русий, є хто розбирається в кольорі волосся?😅
акуліна 🦈 tweet media
Українська
144
2
903
67.1K
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@mukhapovysyukha @NataliaPiskova Це реально, але дуже запарно. Мої знайомі і українці і поляки пробували у безплатних лікарів отримати допомогу, і тут вже як повезе. Часто навіть фізичні проблеми ігнорують дуже нагло, мовчу вже про депресивні стани або розлади особистості... Але і так краще ніж взагалі нічого:(
Українська
1
0
0
15
Олена Вікторія
Олена Вікторія@mukhapovysyukha·
@Dead22Ded @NataliaPiskova Я думаю, шо через сімейного в Польщі можна отримати безплатно таку допомогу. Не терапію, а принаймні візит до невролога і ад.
Українська
1
0
0
27
Наталія ❤️
Наталія ❤️@NataliaPiskova·
Як людина з депресією скажу, шо наявність грошей дуже добре на мене впливає, бо за гроші можна купити йогу, масажі, класно якісно харчуватись, вітамінки там всякі, ходити на терапію, тішити себе емоційними покупками і оце все. А коли грошей немає, то є тільки депресія і постійні думки про гроші. Який там селфкер, яке там вигрібання з депресії, ви шо.
Українська
63
63
2.6K
115.3K
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@NataliaPiskova Я і ще один мій друг просто не знаємо як їй помогти, бо ситуація насправді жахливо тяжка, всі просто думають, аби ж тільки у неї були гроші... Вона могла б піти на терапію або навіть отримати медикаменти, вона могла б жити в нормованих умовах а не в коморі.. гроші мають значення
Українська
1
0
1
27
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@NataliaPiskova Моїй подрузі лише недавно виповнилося 20, ми емігранти в Польщі, тільки я тут живу вже давно а вона біженка яка з 17 років мала працювати щоби вижити. Зараз тяжко з роботою,через її батьків їх недавно вигнали з квартири, у неї тяжкий психічний стан,і навіть тяжко якось помогти..
Українська
1
0
1
50
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@R_BA_BAY2024 Ну знаєш,мене народила в 30,але спадковий зір,крихкі зуби,це не те,що передається через вік.Або сколіоз,який виліз із-за різкої зміни зросту,ніхто і не очікував.В 2018 видали 10 тисяч на корсет.Сьогодні певне всі 20 коштуватиме, майже вся твоя зарплата. І як дитину лікуватимеш?
Українська
0
0
6
260
radio**babay
radio**babay@R_BA_BAY2024·
@Dead22Ded Те що дитинка народиться хворобливою в 40 років майже гарантовано. А в 25-ти річної шансів не багато. Цю хуйню про всі гроші на лікування пишуть фантазерт, які не мають дітей. Як і про вільний час до речі)))
Українська
14
1
119
17.5K
radio**babay
radio**babay@R_BA_BAY2024·
Дівчата, народжуйте в 25 якщо є коханий. Я сам був довбойобом в 25. "Не вистачить грошей", "квартира в аренді" " ми ще такі молоді" На щастя моя розумна і охуєнна дівчина сказала, що єбала в рот цю компетентну думку. В результаті вона була права тупо в усьому.
Українська
156
55
1.9K
188.8K
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@nothing_ua @HelloMyFlowerO @wokiall @ni_na_yotu Мама твоя теж рік сиділа в чотирьох стінах заперта,що ти такий родився? Не іронічне питання, бо відсутність руху і свіжого повітря не впливають на розвиток плоду позитивно,а ще від цілого часу перебування вдома людину починає паяти, психіці тяжче, дитина в утробі це теж відчуває.
Українська
0
0
1
19
морезалежна 🌊
морезалежна 🌊@ni_na_yotu·
Закінчується 8 місяць, живіт величезний. На зупинці місцем на лавці мені поступається літня бабуся, а троє! дорослих чоловіків продовжують сидіти. Якось так
Українська
56
7
1.1K
51.4K
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@kkusfers @zhdanya_anya Вони ідеально пасують до росіян, навіть присутня оця руснява філософія " усє міня і так паймут а астальноє нє важно". Вони знайшли ідеальне місце для своїх свинських поглядів, то свині ж їх і затоптали.
Українська
0
0
14
100
Жданя говорить
Жданя говорить@zhdanya_anya·
Лайфхак для тих, хто хоче уникнути ЛГБТ пропаганди) Ціле село) Але закінчилось все закономірно І навіть так парускі, шо дружина аж бухать почала в найкращих традиціях рускава села
Жданя говорить tweet mediaЖданя говорить tweet media
Українська
8
6
328
7.1K
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@mariesoutofcon Ну хз, думаю це щось генетичне. В моїй родині ніхто такої проблеми немає, навіть ті хто вмерли від старості за мого життя, вживали лактозу на ура, і в знайомих теж. Розумію, що людей з непереносимістю багато ,просто в своєму оточенні я з нею практично не стикаюсь якось :ь
Українська
1
0
10
546
marie’s fucking tired. 🇺🇦
marie’s fucking tired. 🇺🇦@mariesoutofcon·
Непереносність лактози з часом розвивається у всіх дорослих людей, це питання лише часу Якщо вам подобається срати далі ніж бачити після молочка то на здоровʼя, звісно, але мені особисто не в кайф взагалі
umbracone@Umbracone

@sonnecko Так і є, ця хуйня розвела культ "непереносимості лактози". Людей з цією проблемою у нас набагато менше, бо деякі самі собі вигадали цю хуйню.

Українська
26
4
339
19.2K
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@arkartaviy Розумію, про що вам йдеться, але також розумію, що для багатьох людей онлайн конкрнтно ця свічка з цією трояндою це вже мем і її розпізнаєш моментально. Мабуть вона запостиоа без задньої думки, що шматок цього мему без напису, може когось злякати чи засмутити....
Українська
1
0
91
4.8K
може і не анічка
Сукаааааа я прям в екран заорала ІДІ НАХУЙ
може і не анічка tweet mediaможе і не анічка tweet media
Русский
17
14
1.1K
45.3K
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@mykhailolu @from_verk З розряду - що ви думаєте про гетеросексуалів? - ой фууу, ніколи такого не пойму,я от нормальний мужик Ви вкурсі хоч, що самі скоріше за все бінарна особистість? Або я не розумію якогось жарту і насправді ви небінарна няшка, тоді сорян
Українська
0
0
17
214
DedDead22
DedDead22@Dead22Ded·
@svi_soudade Хто це і що відбувається 💀
Українська
0
0
0
38
Гау-гаубиця
Гау-гаубиця@svi_soudade·
Я просто лишу це тут і не буду ніяк коментувати
Гау-гаубиця tweet mediaГау-гаубиця tweet mediaГау-гаубиця tweet media
Українська
195
46
1.9K
238.7K