Безтурботне ніщо
12.4K posts

Безтурботне ніщо
@nothing_ua
Сьогодні гарний день, аби мінуснути москаля.
Украина Katılım Haziran 2009
39 Takip Edilen1.3K Takipçiler

@Gandalf_ofRivia @Cuprumator Дуже маленька. Або коли ти гуманітарій та базова математика для тебе розкіш.
Українська

@Cuprumator Можна питання не зовсім по темі) навіщо вести витрати, це коли дуже велика зп? Чи навпаки дуже маленька? Ми з дружиною 15 років разом, ніколи не рахували. Є прихід грошей, є мінімальна сума на заначку, є залишок в кінці місяця. Там тяжко щось упустити таке що треба виписувати
Українська

@cat_from_donbas @TarasChmut @Neyasit_alt Ну є лише дві людини. І одна з них нічого не робить без щгоди іншої.
Українська

@TarasChmut @Neyasit_alt А хто приймає це рішення? 👀 Вже просто навіть цікаво, у кого такі рога, щоб перти свою ідею стільки часу
Українська

Збройні сили планують сформувати 2 нові механізовані бригади.
Попри тотальну неукомплектованість двох сотень інших бригад.
Попри тотальний дефіцит якісних командирів та старшин.
Потри величезну незакриту потребу в ОВТ, дронах, транспорті, НРК та іншому майні.
Попри численні заяви різних посадових осіб, що цього не буде.
Я не знаю якою логікою керуються ті, хто приймають такі рішення.
Але, здається, вперше, Фонд @BackAndAlive відразу декларує, що ми не можемо і не будемо працювати з цими вч.
На привеликий жаль, ми не здатні закривати всеохопні запити від усіх Сил оборони, на все, в умовах скорочення надходжень на «поточку». Наші ~150 млн/грн на місяць вже немає куди більше дробити.
Сподіваюся, ті, хто планує створення цих зʼєднань, вже знають за який кошт їх будуть формувати та забезпечувати.
Українська

@HwcrMh @insult_91 Забезпечать. Завжди забезпечували і зараз забезпечат.
Українська

@insult_91 Я маю убд і держава обіцяла мені набагато більше ніж безкоштовний проїзд в метро. Мене цікавить такий пункт як першочергове забезпечення житлом.
Українська

@CrashDen11236 @khymerka Ніколи він не був гарним, не перебільшуйте. Совкова помийка, як по архітектурі так і по інфраструктурі.
Українська

@Clip_Master__ Никто из людей не пострадал. На русаков похуй
Русский

@asia_kvitka Якщо 40 дохуя, не зрозуміло тоді за який ти будеш купувати автівку, заправляти та ремонтувати. Попахує ідіотизмом
Українська

@Oleh138Oleh @RLozynskyi Так русня давно готова на перемовини. Тільки ті хочуть мирну угоду, а ці хочуть угоду про припинення вогню.
Українська

@RLozynskyi А потрібно голосувати за закінчення військового стану, і вимагати перемовин і завершення війни, придурку . Україна хоче миру!
Українська

Проголосував за продовження воєнного стану.
Вже 19-й раз український парламент вимушено голосує за таке продовження на 90 днів (до 2 серпня 2026).
Справа вже ніби звична й формальна, але насправді вкрай важлива.
Ворог уже 5-й рік не може перемогти нас на полі бою в повномасштабній війні, а тому шукає гібридні способи похитнути нашу державність.
Лише дієздатна Верховна Рада своїм голосуванням може запроваджувати й продовжувати воєнний стан. А це про особливі права війська і військового командування для відсічі збройної агресії. А також про безперервність повноважень органів влади на час війни.
Це про те, що ми боремося, а не здаємося. Воюємо за своє і повертаємо своє, а не капітулюємо.
Іншої легітимної Верховної Ради до кінця цієї війни не буде і не може бути, оскільки вибори під час війни неможливо провести.
Парламент точно не ідеальний, а депутати аж ніяк не святі. І справедливих претензій точно вистачає.
Але пам’ятайте про це, коли чергова гаряча голова почне розказувати (свідомо чи за рублі), що всі депутати — корупціонери і таку раду треба розігнати.
Критикувати за помилки — потрібно. Карати за корупцію — обов’язково. Контролювати кожного депутата — важливо.
Але розхитувати законну владу під час війни — це грати на боці ворога.
Парламент має працювати, щоб Україна могла боротися. Зберігаємо холодну голову.

Українська

@DontFlag @VPopereshnyuk Роботодавець закладає в бюджет 15.8к, щоб ти бєздарь отримав на руки свої 10к. Це його гроші. Покажи мені хоча б одну квитанцію, яка свідчитиме, що саме ти заплатив бодай якісь податки.😁 Кловун. Система настільки заплутана, на скільки стандартний микола тупий.
Українська

@VPopereshnyuk Що за маніпуляція? Роботодавець платить 22% (ЄСВ) від брутто заробітної плати.
Податки та військовий збір платить працівник зі своєї заробітньої плати (роботодавець лише має обовʼязок це відрахувати і переказати).
До того ж, на ЄСВ є верхня границя.
Українська

Український роботодавець зобовʼязаний сплатити в держказну 58% від зарплати кожного свого працівника! Це докорінно руйнує міф про те, що в Україні для бізнесу не такі вже великі податки.
У попередньому пості я писав про шокуючі 45%, але я помилився :) Бо якщо працівник отримує 10 тисяч гривень «на руки», то спочатку до них потрібно додати 18 відсотків ПДФО та 5 відсотків ВЗ, що збільшить суму до 12 987 грн. Потім на цю суму потрібно ще нарахувати 22 відсотка ЄСВ і маємо вже 15 843 грн. У підсумку сума податків на кожні 10 тисяч складає 5843 гривні або неймовірні 58%!
Як так вийшло, що я, підприємець та платник податків з багаторічним досвідом, плутаюся в тому, скільки плачу податків? Ба більше, якщо почитати коментарі, виявиться, що немає єдиноприйнятої позиції, скільки ж врешті роботодавець платить податків на заробітню плату!
Це свідчить про глибоку заплутаність системи оподаткування. Думаю, це зовсім не випадковість, адже чим складніше людям розібратися в системі оподаткування, тим буде менше скарг та протестів на негативний вплив податкового тягаря на добробут та економічний розвиток.
І це є чудово підтверджує вислів Тюрго, з яким погоджується Гетманцев – «Мистецтво оподаткування полягає в тому, щоб общипати гусака так, аби отримати найбільшу кількість пір'я з найменшим гоготанням» :)
Українська

@scienceisb4385 @m_meshkovoy @RedThyme @VPopereshnyuk Не намагайся щось йому пояснити. 95% населення цієї країни живе у вегетативному стані. Там голова не здатна нічого робити, окрім як їсти і говорити хуйню. Ці довбойоби ще не знають про пдв, акцизи та інші податки. Знади б вони загальне податкове навантаження, може б і прихуїли.
Українська

@m_meshkovoy @RedThyme @VPopereshnyuk Робітник шукає роботу за зарплату, на яку він погодиться працювати. Його мало цікавлять ставки податків та інше, він хоче свої стопіісят, і все.
По білому без 45% "надбавки" за ці 150 - не вийде ніяк.
Українська

Сума податків на заробітну плату сягає 45%, з яких 5% це військовий збір, що буде діяти ще три роки після закінчення війни. Якщо сюди додати ще діючі жорсткі вимоги трудового законодавства, стане зрозуміло, що роботодавців буквально наказують за створення робочих місць. Така «подяка» за робочі місця зменшує їхню кількість та розмір зарплат.
А ще податки зменшують розміри інвестицій, розвиток економіки а відтак і добробут та купівельну спроможність людей. Продовження податкового військового збору на три післявоєнні роки з метою відновлення економіки насправді лише продовжить її гальмувати.
Тому не варто очікувати на післявоєнне економічне диво. Для цього потрібні геть інші дії – зниження податків, дерегуляція та приватизація.
Українська

@cheburek236 @VPopereshnyuk Схуялі не то щось має додатково отримати?😁
Українська

Вперше Нова Пошта працювала у Великдень.
Цього святкового дня ми прийняли від клієнтів 276 000 та доставили близько півмільйона посилок.
Дякую кожному співробітнику Нової Пошти, хто вийшов на роботу. Здавалося б просто працюємо, але вчора ми подарували сотням тисяч людей приємні емоції у святковий день. І можливість бути ближче до рідних.
Це справжнє диво, створене новопоштівцями!
Українська

@SergeantDickPic @BluskavkaS Здається з вас двох тільки ти в стойлі.😁
Українська

Так а хто їм винен?
Треба просто піти до рекрутера і забити норм посаду.
Найважче що буде - це БЗВП. Бо ще ламається цивільне всередині, не приймається армійська тупість.
А так - мені похуй, це вони обрали існування печерного їбланоїдуса-сцикуна, а не Я за них.
Breaking News@breakingUAnews
🏠 Тисячі українців дичають в своїх квартирах, не виходячи з них місяцями та роками (боячись бути мобілізованими). Вони випадають з життя. Це як у в'язниці, — нардеп Гончаренко
Українська

@capcutapp @RezaMilani Why capcut is disabled in app store (iphone) in Ukraine?
English

Ever wondered what stories a single tree could witness?
We invited @RezaMilani to create a short film An Old Tree with CapCut Video Studio, translating his artistic vision into a cinematic story. Time changes, people change, but some things remain, quietly shaping every moment.
English

@paschenkomax @RudijLis Якби ж то справа була лише в бусифікації.😐
Українська

@RyanO_ChosenCoy Через 60 років вони все ще писатимуть таку маячню. Скріньте.
Українська

@breakingUAnews Дія - незашифрована хуйня, написана індусами на колінці. Всі ваші дані зберігаються в бд на незахищених серверах. І всі ваші дані з 22 року вже як мініму два рази були злиті росіянами. Шо вже казати про резерв-хрести та іншу хуйню.💪
Українська

❗️ Телеграм — незашифрований месенджер, він не приватний. Всі ваші повідомлення зберігаються у вигляді звичайного тексту на серверах. Я не вірю, що Росія не має доступу до всіх цих повідомлень, адже команда Телеграм російська, їх сім'ї живуть в РФ і вони не в тюрмах, — засновник месенджеру Signal Моксі Марлінспайк
Українська

@breakingUAnews Піздьож. В Німеччині наразі в районі 2.29
Українська













