Безтурботне ніщо

12.4K posts

Безтурботне ніщо banner
Безтурботне ніщо

Безтурботне ніщо

@nothing_ua

Сьогодні гарний день, аби мінуснути москаля.

Украина Katılım Haziran 2009
39 Takip Edilen1.3K Takipçiler
Сірий Кардинал 🇺🇦🐦
Німеччина 7 : 1 Кюрасао Чи справедливо, що ця країна потрапила на Чемпіонат світу, а наприклад Італія і Україна ні?
Українська
49
0
36
10.9K
Gandalf of Rivia
Gandalf of Rivia@Gandalf_ofRivia·
@Cuprumator Можна питання не зовсім по темі) навіщо вести витрати, це коли дуже велика зп? Чи навпаки дуже маленька? Ми з дружиною 15 років разом, ніколи не рахували. Є прихід грошей, є мінімальна сума на заначку, є залишок в кінці місяця. Там тяжко щось упустити таке що треба виписувати
Українська
1
0
0
133
Cuprumator 🇺🇦
Cuprumator 🇺🇦@Cuprumator·
Хто де веде сімейний чи особистий бюджет? Уже кілька апок з дружиною пробували і всі вони перевантажене глючне гівно. Треба просто додавати витрати і виставляти їм категорії. Не треба прогнозувань, 15 в'ю одних і тих же даних і ще один Excel. Бо тоді уже краще Excel😩
Українська
51
0
48
16.6K
Донецький котик
Донецький котик@cat_from_donbas·
@TarasChmut @Neyasit_alt А хто приймає це рішення? 👀 Вже просто навіть цікаво, у кого такі рога, щоб перти свою ідею стільки часу
Українська
2
0
19
4.8K
Т
Т@TarasChmut·
Збройні сили планують сформувати 2 нові механізовані бригади. Попри тотальну неукомплектованість двох сотень інших бригад. Попри тотальний дефіцит якісних командирів та старшин. Потри величезну незакриту потребу в ОВТ, дронах, транспорті, НРК та іншому майні. Попри численні заяви різних посадових осіб, що цього не буде. Я не знаю якою логікою керуються ті, хто приймають такі рішення. Але, здається, вперше, Фонд @BackAndAlive відразу декларує, що ми не можемо і не будемо працювати з цими вч. На привеликий жаль, ми не здатні закривати всеохопні запити від усіх Сил оборони, на все, в умовах скорочення надходжень на «поточку». Наші ~150 млн/грн на місяць вже немає куди більше дробити. Сподіваюся, ті, хто планує створення цих зʼєднань, вже знають за який кошт їх будуть формувати та забезпечувати.
Українська
109
359
3.1K
368.5K
Sánchez
Sánchez@HwcrMh·
@insult_91 Я маю убд і держава обіцяла мені набагато більше ніж безкоштовний проїзд в метро. Мене цікавить такий пункт як першочергове забезпечення житлом.
Українська
1
0
0
121
Інсульт
Інсульт@insult_91·
Ідіть в ЗСУ, отримаєте убд і будете безкоштовно їздити в метро. Чого ниєте?
Українська
36
8
175
5.8K
Безтурботне ніщо
@CrashDen11236 @khymerka Ніколи він не був гарним, не перебільшуйте. Совкова помийка, як по архітектурі так і по інфраструктурі.
Українська
0
0
1
27
Den Crash
Den Crash@CrashDen11236·
@khymerka Ну то велкам додому. Тут і так киян з 4 млн - півтора. Київ був гарний весною 22-го. Крім місцевих нікого... Увесь накип звалив... Це не місто погано - це насрали ті хто тут проєздом
Українська
2
0
12
580
Мілка
Мілка@khymerka·
За ці кілька тижнів в Києві я зрозуміла що точно не хочу жити в цьому жахливому місті, хто б мене як не вмовляв
Українська
35
0
62
9.4K
Clip Master
Clip Master@Clip_Master__·
Anna Uskova, a 40-year-old lawyer, jumped into an ice hole on a river and was instantly swept away by a powerful current. Her husband jumped in after her to save her, but the current swept him away, too.
English
210
79
1.4K
951.1K
evil ginger
evil ginger@marina_rudyuk_·
а ви помітили, що зміна клімату, спричинена глобальним потеплінням, позбавила нас весни як такої? спочатку дубак, що одягаєш на себе три шари одягу, а наступного дня вже спека +30, немає оцього проміжного періоду легких кофтин і приємної прохолоди
Українська
66
84
3.4K
71K
Безтурботне ніщо
@asia_kvitka Якщо 40 дохуя, не зрозуміло тоді за який ти будеш купувати автівку, заправляти та ремонтувати. Попахує ідіотизмом
Українська
0
0
0
48
Пиво темне і світле міцне
Хочу отримати водійське посвідчення. Але в Києві лише практичне навчання вже сягнуло до 40.000 🥲 Де брати на все «хочу» грошей
Українська
33
0
134
17.6K
Безтурботне ніщо
@Oleh138Oleh @RLozynskyi Так русня давно готова на перемовини. Тільки ті хочуть мирну угоду, а ці хочуть угоду про припинення вогню.
Українська
0
0
0
7
mark
mark@Oleh138Oleh·
@RLozynskyi А потрібно голосувати за закінчення військового стану, і вимагати перемовин і завершення війни, придурку . Україна хоче миру!
Українська
1
0
1
104
Роман Лозинський
Проголосував за продовження воєнного стану. Вже 19-й раз український парламент вимушено голосує за таке продовження на 90 днів (до 2 серпня 2026). Справа вже ніби звична й формальна, але насправді вкрай важлива. Ворог уже 5-й рік не може перемогти нас на полі бою в повномасштабній війні, а тому шукає гібридні способи похитнути нашу державність. Лише дієздатна Верховна Рада своїм голосуванням може запроваджувати й продовжувати воєнний стан. А це про особливі права війська і військового командування для відсічі збройної агресії. А також про безперервність повноважень органів влади на час війни. Це про те, що ми боремося, а не здаємося. Воюємо за своє і повертаємо своє, а не капітулюємо. Іншої легітимної Верховної Ради до кінця цієї війни не буде і не може бути, оскільки вибори під час війни неможливо провести. Парламент точно не ідеальний, а депутати аж ніяк не святі. І справедливих претензій точно вистачає. Але пам’ятайте про це, коли чергова гаряча голова почне розказувати (свідомо чи за рублі), що всі депутати — корупціонери і таку раду треба розігнати. Критикувати за помилки — потрібно. Карати за корупцію — обов’язково. Контролювати кожного депутата — важливо. Але розхитувати законну владу під час війни — це грати на боці ворога. Парламент має працювати, щоб Україна могла боротися. Зберігаємо холодну голову.
Роман Лозинський tweet media
Українська
139
1
72
13.4K
Безтурботне ніщо
@DontFlag @VPopereshnyuk Роботодавець закладає в бюджет 15.8к, щоб ти бєздарь отримав на руки свої 10к. Це його гроші. Покажи мені хоча б одну квитанцію, яка свідчитиме, що саме ти заплатив бодай якісь податки.😁 Кловун. Система настільки заплутана, на скільки стандартний микола тупий.
Українська
0
0
4
31
just lookin'👀
just lookin'👀@DontFlag·
@VPopereshnyuk Що за маніпуляція? Роботодавець платить 22% (ЄСВ) від брутто заробітної плати. Податки та військовий збір платить працівник зі своєї заробітньої плати (роботодавець лише має обовʼязок це відрахувати і переказати). До того ж, на ЄСВ є верхня границя.
Українська
1
0
2
213
Volodymyr Popereshniuk
Volodymyr Popereshniuk@VPopereshnyuk·
Український роботодавець зобовʼязаний сплатити в держказну 58% від зарплати кожного свого працівника! Це докорінно руйнує міф про те, що в Україні для бізнесу не такі вже великі податки. У попередньому пості я писав про шокуючі 45%, але я помилився :) Бо якщо працівник отримує 10 тисяч гривень «на руки», то спочатку до них потрібно додати 18 відсотків ПДФО та 5 відсотків ВЗ, що збільшить суму до 12 987 грн. Потім на цю суму потрібно ще нарахувати 22 відсотка ЄСВ і маємо вже 15 843 грн. У підсумку сума податків на кожні 10 тисяч складає 5843 гривні або неймовірні 58%! Як так вийшло, що я, підприємець та платник податків з багаторічним досвідом, плутаюся в тому, скільки плачу податків? Ба більше, якщо почитати коментарі, виявиться, що немає єдиноприйнятої позиції, скільки ж врешті роботодавець платить податків на заробітню плату! Це свідчить про глибоку заплутаність системи оподаткування. Думаю, це зовсім не випадковість, адже чим складніше людям розібратися в системі оподаткування, тим буде менше скарг та протестів на негативний вплив податкового тягаря на добробут та економічний розвиток. І це є чудово підтверджує вислів Тюрго, з яким погоджується Гетманцев – «Мистецтво оподаткування полягає в тому, щоб общипати гусака так, аби отримати найбільшу кількість пір'я з найменшим гоготанням» :)
Українська
69
153
555
23.4K
Безтурботне ніщо
@scienceisb4385 @m_meshkovoy @RedThyme @VPopereshnyuk Не намагайся щось йому пояснити. 95% населення цієї країни живе у вегетативному стані. Там голова не здатна нічого робити, окрім як їсти і говорити хуйню. Ці довбойоби ще не знають про пдв, акцизи та інші податки. Знади б вони загальне податкове навантаження, може б і прихуїли.
Українська
0
0
0
14
scienceisbeautiful
scienceisbeautiful@scienceisb4385·
@m_meshkovoy @RedThyme @VPopereshnyuk Робітник шукає роботу за зарплату, на яку він погодиться працювати. Його мало цікавлять ставки податків та інше, він хоче свої стопіісят, і все. По білому без 45% "надбавки" за ці 150 - не вийде ніяк.
Українська
3
0
2
77
Volodymyr Popereshniuk
Volodymyr Popereshniuk@VPopereshnyuk·
Сума податків на заробітну плату сягає 45%, з яких 5% це військовий збір, що буде діяти ще три роки після закінчення війни. Якщо сюди додати ще діючі жорсткі вимоги трудового законодавства, стане зрозуміло, що роботодавців буквально наказують за створення робочих місць. Така «подяка» за робочі місця зменшує їхню кількість та розмір зарплат. А ще податки зменшують розміри інвестицій, розвиток економіки а відтак і добробут та купівельну спроможність людей. Продовження податкового військового збору на три післявоєнні роки з метою відновлення економіки насправді лише продовжить її гальмувати. Тому не варто очікувати на післявоєнне економічне диво. Для цього потрібні геть інші дії – зниження податків, дерегуляція та приватизація.
Українська
46
99
402
19.9K
Andrew_236
Andrew_236@cheburek236·
@VPopereshnyuk Що додатково отримали працівники?
Українська
1
0
2
429
Volodymyr Popereshniuk
Volodymyr Popereshniuk@VPopereshnyuk·
Вперше Нова Пошта працювала у Великдень. Цього святкового дня ми прийняли від клієнтів 276 000 та доставили близько півмільйона посилок. Дякую кожному співробітнику Нової Пошти, хто вийшов на роботу. Здавалося б просто працюємо, але вчора ми подарували сотням тисяч людей приємні емоції у святковий день. І можливість бути ближче до рідних. Це справжнє диво, створене новопоштівцями!
Українська
22
3
123
11.4K
Сержант DickPic у відставці
Так а хто їм винен? Треба просто піти до рекрутера і забити норм посаду. Найважче що буде - це БЗВП. Бо ще ламається цивільне всередині, не приймається армійська тупість. А так - мені похуй, це вони обрали існування печерного їбланоїдуса-сцикуна, а не Я за них.
Breaking News@breakingUAnews

🏠 Тисячі українців дичають в своїх квартирах, не виходячи з них місяцями та роками (боячись бути мобілізованими). Вони випадають з життя. Це як у в'язниці, — нардеп Гончаренко

Українська
40
7
229
20.5K
CapCut
CapCut@capcutapp·
Ever wondered what stories a single tree could witness? We invited @RezaMilani to create a short film An Old Tree with CapCut Video Studio, translating his artistic vision into a cinematic story. Time changes, people change, but some things remain, quietly shaping every moment.
English
144
611
5.7K
13M
MaxL
MaxL@paschenkomax·
@nothing_ua @RudijLis Може третя дитина має бути)
Українська
1
0
0
29
Pandamonium ☕
Pandamonium ☕@RudijLis·
Рівне, біля розвороту на Квасилів. 04.04.2026. Бандити ТЦК залили балоном чоловіка, який не перебував в розшуку і його вагітну дружину 😡 Вже в Тучині на полігоні
Українська
56
298
690
28.9K
Lida Sha
Lida Sha@LidaSharko·
Прорив у батареях: Натрій-іонні акумулятори офіційно стали утричі дешевшими за літієві. Світ готується до «пост-літієвої» ери, де Китай знову лідер.
Українська
12
17
85
7.6K
Безтурботне ніщо
@breakingUAnews Дія - незашифрована хуйня, написана індусами на колінці. Всі ваші дані зберігаються в бд на незахищених серверах. І всі ваші дані з 22 року вже як мініму два рази були злиті росіянами. Шо вже казати про резерв-хрести та іншу хуйню.💪
Українська
0
1
24
932
Breaking News
Breaking News@breakingUAnews·
❗️ Телеграм — незашифрований месенджер, він не приватний. Всі ваші повідомлення зберігаються у вигляді звичайного тексту на серверах. Я не вірю, що Росія не має доступу до всіх цих повідомлень, адже команда Телеграм російська, їх сім'ї живуть в РФ і вони не в тюрмах, — засновник месенджеру Signal Моксі Марлінспайк
Українська
41
159
800
77.6K
Breaking News
Breaking News@breakingUAnews·
⛽️Європа потерпає від космічних цін на паливо, які невпинно зростають: вартість бензину та дизелю в Німеччині сягнула 2,90 євро/л (≈150 грн), а в Нідерландах — 2,38 євро/л (≈120 грн), — Новини Live Ще у п'ятницю дизпальне в Німеччині коштувало 2,33 євро, а бензин — 2,13-2,08 євро.
Breaking News tweet mediaBreaking News tweet media
Українська
10
8
26
2.8K