Nemanja

1K posts

Nemanja banner
Nemanja

Nemanja

@serpoudarac

muž moje žene

Novi Sad, Republic of Serbia Присоединился Haziran 2013
150 Подписки72 Подписчики
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@mirkolazarevicM A da, studenti su se pocepali, podelili, neko ih je ukrao, neko drugi stoji iz njih, nastavi niz... STUDENTI POBEĐUJU!!!
1
0
0
16
ML
ML@mirkolazarevicM·
Postoje ozbiljni ljudi koji i dalje misle da u studentskom pokretu i dalje postoje pravi studenti kojima je do uređene države i eu. Ajde da se to dešava na instaću gde je 99% politički nepismenih, ali na tviteru jbt
3
2
23
291
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@Samo_Igor Zašto se to samo nama dešava, zašto npr. Hrvatima nisu sve uzeli ili Slovencima, Bugarima...?
1
0
0
106
Igo®
Igo®@Samo_Igor·
📢📢📢📢 И да знате зашто би све ХИЈЕНЕ, и са Истока и са Запада и даље да Вучић влада. ‼️ Са још 4 год премијерског мандата СВЕ ШТО ДО САДА НИЈЕ, од националних паркова, преко комуналних предузећа, ЕПС, свих рудних ресурса... ПРЕШЛО БИ У РУКЕ КОРПОРАЦИЈА и ТАЈКУНА‼️ Тиме би српска транзиција била окончана, а Србија и народ трајно ОСАКАЋЕНИ. И то би био крај! Након тога небитно је ко ће да влада Србијом @studentblokade
Srpski
3
29
103
2.1K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@chemu_optimizam Na kraju će se ispostaviti da konobari drže ceo Beograd 😉
0
0
4
16
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@milos_vucevic Deli se lova i zaduženja. To su sns vrednosti, još malo pa dolazi odgovornost!
2
0
2
170
Милош Вучевић
Милош Вучевић@milos_vucevic·
Данас сам у седишту Српске напредне странке имао прилику да поздравим групу младих људи који су одлучили да нам се придруже. Посебно ме радује када видим да млади препознају вредности за које се боримо – љубав према Србији, одговорност, рад и веру у будућност наше земље. Ми смо једна велика породица у којој има места за све који желе јаку, успешну и слободарску Србију. Наставићемо да се боримо за бољи живот наших грађана и за будућност генерација које долазе. Позивам све људе који верују у пристојну, нормалну и успешну Србију да нам се придруже 27. јуна у Београду, испред Дома Народне скупштине. Видимо се да заједно покажемо снагу јединства и љубави према Србији. 🇷🇸
Милош Вучевић tweet mediaМилош Вучевић tweet mediaМилош Вучевић tweet mediaМилош Вучевић tweet media
Srpski
68
299
417
6.5K
TralalislavTralalinski
TralalislavTralalinski@tralalislav1·
Prvo je vlast napala Dinka Gruhonjića -Studenti su se ogradili od njega Pa je napala Milu i STAV -Studenti su se ogradili od njih Pa je nalala Proglas,proEU stranke i civilni sektor -Studenti su se ogradili od njih. Kada vlast bude napala studente neće biti nikoga da ih zaštiti
50
54
437
7.7K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@NaDrugiPogled__ Kad ćete shvatiti da ste omraženi u narodu i to ovim redom: Đilas, Marinika, Aleksić, Ponoš. Za PSG i ne znaju ko je. Svaki dogovor ste upropastili, narod to ne voli. Šta ste do sad ponudili osim kompleksa više vrednosti, nadmenog ponašanja i pogažene reči?
0
0
3
74
Predrag Aleksendrić 🌍
Predrag Aleksendrić 🌍@NaDrugiPogled__·
Najsmešniji su mi ovi što se kao pitaju ko će da glasa za ProEU blok i prognoziraju "nam" 0,2%. Što se brinete ako smo statistička greška? Pa brinete jer ćemo na kraju morati svi zajedno i tu prestaje vaša samovolja i osionost bez kontrole. Zato što ćete morati i nas da pitate 🤷
26
8
131
2.2K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@OnlineDanas Prvo skoči pa reci hop majstore
Slovenščina
0
0
1
32
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@doktorzarock Ne znam samo koliko mandata donosi 0,2 % na izborima.
0
0
10
153
Dr Rock
Dr Rock@doktorzarock·
Najveći jad jastrebova DS-a je što će Marinika, Đilas, Ponoš, Grbović, i Ješić biti poslanici u novoj skupštini, a oni će pasti u vanparlamentarnu opoziciju. U političkom sistemu parlamentarne demokratije nema gore sudbine za političku partiju, to je bukvalno politička smrt.
22
1
107
3.4K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@NaDrugiPogled__ Netačno. Svi koji glasaju za opoziciju rade da AV ostane na vlasti. Njima je dovoljan i taj jeftin ručak u Skupštini...
0
0
3
59
Predrag Aleksendrić 🌍
Predrag Aleksendrić 🌍@NaDrugiPogled__·
Prema tvrdnjama Oskara, svi koji se kandiduju za učešće u vlasti to rade kako bi se domogli fotelja, novca i skupštinskog restorana. Samo je on na vlasti zbog Srbije. Isto svedoci: Svi koji ne glasaju za SL žele da se domognu fotelja, novca i skupštinskog restorana. Liče, a? 🤔
16
5
106
3.6K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@GraphicArcher Mada o njima ne mislim ništa dobro, ipak ne verujem u takav scenario.
0
0
0
41
Aleksandar Jovicic
Aleksandar Jovicic@GraphicArcher·
Треба свима да буде јасно да ће ЕУ кметови пре гласати за Вучића него за СЛ.
Srpski
4
5
48
1.2K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@zaklina_prva Zato što smo obezglavljeni i svako tera svoju priču. Jedva čekam da SP iznedri predsedničkog kandidata da nas povede, kad smo već takav narod. Jbg.
0
0
0
494
Žaklina Tatalović
Žaklina Tatalović@zaklina_prva·
Zašto se pristaje na teme koje nisu teme i toliko je providno da se nameću da bi prekrile važne teme koje su teme, ali koje kao takve teme baš smetaju
48
52
669
32.7K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@karabinjera Vi baš umete da ubodete, ko prstom u ...
0
0
1
48
Andjelina
Andjelina@LAndjela·
Da li možete da shvatite da neću glasati za SL ni pod kakvim uslovima, još manje za NDSS i ostale desničare. Je l' toliko teško biti normalan i prihvatiti različito mišljenje? Profesor FPN iz #utisak je jednostavno isključiv i tvrdoglav, NDSS neću ni komentarisati. Ako ostanemo⤵️
16
6
149
5.8K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@SvemirKojiPita @LAndjela Hoćeš reći da su svi koji ne misle kao ti, srbalji i tuke. Sa takvim viđenjem dijaloga i dogovora teško ćemo bilo šta uraditi.
0
0
1
7
pedja
pedja@SvemirKojiPita·
@LAndjela Kako to objasniti retardiranim srbaljima i tukama ovde na Xu.
1
0
12
505
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@Broj__Jedan Lako ćemo posle izbora, sad je važno da SL ne sarađuje za opozicijom iz više razloga.
0
0
1
19
Broj Jedan
Broj Jedan@Broj__Jedan·
@serpoudarac Ne postoji scenario u kojem će samo pro EU stranke da vode Srbiju u EU, jer će SL dobiti značajan i mnogo veći broj mandata. Moraće da sarađuju.
1
0
0
49
Broj Jedan
Broj Jedan@Broj__Jedan·
Vidite ovako. Podržavam studente. Uneli su divnu energiju i pokrenuli građane. Sa druge strane, bio sam na Slaviji 23.05. i video par ogromnih zastava protiv EU i onih SNS zastava sa natpisom "Nema predaje". Niko od redara nije prišao da ih skloni. Ako se SP ne određuje o EU, zašto ove zastave? Drugo, zaista mi smeta što ne znam ko će biti na SL i kakvu će politiku zastupati. Opekli smo se debelo sa Koštunicom 2000. i upravo zbog toga se 26 godina kasnije borimo sa diktatorom. Za mene EU opcija nema alternativu. Zato dozvolite da postoje ljudi koji žele da glasaju za jasnu pro EU opciju. Nadam se da ćemo posle izbora, svi zajedno skinuti ovu mafiju sa vlasti i uspostaviti ponovo pravnu državu. #UtisakNedelje
Broj Jedan tweet media
62
28
512
12K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@samuraj016 Malo (više) je i do njih, nije baš samo do nas...
0
0
0
101
Vladimir🥋
Vladimir🥋@samuraj016·
Zašto za ovih 14 godina, opozicija (narod koji se organizovao u najtežim uslovima) nije uspela da pobedi režim i preuzme vlast? Pa zato što TI nisi hteo da budeš kontrolor! Zato što je TEBE mrzelo da izađeš na glasanje! Zato što si TI glasao za raznorazne idiote! Zato što si TI čekao druge da urade posao umesto tebe. Zato što si i TI do juče bio idiot! Drago mi je da si se probudio. A sad prestani da jedeš govna, pomogni i ne smetaj. Hvala.
35
69
476
10.2K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@arhitek Ako ne daj Baže dođe do sinergije, studenti bi izgubili 50% od onog što imaju, da li misliš da će to uraditi?
0
1
4
107
Dejan Tomka
Dejan Tomka@arhitek·
@serpoudarac Ne trebaju nama studenti, niti mi studentima. Građanima Srbije je potrebno da svi aktivni borci protiv režima krenu koordinisano da ruše ovaj nakaradni sistem.
1
0
12
267
Dejan Tomka
Dejan Tomka@arhitek·
Da li je sada trenutak da konačno predstavnici Studentske Liste otvore dijalog sa predstavnicima Platforme za evropsku Srbiju? Da li je vreme da krene koordinacija aktivnosti i dogovor o zajedničkoj ili bar komplementarnim strategijama za razvlašćivanje režima?
39
9
118
5.5K