Nemanja
1K posts

Nemanja
@serpoudarac
muž moje žene
Novi Sad, Republic of Serbia Присоединился Haziran 2013
150 Подписки72 Подписчики

Znate priču o grudvi koja pokrene lavinu? Ta grudva su Marinika i ProEU opozicionari. Bez njih bismo i dalje bili tamo gde smo bili pre 14 godina, čekajući da se uspavani probude. Ko je pokrenuo proteste zbog nadstrešnice i osmislio 16 minuta tišine? NS opozicija i ProGLAS! SFSN!
Marinika Tepić@MarinikaTepic
Rasporili smo utrobu SNS kartelu braće Vučić, godinama demontirali njihovu korupciju, tužilaštvo koje ih štiti i dok ne obezbedimo normalnu državu, ne vidim zašto bi se bilo ko sklanjao ko se bori protiv kamarile. Dok im ne vidim leđa i odgovorne na optuženičkoj klupi – neću stati. Mladost i iskustvo su kapital za budućnost, a dilema studenti ili opozicija je veštački nametnuta. Potrebni smo jedni drugima, jer niko ne može sam.

@mirkolazarevicM A da, studenti su se pocepali, podelili, neko ih je ukrao, neko drugi stoji iz njih, nastavi niz... STUDENTI POBEĐUJU!!!

@Samo_Igor Zašto se to samo nama dešava, zašto npr. Hrvatima nisu sve uzeli ili Slovencima, Bugarima...?

📢📢📢📢
И да знате зашто би све ХИЈЕНЕ, и са Истока и са Запада и даље да Вучић влада.
‼️ Са још 4 год премијерског мандата СВЕ ШТО ДО САДА НИЈЕ, од националних паркова, преко комуналних предузећа, ЕПС, свих рудних ресурса... ПРЕШЛО БИ У РУКЕ КОРПОРАЦИЈА и ТАЈКУНА‼️
Тиме би српска транзиција била окончана, а Србија и народ трајно ОСАКАЋЕНИ.
И то би био крај! Након тога небитно је ко ће да влада Србијом
@studentblokade
Srpski

@milos_vucevic Deli se lova i zaduženja. To su sns vrednosti, još malo pa dolazi odgovornost!

Данас сам у седишту Српске напредне странке имао прилику да поздравим групу младих људи који су одлучили да нам се придруже.
Посебно ме радује када видим да млади препознају вредности за које се боримо – љубав према Србији, одговорност, рад и веру у будућност наше земље.
Ми смо једна велика породица у којој има места за све који желе јаку, успешну и слободарску Србију. Наставићемо да се боримо за бољи живот наших грађана и за будућност генерација које долазе.
Позивам све људе који верују у пристојну, нормалну и успешну Србију да нам се придруже 27. јуна у Београду, испред Дома Народне скупштине.
Видимо се да заједно покажемо снагу јединства и љубави према Србији. 🇷🇸




Srpski

@NaDrugiPogled__ Kad ćete shvatiti da ste omraženi u narodu i to ovim redom: Đilas, Marinika, Aleksić, Ponoš. Za PSG i ne znaju ko je. Svaki dogovor ste upropastili, narod to ne voli. Šta ste do sad ponudili osim kompleksa više vrednosti, nadmenog ponašanja i pogažene reči?

Đilas i Mitrović predstavili plan za posle Vučića i za demontažu režima SNS danas.rs/vesti/politika…

@NaDrugiPogled__ Netačno. Svi koji glasaju za opoziciju rade da AV ostane na vlasti. Njima je dovoljan i taj jeftin ručak u Skupštini...

@GraphicArcher Mada o njima ne mislim ništa dobro, ipak ne verujem u takav scenario.

@zaklina_prva Zato što smo obezglavljeni i svako tera svoju priču. Jedva čekam da SP iznedri predsedničkog kandidata da nas povede, kad smo već takav narod. Jbg.

Da li možete da shvatite da neću glasati za SL ni pod kakvim uslovima, još manje za NDSS i ostale desničare.
Je l' toliko teško biti normalan i prihvatiti različito mišljenje?
Profesor FPN iz #utisak je jednostavno isključiv i tvrdoglav, NDSS neću ni komentarisati.
Ako ostanemo⤵️

@SvemirKojiPita @LAndjela Hoćeš reći da su svi koji ne misle kao ti, srbalji i tuke. Sa takvim viđenjem dijaloga i dogovora teško ćemo bilo šta uraditi.

@Broj__Jedan Lako ćemo posle izbora, sad je važno da SL ne sarađuje za opozicijom iz više razloga.

@serpoudarac Ne postoji scenario u kojem će samo pro EU stranke da vode Srbiju u EU, jer će SL dobiti značajan i mnogo veći broj mandata. Moraće da sarađuju.

Vidite ovako. Podržavam studente. Uneli su divnu energiju i pokrenuli građane.
Sa druge strane, bio sam na Slaviji 23.05. i video par ogromnih zastava protiv EU i onih SNS zastava sa natpisom "Nema predaje". Niko od redara nije prišao da ih skloni. Ako se SP ne određuje o EU, zašto ove zastave?
Drugo, zaista mi smeta što ne znam ko će biti na SL i kakvu će politiku zastupati. Opekli smo se debelo sa Koštunicom 2000. i upravo zbog toga se 26 godina kasnije borimo sa diktatorom.
Za mene EU opcija nema alternativu. Zato dozvolite da postoje ljudi koji žele da glasaju za jasnu pro EU opciju.
Nadam se da ćemo posle izbora, svi zajedno skinuti ovu mafiju sa vlasti i uspostaviti ponovo pravnu državu.
#UtisakNedelje


Zašto za ovih 14 godina, opozicija (narod koji se organizovao u najtežim uslovima) nije uspela da pobedi režim i preuzme vlast?
Pa zato što TI nisi hteo da budeš kontrolor!
Zato što je TEBE mrzelo da izađeš na glasanje!
Zato što si TI glasao za raznorazne idiote!
Zato što si TI čekao druge da urade posao umesto tebe.
Zato što si i TI do juče bio idiot!
Drago mi je da si se probudio. A sad prestani da jedeš govna, pomogni i ne smetaj.
Hvala.

@serpoudarac Ne trebaju nama studenti, niti mi studentima.
Građanima Srbije je potrebno da svi aktivni borci protiv režima krenu koordinisano da ruše ovaj nakaradni sistem.








