Wison

3.7K posts

Wison

Wison

@777wison

เข้าร่วม Haziran 2009
44 กำลังติดตาม27 ผู้ติดตาม
Wison
Wison@777wison·
@chrzanikx „O kurwa”. Wy juz macie nagłówki zanim ta rozmowa się zaczęła. „O kurwa” stanowski niczym Kłeczek powtarza w kółko skandaliczne odkrycia a gość wielokrotnie wymuszany mówi tylko „tak”
Polski
0
0
2
100
chrzanik
chrzanik@chrzanikx·
O kurwa… lekarz sygnalista powiedział wprost, że przez Dawida Kacprzyka zmarli w tym szpitalu ludzie - w wyniku błędu lekarskiego doprowadzano do powikłań, które kończyły się letalnie - śmiercią? - tak
Polski
140
586
3.4K
79.4K
Wison
Wison@777wison·
@lstelmach89 Stanowski to hybryda Maxa z Marcinem Rolą.
Polski
0
0
22
867
Wison
Wison@777wison·
@JasKapela Jaok z pyty.pl któregoś razu mówił, że jak walczyłeś z Ziemowitem, tamten dostał propozycję od ówczesnego prezesa IPN, że może stać w jego narożniku i pomóc mu w przygotowaniach. Może tym razem
Polski
0
0
0
961
Jaś Kapela
Jaś Kapela@JasKapela·
Daniel Nawrocky herbu Obsranozbrojowski
Jaś Kapela tweet media
Polski
42
2
79
24.8K
Rafal Niewiadomski
Rafal Niewiadomski@niewiadomski51·
Coś takiego mi wyskoczyło na insta. Kurde, w normalnym kraju, mając taką fotkę mistrza NBA, budujesz boisko, zapraszasz @JeremySochan masz miejsce, na którym robisz turnieje, mural, budujesz wokół tego narrację, dzieciaki mają co robić. My sadzimy tuje…
Rafal Niewiadomski tweet media
Polski
20
10
493
35K
Wison
Wison@777wison·
@ManieckM @antyKremlak Mańki już mają wyjaśnienie, można się rozejść. Po prostu dobrom robotę robi
Polski
0
0
1
151
Manieck
Manieck@ManieckM·
@antyKremlak A co miał napisać? Że dobrą robotę robi chłopak? Przecież takie coś nawet stanowskiemu nie przejdzie przez klawiaturę xD
Polski
1
0
18
2.5K
kremlak
kremlak@antyKremlak·
czaicie, że popularny Stano NIGDY nie napisał słowa o Mateckim? XD
kremlak tweet media
Polski
78
181
2.2K
87.6K
Wison
Wison@777wison·
@K_Stanowski Można próbować zmienić twoje zdanie np za pomocą pomidorów albo jajek?
Polski
0
0
0
90
Wison
Wison@777wison·
@Oscikus @JBZD_pl Tak milordzie, zapłaciłeś za to. Dziękujemy ci łaskawco
Polski
0
0
0
22
Dominik Chrząścik
@JBZD_pl Czyli co, znowu płacimy za interwencje i tracimy czas służb bo gość nie rozumie jak działa zgłaszanie takich eventów? Ale przynajmniej pewnie znów go wypuszczą bez niczego i za chwilę odjebie to samo
Polski
1
0
0
184
JBZD
JBZD@JBZD_pl·
Marcin Banot znów na szczycie! Ten śląski wariat tym razem wszedł na najwyższy wieżowiec w Unii Europejskiej jakim jest Varso Tower w Warszawie. Oczywiście został później zatrzymany xD
JBZD tweet mediaJBZD tweet mediaJBZD tweet media
Polski
39
8
946
126.4K
Wison
Wison@777wison·
@WarNewsPL1 @ZelenskyyUa Czyli można aktywnie działać w teraźniejszości i swoją postawą wspierać zagrożenie przyszłości dla Polski, byleby tylko nie powiedzieć czegoś o wyklętych albo historii sprzed 100 lat?
Polski
0
0
4
368
WarNewsPL
WarNewsPL@WarNewsPL1·
🇵🇱🇺🇦 ❗️ „Prezydent @ZelenskyyUa wspomniał o Benito Mussolinim, Katarzynie II i Gerhardzie Schröderze, którzy nie zostali pozbawieni tego odznaczenia. Dwoje pierwszych już dawno nie żyje, a Polska nie odbiera Orderu pośmiertnie. Były kanclerz Niemiec natomiast nigdy nie obraził narodu polskiego tak otwarcie, jak prezydent Ukrainy, choć jego działalność na rzecz putinowskiej Rosji należy potępić jako szkodliwą dla Polski i Europy. Za rządów Schrödera w Niemczech nie wzniesiono żadnych pomników ku czci Hitlera ani Himmlera. Żadna jednostka Bundeswehry nie została nazwana imieniem bohaterów SS” – Agnieszka Jędrzak, podsekretarz stanu w @prezydentpl, nadzorująca Biuro Odznaczeń i Nominacji „Ale prezydent Zełenski, który teraz wypomina, że Mussoliniemu, Katarzynie II i Schröderowi nie odebrano Orderu, nie narzekał, że go mają, gdy przed trzema laty sam odbierał wyróżnienie. Poza tym do obelgi, jaką było nazwanie jednostki ukraińskiej armii imieniem bohaterów UPA, dokłada kolejną, odsyłając odznaczenie kurierem” - dodała
WarNewsPL tweet media
Polski
90
241
3.7K
154.3K
Łukasz Bonzel
Łukasz Bonzel@Lukasz_Bonzel·
W nocy Elon Musk odpalił algorytm, który zaczął eliminować rosyjskie konta dezinformacyjne❗️ Tej samej nocy liczba followersów Donalda Tuska spadła o ponad 100 tys. 😉
Łukasz Bonzel tweet mediaŁukasz Bonzel tweet mediaŁukasz Bonzel tweet mediaŁukasz Bonzel tweet media
Polski
287
1.7K
8.7K
234.5K
Wison
Wison@777wison·
@jpinkwart Jak wy się kompromitujecie. Nie wszystko da się nadrobić i zasłonić butą i luzacka „pewnością siebie” zakolaka
Polski
0
0
0
14
Joanna Pinkwart
Joanna Pinkwart@jpinkwart·
Czy jest na Ukrainie jakiś polityk, któremu nie daliśmy najwyższego polskiego odznaczenia? I drugie pytanie - czy ktoś w Polsce dostał jakieś ukraińskie odznaczenie tego kalibru? A jeśli nie - to czy to nie powinno nam dać do myślenia już jakiś czas temu?
tvp.info 🇵🇱@tvp_info

Były prezydent Ukrainy Leonid Kuczma zrzekł się przyznanego mu w 1997 roku polskiego Orderu Orła Białego. O rezygnacji z odznaczenia poinformował także inny były prezydent - Wiktor Juszczenko. WIĘCEJ ➡️ tvp.info/93922165/

Raytown, MO 🇺🇸 Polski
450
166
2.4K
206.3K
Michał
Michał@michalt_03·
To wyglada jak jakiś filmik AI który teleportował chłopa pańszczyźnianego do 2026 roku
Człowiek Sowa@th30wlm4n

Polski
18
45
2.8K
136.7K
Wison
Wison@777wison·
@BartoszMalewski Nie piesku, jeszcze musisz czekać na pozwolenie. Jak ci powiemy co masz myśleć i robić to wtedy to zrobisz. A teraz siedź dalej
Polski
0
0
0
26
Bartosz Malewski
Bartosz Malewski@BartoszMalewski·
Czy możemy już wrócić do powszechnego mówienia "na Ukrainie" zamiast "w Ukrainie" czy to jeszcze za wcześnie?
Polski
689
305
5.9K
119K
Wison
Wison@777wison·
@abojke @widzimysiejutro Niesamowicie sie pani kompromituje i pani komentarze oparło chyba tylko kilka osób z kanału zero
Polski
0
0
0
13
Arleta Bojke
Arleta Bojke@abojke·
@widzimysiejutro Czy gdybym chciała dolać oliwy do ognia, to czy nie wyeksponowałabym tego głosu? Jestem zdziwiona, że tak się to poniosło i pokazuje to tylko, jak dobrze - niestety - Mojsiczuk trafił w nasze emocje.
Polski
65
0
15
6.9K
Wison
Wison@777wison·
@chrzanikx nie ma przekleństw na was, ruskie dziady. Was nawet nie posądzamy o współpracę z rosją, tylko o najczystszą głupotę, która akurat jest rosji po drodze.
Polski
0
0
2
233
chrzanik
chrzanik@chrzanikx·
Zełenski postanowił zaatakować personalnie Nawrockiego: „Polski prezydent Nawrocki robi to samo, co Orban i to źle się skończy. Nawrocki próbuje zyskać politycznie, podsycając antyukraińskie nastroje” Nie ma takich przekleństw żeby to skomentować.
Polski
1K
853
7.5K
500.8K
Wison
Wison@777wison·
@Jowita_W_ Pisowskie obsrane betony myślą, że „młodzież” dziś się komunikuje AI 😄
Polski
0
0
4
75
Jowita #PiS2027
Jowita #PiS2027@Jowita_W_·
Takie tiktoki to zły znak dla Tuska. To znaczy, że młodzi już wiedzą...
Polski
30
724
2.3K
41.6K
Wison
Wison@777wison·
@nie_klami Numer wybitny ale drugi pan recytujący z kartki cały numer po krótkim spacerku to kolejna cegiełka do trasy znudzonych biznesmenów
Polski
0
0
0
51
julia💋🪩
julia💋🪩@nie_klami·
słyszałam świadomy sen na żywo, mogę umierać
Polski
3
2
122
7.5K