Arssis

1.3K posts

Arssis

Arssis

@Arssis

เข้าร่วม Kasım 2009
711 กำลังติดตาม28 ผู้ติดตาม
Arssis
Arssis@Arssis·
@neodisent2 @petr_sveceny Politická orientace hráčů se řeší dlouho před MS, všichni nominovaní samozřejmě volili strany Světla. Černý říkal, že to hodí možná Motoristům, tak nakonec nejel.
Čeština
0
0
0
16
🅇🅇🅇 ®️2.0
🅇🅇🅇 ®️2.0@neodisent2·
@petr_sveceny Tak u nás i sportovní komentátoři serou všude politiku atd. Podle toho to pak vypadá. Možná pak i trenéři řeší, jestli tatínek kluka nevolí náhodou Macinku, jestli jsou hráči správně hodnotově ukotvení a podporují soudruha Pávka.
Čeština
6
0
2
364
Petr Svěcený
Petr Svěcený@petr_sveceny·
Pár vypadnutí ze skupiny v historii bylo… Když vezmeme v úvahu počet účastníků, soupeře ve skupině, naše výsledky a předvedenou hru, společně s MS 1954 je to nejhorší vystoupení české nebo československé reprezentace za 96 let existence MS…😢🙏⚽️🇨🇿❤️
Čeština
12
0
246
9.9K
Roman Novák
Roman Novák@RomanNovk8·
@ruzick_adam Disentující soudci. Pochybuji, že by je potěšil potlesk kremloidního Echo24.
Čeština
1
0
0
178
Adam Růžička
Adam Růžička@ruzick_adam·
Wintr & Řepková 👏👏 "Zdrženlivost Ústavního soudu při nařizování předběžného opatření v nyní projednávané věci by měla být ještě větší, protože jde o zásah Ústavního soudu do probíhajících politických dějů" ... "I kdyby Ústavní soud nestihl rozhodnout do data konání summitu NATO, a prezident republiky se tak nemohl tohoto konkrétního summitu zúčastnit, nejsme přesvědčeni, že by tvrzené omezení prezidentské kompetence zastupovat stát navenek bylo natolik závažné, aby si ve světle požadavku zdrženlivosti žádalo nařízení předběžného opatření." ... "Soud neposkytuje ochranu konkrétní osobě a jejím zájmům, ale závazně vykládá kompetenci státního orgánu. Tedy i pozdní hypotetické vyhovění návrhu ve věci samé (které nijak nepředjímáme) nemaří účel sporu o rozsah kompetencí" ... "Argument ochranou dosavadní ustálené a dlouhodobé praxe není nesporný. V budoucnu takový postup může vést k velmi nezdrženlivému nařizování předběžných opatření. To, že je určitý postup dosavadní (dle názoru většiny i ustálenou a dlouhodobou) praxí, ještě neznamená, že jsou naplněny podmínky pro nařízení předběžného opatření, které tuto praxi pro konkrétní případ ochrání a zachová. Jednorázový odklon od dosavadní praxe nemusí dle našeho názoru narušovat jádro kompetencí konkrétního státního orgánu. Tím spíše nelze jednorázový odklon od dosavadní praxe považovat za natolik závažnou okolnost, aby měla vést k nařízení předběžného opatření před rozhodnutím ve věci samé. Fakt, že vláda dosud nekladla překážky účasti prezidenta republiky na summitech NATO, sám o sobě neosvědčuje, že by je nekladla, pokud by s účastí prezidenta republiky nesouhlasila. A ani z tohoto faktu nevyplývá, že o účasti prezidenta republiky vláda v minulosti reálně nerozhodovala." (odkaz na celé znění stanoviska 👇)
Adam Růžička tweet mediaAdam Růžička tweet media
Čeština
19
44
203
9.3K
David
David@David17415917·
@Arssis @a_dam98 @okurkabinladin Jojo a kdyz Filda kolot Turek napíše na Twitter Merkelové do plynu tak je to úplně v pohodě ze? Ty kundo zapařená
Čeština
1
0
0
12
Arssis
Arssis@Arssis·
@Len_ka_a @degenbetvip @MichalKubal Vy jste úplně mimo. Kdo je asi důležitější, než nejvyšší představitel státu, co dává na obranu víc než polovinu všech obraných výdajů NATO :D
Čeština
1
0
0
23
Lenka
Lenka@Len_ka_a·
@degenbetvip @Arssis @MichalKubal Je naivní si myslet, že Trump je nejdůležitější. Tak nějak není Pavel sám, který o něm nemluví v superlativech.
Čeština
2
0
0
34
Michal Kubal 🇨🇿
Michal Kubal 🇨🇿@MichalKubal·
P. Macinka: "Prezident na té slavnostní večeři určitě nebude. Vyřídíme mu akreditaci, to ano, protože nás k tomu odsoudil Ústavní soud."
Čeština
106
15
674
127.6K
PetrHolec
PetrHolec@PetrHolec·
Tak @o_novotny očividně taky dostává bomby do hlavy, i když nezápasí. Tomu se říká umění‼️🫣
Libor Vondráček 🐏 Svobodní 🇨🇿jihočeský poslanec@vondraczech_cz

“Potřebujeme dostat pomrdaný zmrdy jako Vondráčka, Turka, Klempíře, Rajchla a Macinku do jednoho dopravního prostředku…”, “…aby to s nima někdo narval do skály”… 🤡 @o_novotny si prý včera zase někde hrál na morální maják, aby později opět někde pokrytecky pokřivoval svoje ”zásady” a obhajoval prezidentovu rozvedčickou a komunistickou minulost 🤦‍♂️ A tak jsem si vzpomněl, jak si nedávno přál posadit mne, Filipa Turka, Jindricha Rajchla, Oto Klempíře a Petra Macinku do jednoho dopravního prostředku … Vzhledem k tomu, čemu se věnuje, jsem si myslel, že má charakter rytíře bojovníka a díky sportovním zkušenostem unese porážku jeho favoritů z opozice. Pletl jsem se. 🤷‍♂️ Hluboce se omlouvam všem za to, že jsem se nechal napálit a myslel jsem, že tento člověk je reprezentantem fair-play ducha, kterého je třeba nejen u nás stavět do světla reflektorů. Hluboce se omlouvam všem za to, takže jsem ve Sněmovně podpořil, aby dostal státní vyznamenání.

Čeština
22
21
217
8.4K
Arssis
Arssis@Arssis·
@JoshWest85 @PetrHolec @o_novotny Přát smrt někomu s kým nesouhlasím, je v pořádku? To jsou ti obhajci politiky slušnosti? V životě bych nic takovýho nenapsal.
Čeština
0
0
0
16
Jonas
Jonas@JoshWest85·
@PetrHolec @o_novotny Perfektně receno od KBZ. Kdyz se chovato jako debilove, tak musite pocitat, ze Vas lidi nebudou mit radi.
Čeština
1
0
5
160
Arssis
Arssis@Arssis·
@Len_ka_a @KovacMao @MichalKubal Summit NATO je teda akorát o tom, si vyslechnout hate od Američanů, jak je Evropa na hovno, a jet pak domů. V rámci summitu bude schůze ministrů zahraničí, ministrů obrany, o schůzce prezidentu nevím, když delegaci povede předseda vlády.
Čeština
3
0
0
108
Arssis
Arssis@Arssis·
@a_dam98 @okurkabinladin Ví o politice tolik, že zkomolí jméno ministra zahraničí a nezná předsedu Svobodných. Já mu jeho názory neberu. Je to byznysově úspěšný clovek, to ale o charakteru nic moc nevypovídá. Nikdy bych žádnýmu politikovi ani v náznacích nepřál smrt. Od vlivnyho člověka je to nebezpečný.
Čeština
1
1
1
42
Adam
Adam@a_dam98·
@Arssis @okurkabinladin Vzhledem k tomu, že je v byznysu celkem velký, tak ví o politice ze vnitř určitě víc než Vy. Konec konců to pojmenoval celkem trefně. To, že vydělává řachu a řekne na plnou hubu co si myslí neznamená, že je namachrovanej, ale pro nikoho jako jste vy, to tak může působit.
Čeština
2
0
0
28
Arssis
Arssis@Arssis·
@vondraczech_cz Mexiko bude poníženo, budík si nenařizuji, protože bych nevstal, tak to dám radši nonstop.
Čeština
0
0
0
85
Arssis
Arssis@Arssis·
@KovacMao @Len_ka_a @MichalKubal Samozřejmě, že není bude se třeba řešit metodika toho, co bude moct v budoucnu započítat do procent na obranu, aby nám to NATO uznalo, trumbero, každý stát to má trochu jinak.
Čeština
2
0
0
127
Arssis
Arssis@Arssis·
@quesch @antdo5 @kalousekm Věděl proč, vzhledem ke složení ÚS by to skončilo poloprezidentským systémem. Jestli je Turek mentálně schopen dostát pozici ministra, je úplně jiná, nepodstatná otázka.
Čeština
1
0
0
42
quesch 🇺🇦🇨🇿
@Arssis @antdo5 @kalousekm Babiš měl možnost podat ústavní žalobu. Neudělal to. A mezi námi, kdykoliv Turek otevře hubu, dokazuje, že jeho nejmenování ministrem byla správná věc.
Čeština
3
0
7
57
Miroslav Kalousek🇨🇿🇺🇦🇮🇱
Ústavní soud rozhodl, prezident republiky si vybojoval právo být členem delegace, kterou v Ankaře povede předseda vlády. Opravdu nevím, zda bych na jeho místě o takovou pozici v delegaci za těchto okolností stál. Na důstojné rozdělení rolí moc nevěřím.
Čeština
250
25
987
60.8K
Arssis
Arssis@Arssis·
@ZuziakPetr @MichalKubal Proč by se z NATO měl chtít někdo vybavovat s prezidentem, který má nulový vliv na sestavování rozpočtu na obranu?
Čeština
3
0
0
293
Petr Zuziak
Petr Zuziak@ZuziakPetr·
@Arssis @MichalKubal V NATO všichni ví, kdo je Petr Pavel, ale nikdo netuší kdo je Petr Macinka. Jsem velmi zvědav jak bude Macinka reagovat, až se tam všichni budou s Pavlem bavit, ale jeho bude ignorovat 😃
Čeština
2
0
20
336
Arssis
Arssis@Arssis·
@Len_ka_a @MichalKubal Představitelé NATO prezident nemusí vůbec zajímat, protože obranný rozpočet je zodpovědnosti vlády a prezident na něj má nulový vliv.
Čeština
3
1
5
310
Lenka
Lenka@Len_ka_a·
@Arssis @MichalKubal Vy si myslíte, že představitelé NATO nevidí, jakou šaškárnu tady Macinka předvádí? Macinka, který je pro ně pěšák na pár let a bývalý vysoký predstavirel NATO. Vam uz fakt uplne přeskočilo?
Čeština
3
0
12
333
Arssis
Arssis@Arssis·
@kridelnikv Nevěřím, že by nás Mexičani mohli čímkoliv ohrozit.
Čeština
0
0
0
42
Křídelník
Křídelník@kridelnikv·
Věříte, že je v noci dáme?
Čeština
84
0
96
26K
Arssis
Arssis@Arssis·
@antdo5 @kalousekm Prezident tu válku vyhlásil nejmenováním Turka ministrem, když se pohyboval na hraně, možná za hranou ústavy.
Čeština
3
0
2
122
kutil onda
kutil onda@antdo5·
@kalousekm Prezident tu válku nevyhlasil. A pokud si premiér neumí ( lépe řečeno nemůže) sjednat pořádek ve vládě, nedava prezidentovi jinou možnost... Nebýt ve vládě mstivi klausovci, nebyl žádný problém.
Čeština
2
7
209
2.1K
Arssis
Arssis@Arssis·
@petr_sveceny Vy už jste odborník i na politiku? Přečtěte si disentni stanovisko dvou soudců. Závažná a nevratná škoda rozhodně není neucast prezidenta v Ankaře.
Čeština
1
0
3
392
Petr Svěcený
Petr Svěcený@petr_sveceny·
Předběžná opatření jsou vždy rychlá, právě proto, aby bylo zabráněno případným a nevratným škodám. To je podstata soudních předběžných opatření. Macinka by měl v rétorice teď výrazně ubrat. Jinak ho nevezmou do Ankary…😂🙈
Čeština
79
13
887
18.6K