Femke
160 posts


@MaartenRzuraw Zaorane, mysle
Night jedyny w Polsce zapodaje swoje srednie, bez bonusow
Polski

@FBol25 Pytanie w sam raz na pokój, żeby dowiedzieć się u źródła
Polski

@jakoschujowo @myszkowianka @JanekPancernych Basic na X kosztuje 14 zl, premium 35.
Zdjecie z Paniczem 0 pln.
Polski

@jakoschujowo @Przybylek_23 Jeszcze sie okaze, ze to Pawlicki bedzie 6 razy jechal. A Spartunia zdobedzie 49.
Polski

@FBol25 @Przybylek_23 Z Piterem poradzi sobie tylko KAPITAN
Resztę będzie woził
Polski

@jakoschujowo Julia Wieniawa krzyczy z nami :)
facebook.com/story.php?stor…
Polski

@Przybylek_23 @jakoschujowo Andersen zrobil raz Drabika, to z Cookiem i Pawlickim tez sobie poradzi
Polski

@jakoschujowo Nie no, jeszcze w Lesznie trzeba 41 zrobic 😅
Polski

ale widzę tą promocję do klasy czwartej i mi gorzej
suzana◟̽◞̽🩶KEEP ME IN ERA🪷@poezjaspiewanaa
witam bezrobotnych przyszłam się pochwalić świadectwem z najwyższą średnią w szkole i stypendium premiera bo wiem jak było mi często ciężko i jestem z siebie dumna pa❤️❤️
Polski

Kościecha szkoła Barona, od chujowego składu po brak taktycznych. W 8 Fricke/Vadim powinni jechać zamiast Małkiewicza. Jego szczęście, że jeszcze da się z tego coś wyciągnąć. 🫣 #WROGRU
Polski

@76night76 MacGyver to potrafil zrobic cos z niczego, Baron to raczej cos w stylu ,,papjeza polaka".
Polski

@Bartek_zTorunia @76night76 Albo przeklinasz jak facet, albo sie cenzurujesz jak komuchy. Palpatine Pepinski, to twoj idol...
Polski

@76night76 Jprdl. Bo tak ustalili wewnątrz drużyny między sobą? Według Twojej logiki jeśli dziś nie zrobił zmiany i nie dał Hajnekenowi pojechać to już nigdy w żadnym jnnym meczu na żadnym innym torze nie na prawa wstawić go za kogos ? Każdy mecz jest taki sam ?
Polski

@76night76 @oliw84 Mikkel jechal, ale nie u was, tylko Wrocku. I to w 15. Protas jest lepszy.
Polski

@WTSSparta Szkoda Andersena w ostatnim, wiecej doswiadczenia i mialby chociaz 1 punkt
Polski

Dobry wieczór, @anitkamazur! Sprawy się nieco pokomplikowały i potrzebna jest Twoja pomoc! Czy GKM Grudziądz awansuje do fazy play-off?
#WROGRU #PGEEkstraliga #speedway #zuzel
Polski

@MaartenRzuraw Czyli najt pojebal miejsca i czas, bo pisal, ze Wro ma 7 tysiecy
Polski










