Femke

160 posts

Femke

Femke

@FBol25

Śpiewak

เข้าร่วม Ekim 2023
7 กำลังติดตาม0 ผู้ติดตาม
RZURAW🇵🇱🏁🎮
RZURAW🇵🇱🏁🎮@MaartenRzuraw·
0,1,3,1,3,0,1,2,W,3,0,3,3,3,3,0 - punkty przywiezione przez ZZ Sparty Wrocław w meczach z Częstochową, Zieloną Górą, Gorzowem i Grudziądzem. Średnia: 1,625 Chyba nie ma tragedii biorąc pod uwagę, że w ramach ZZ startowali też juniorzy czy Anders Rowe.
Polski
2
0
9
1.3K
Femke
Femke@FBol25·
@MaartenRzuraw Zaorane, mysle Night jedyny w Polsce zapodaje swoje srednie, bez bonusow
Polski
1
0
0
94
RZURAW🇵🇱🏁🎮
RZURAW🇵🇱🏁🎮@MaartenRzuraw·
Mimo przeciwności losu, wróciliśmy tam gdzie nasze miejsce i oby tak do końca. To jest Sparta.
RZURAW🇵🇱🏁🎮 tweet media
Polski
3
1
38
2.9K
Żania
Żania@myszkowianka·
Zapłaciłam na canal+ 70ziko a pornhub jest za darmo... Ale ruchańsko #TORCZE
Żania tweet media
Myszków, Polska 🇵🇱 Polski
2
0
36
2.6K
.
.@jakoschujowo·
@FBol25 @Przybylek_23 Z Piterem poradzi sobie tylko KAPITAN Resztę będzie woził
Polski
1
0
0
38
.
.@jakoschujowo·
Ja bo w niedzielę ma być 40 stopni Ale mam wyjebane bo już dziś ogoliłem lidera i do połowy sierpnia mam pełen luz #speedway #WROGRU
. tweet media
Polski
3
0
26
981
.
.@jakoschujowo·
Co tam krzyczycie kurwa biedaki #WROGRU
. tweet media
Polski
1
0
25
452
Femke
Femke@FBol25·
@mikolajlis96 Dobrze ich karma jedzie, za jechanie caly sezon kevlarem
Polski
0
0
0
2
Mikołaj Lis 🇵🇱
Mikołaj Lis 🇵🇱@mikolajlis96·
Kościecha szkoła Barona, od chujowego składu po brak taktycznych. W 8 Fricke/Vadim powinni jechać zamiast Małkiewicza. Jego szczęście, że jeszcze da się z tego coś wyciągnąć. 🫣 #WROGRU
Polski
1
0
0
187
.
.@jakoschujowo·
KAPITAN #WROGRU
Filipino
1
0
3
201
Femke
Femke@FBol25·
@76night76 MacGyver to potrafil zrobic cos z niczego, Baron to raczej cos w stylu ,,papjeza polaka".
Polski
0
0
0
114
NIGHT
NIGHT@76night76·
Brawo Kosciecha.. MacGyver taktyki i ustawiania numerów zawodników ,🤦🤦🤦🤦 #wrogru #speedway
Polski
1
0
14
1.9K
Femke
Femke@FBol25·
@Bartek_zTorunia @76night76 Albo przeklinasz jak facet, albo sie cenzurujesz jak komuchy. Palpatine Pepinski, to twoj idol...
Polski
0
0
0
10
Bartek
Bartek@Bartek_zTorunia·
@76night76 Jprdl. Bo tak ustalili wewnątrz drużyny między sobą? Według Twojej logiki jeśli dziś nie zrobił zmiany i nie dał Hajnekenowi pojechać to już nigdy w żadnym jnnym meczu na żadnym innym torze nie na prawa wstawić go za kogos ? Każdy mecz jest taki sam ?
Polski
2
0
0
320
NIGHT
NIGHT@76night76·
Może mi ktoś logicznie wytłumaczyć dlaczego Baron nie robi zmian Ale naprawdę logicznie. Bez odpowiedzi że liderzy muszą zarobić #torcze #speedway
Polski
18
0
24
5.4K
Femke
Femke@FBol25·
@76night76 @oliw84 Mikkel jechal, ale nie u was, tylko Wrocku. I to w 15. Protas jest lepszy.
Polski
0
0
0
1
NIGHT
NIGHT@76night76·
@oliw84 To Mikkel powinien jechać s nie Dudek w 14
Polski
2
0
0
163
Femke
Femke@FBol25·
@WTSSparta Szkoda Andersena w ostatnim, wiecej doswiadczenia i mialby chociaz 1 punkt
Polski
0
0
3
63
Femke
Femke@FBol25·
@jakoschujowo W Toruniu bylo 7 Najt tylko pomylil miejsce i czas
Polski
0
0
2
102
.
.@jakoschujowo·
Jak na moje oko to dziś trochę więcej niż 7 tysięcy #WROGRU
. tweet media
Polski
1
0
15
986
Femke
Femke@FBol25·
@MaartenRzuraw Czyli najt pojebal miejsca i czas, bo pisal, ze Wro ma 7 tysiecy
Polski
0
0
1
220
.
.@jakoschujowo·
Mecze z Częstochową powinny się odbywać w jakiejś stymulacji Przecież to kurwa szkoda karmić #TORCZE
Polski
4
0
16
1.4K