@GiertychRoman Panie Mecenasie, to klasyczny przykład ocieplania wizerunku. Selektywne eksponowanie korzystnych sondaży nie zmienia faktów ani nie stanowi obiektywnej oceny całokształtu działalności politycznej.
@NigdyWiecejPiS oby tak było ale pisowców już nic nie przekona, że lekarze nie mordują pacjentów i rzadko który zarabia takie wielkie pieniądze. Większość nawet nie zbliża się do takiego pułapu . boję się , że jest już po wyborach.
@bg1__@Kapralzarowki@Marcin54648001 Weź się pajacu jebany nie ośmieszaj, ty kurwo jebana gadasz gdyby gdyby gdyby, całe twoje życie to jebane gdyby gdyby gdyby XDDDDDDDDDD
@bg1__@Kapralzarowki@Marcin54648001 Hahahha oczywiście kurwa gdyby Meksyk strzelił bramkę ale kurwa oczywiście karny lewego dalej ma pozostać niestrzelony XDDDDDDDDDDD
@Flexer332@Kapralzarowki@Marcin54648001 Zaczeli ich błagać przy 0-2, mieszasz fakty. Inna sprawa że 0-3 czy 0-4 nic by nie zmieniło gdyby Meksyk jebnął 1 bramkę to by nas wyrzucili z 2 miejsca
@Flexer332@Kapralzarowki@Marcin54648001 Wiadome, Don Czester DCCXI niewinny, tylko dziwnym trafem wszędzie gdzie się nie pojawi to odchodzi w atmosferze skandalu i zostawia rozjebaną szatnie i tragiczne wyniki XD
@bg1__@Kapralzarowki@Marcin54648001 Tragiczne wyniki XDDD wygranie baraży mś gdy sousa obsał gacie i uciekł, historycznie wyjście z grupy pierwszy raz od 30 lat, utrzymanie w najwyższej dywizji LN (dzięki czemu graliśmy potem w barażach mimo że następny trener przejebał kwalifikacje, obecnie jesteśmy dywizję niżej)
@bg1__@Kapralzarowki@Marcin54648001 I nie strzelali? Wszedł lautaro i normalnie zapierdalal, strzelał i działał. Kolejny gol Argentyny i karny Lewego to i tak 2 wygrane i wyjście z grupy, więc nic by to nie zmieniło
@Flexer332@Kapralzarowki@Marcin54648001 Jakie kurwa gdybanie jak to wszystko są fakty właśnie, sami piłkarze przyznali że polacy łamanym hiszpańskim prosili o nie strzelanie
@bg1__@Kapralzarowki@Marcin54648001 Ja obstawiam ze ty jestes takim tłukiem, że wierzysz w to, ze w nocy rzeczywiście ich budzili po numery kont XDDDD jak lewy potem dawał wywiady to się okazało, ze to juz nie Michniewicz a kapitanowie (w tym oczywiscie on) podzielili wypłaty
@Flexer332@Kapralzarowki@Marcin54648001 Błaganie Argentyny żeby już nie bili bo nie wyjdziemy. Meksyk który nas zdominował, 36% posiadania piłki z Arabią Saudyjską XDXD. Wmówienie najlepszemu polskiemu napastnikowi że jesteśmy chujowi i tylko bronienie nas uratuje. Afera premiowa. Wymieniamy dalej? 6:1 z Belgią
@bg1__@Kapralzarowki@Marcin54648001 Wygrane baraże do mś, historyczne wyjście z grupy mśpo 30 latach, Utrzymanie w najwyższej lidze ligi narodów (przez co później graliśmy w barażach bo następny trener oczywiście zjebal kwalifikacje),
@BruceLe92126093@Skoczek777@Marcin54648001 Tak to o każdym trenerze by można pieśni śpiewać, gdyby nie to, gdyby nie tamto… koniec końców to gdyby… nie spierdolił przed barażami to mś nasi by zza ekranu oglądali
@Flexer332@Skoczek777@Marcin54648001 Typowa pamięć p0laczka kibica. Sousa kazał się wpierdolic Krychowiakowi na czerwoną ze Słowacją. Ze Szwecją to była już gra otwarta. Ale co tam szczegóły, lepiej spojrzeć na wyniki i powiedzieć że wuja lepszy xdd
@Flexer332@Skoczek777@Marcin54648001 Ale co Ty pierdolisz gościu, przecież to że Sousa jest lepszym trenerem to już na Euro było widać, gdzie potrafiliśmy remis z Hiszpanią wyciągnąć. Gdyby nie padaka Krychowiaka ze Słowacją to na luzie z grupy byśmy wyszli.
@Flexer332@BruceLe92126093@Marcin54648001 nie, to było dzięki indywidualnym przebłyskom pojedynczych piłkarzy
Lewandowskiego, Piątka, Modera itd.
przepychaliśmy niektóre spotkania kolanem nawet jak nie powinniśmy byli jak z Łotwą
@dz11kk@xxxxx23340 Daj spokój, każdy kto się zna na piłce zgodnie przyzna że Szczęsny nas na swoich plecach zawiózł do fazy pucharowej ale niestety wciąż znajdą się znafcy który będą aferzystę Czesia wynosić na ołtarze 🤣
Przypomniałem sobie nasz "mecz" z Argentyną w Katarze
W sumie nie wiem czy kiedykolwiek było mi bardziej wstyd, że jestem Polakiem jak tamtego haniebnego wieczoru XD
Dziękuję, Czesław