flexus3000

464 posts

flexus3000

flexus3000

@Flexer332

เข้าร่วม Eylül 2025
43 กำลังติดตาม9 ผู้ติดตาม
flexus3000
flexus3000@Flexer332·
@maggiepython Premier Tusk działa a nie tylko gada. Zdobył kontrakty które mogą skończyć się tak jak przykład z Lwowa, dziękujemy!!!!
Polski
0
0
0
11
r00t🇪🇺
r00t🇪🇺@r00t_Sigvall·
@GiertychRoman Panie Mecenasie, to klasyczny przykład ocieplania wizerunku. Selektywne eksponowanie korzystnych sondaży nie zmienia faktów ani nie stanowi obiektywnej oceny całokształtu działalności politycznej.
Polski
3
11
73
857
Roman Giertych
Roman Giertych@GiertychRoman·
Dlaczego kłamiecie? Komorowski miał 80%.
Roman Giertych tweet media
Polski
182
73
392
22.9K
anna#SnaW2.0
anna#SnaW2.0@annaw85444·
@NigdyWiecejPiS oby tak było ale pisowców już nic nie przekona, że lekarze nie mordują pacjentów i rzadko który zarabia takie wielkie pieniądze. Większość nawet nie zbliża się do takiego pułapu . boję się , że jest już po wyborach.
Polski
9
2
4
808
Pablo
Pablo@NigdyWiecejPiS·
A ja wam mówię, że mecenas Dubois tak rozegra temat, że pisowcy będą żałowali do końca życia, że spreparowali tę "aferę".
Pablo tweet media
Polski
316
465
2.3K
38K
{t} Morcin 🇵🇹🇹🇷 🟢
Czaicie zwolnić trenera po takich eliminacjach bo nie graliśmy jak prime Brazylia tylko tak jak kadra pozwala?
{t} Morcin 🇵🇹🇹🇷 🟢 tweet media
Polski
87
40
3.5K
280.7K
Bartek
Bartek@bg1__·
@Flexer332 @Kapralzarowki @Marcin54648001 Zaczeli ich błagać przy 0-2, mieszasz fakty. Inna sprawa że 0-3 czy 0-4 nic by nie zmieniło gdyby Meksyk jebnął 1 bramkę to by nas wyrzucili z 2 miejsca
Polski
1
0
1
16
Bartek
Bartek@bg1__·
@Flexer332 @Kapralzarowki @Marcin54648001 Wiadome, Don Czester DCCXI niewinny, tylko dziwnym trafem wszędzie gdzie się nie pojawi to odchodzi w atmosferze skandalu i zostawia rozjebaną szatnie i tragiczne wyniki XD
Polski
2
0
0
21
flexus3000
flexus3000@Flexer332·
@bg1__ @Kapralzarowki @Marcin54648001 Tragiczne wyniki XDDD wygranie baraży mś gdy sousa obsał gacie i uciekł, historycznie wyjście z grupy pierwszy raz od 30 lat, utrzymanie w najwyższej dywizji LN (dzięki czemu graliśmy potem w barażach mimo że następny trener przejebał kwalifikacje, obecnie jesteśmy dywizję niżej)
Polski
1
0
0
12
flexus3000
flexus3000@Flexer332·
@bg1__ @Kapralzarowki @Marcin54648001 I nie strzelali? Wszedł lautaro i normalnie zapierdalal, strzelał i działał. Kolejny gol Argentyny i karny Lewego to i tak 2 wygrane i wyjście z grupy, więc nic by to nie zmieniło
Polski
1
0
0
11
flexus3000
flexus3000@Flexer332·
@bg1__ @Kapralzarowki @Marcin54648001 Ja obstawiam ze ty jestes takim tłukiem, że wierzysz w to, ze w nocy rzeczywiście ich budzili po numery kont XDDDD jak lewy potem dawał wywiady to się okazało, ze to juz nie Michniewicz a kapitanowie (w tym oczywiscie on) podzielili wypłaty
Polski
1
0
0
13
Bartek
Bartek@bg1__·
@Flexer332 @Kapralzarowki @Marcin54648001 Błaganie Argentyny żeby już nie bili bo nie wyjdziemy. Meksyk który nas zdominował, 36% posiadania piłki z Arabią Saudyjską XDXD. Wmówienie najlepszemu polskiemu napastnikowi że jesteśmy chujowi i tylko bronienie nas uratuje. Afera premiowa. Wymieniamy dalej? 6:1 z Belgią
Polski
2
0
1
44
flexus3000
flexus3000@Flexer332·
@bg1__ @Kapralzarowki @Marcin54648001 Wygrane baraże do mś, historyczne wyjście z grupy mśpo 30 latach, Utrzymanie w najwyższej lidze ligi narodów (przez co później graliśmy w barażach bo następny trener oczywiście zjebal kwalifikacje),
Polski
1
0
0
42
flexus3000
flexus3000@Flexer332·
@BruceLe92126093 @Skoczek777 @Marcin54648001 Tak to o każdym trenerze by można pieśni śpiewać, gdyby nie to, gdyby nie tamto… koniec końców to gdyby… nie spierdolił przed barażami to mś nasi by zza ekranu oglądali
Polski
0
0
1
9
BruceLee
BruceLee@BruceLe92126093·
@Flexer332 @Skoczek777 @Marcin54648001 Typowa pamięć p0laczka kibica. Sousa kazał się wpierdolic Krychowiakowi na czerwoną ze Słowacją. Ze Szwecją to była już gra otwarta. Ale co tam szczegóły, lepiej spojrzeć na wyniki i powiedzieć że wuja lepszy xdd
Polski
1
0
1
12
Rafal Wisny
Rafal Wisny@WisnyRafal·
@K_Stanowski To jedna z wielu afer pisowskich ,które oczywiście Ci nie przeszkadzają co ?
Polski
5
0
0
7.2K
Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski@K_Stanowski·
OK, podczas obrad Rady Warszawy wyciągnięto asa z rękawa: kto zapłaci 70 milionów za wybory kopertowe? Szach-mat.
Polski
281
469
11.8K
277.6K
BruceLee
BruceLee@BruceLe92126093·
@Flexer332 @Skoczek777 @Marcin54648001 Ale co Ty pierdolisz gościu, przecież to że Sousa jest lepszym trenerem to już na Euro było widać, gdzie potrafiliśmy remis z Hiszpanią wyciągnąć. Gdyby nie padaka Krychowiaka ze Słowacją to na luzie z grupy byśmy wyszli.
Polski
1
0
0
15
Skoczek
Skoczek@Skoczek777·
@Flexer332 @BruceLe92126093 @Marcin54648001 nie, to było dzięki indywidualnym przebłyskom pojedynczych piłkarzy Lewandowskiego, Piątka, Modera itd. przepychaliśmy niektóre spotkania kolanem nawet jak nie powinniśmy byli jak z Łotwą
Polski
1
0
2
21
Niedźwiadek
Niedźwiadek@xxxxx23340·
Przypomniałem sobie nasz "mecz" z Argentyną w Katarze W sumie nie wiem czy kiedykolwiek było mi bardziej wstyd, że jestem Polakiem jak tamtego haniebnego wieczoru XD Dziękuję, Czesław
Polski
14
3
149
9.9K