Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว
Hell_Boy727
9.1K posts


@JankowskiAdamTT myślisz, ze twój wpis tutaj cos zmieni? Gdy trzeba było liczyć glosy, to co? Milczałeś?
Polski
Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว

🗣️Sławomir Sierakowski: „Nawrocki nigdy nie powinien być polskim prezydentem. To jest jedyny prezydent wybrany nieznaną liczbą głosów, z kompromitującą biografią i który zachowuje się jak regularny zdrajca”. ⤵️
Źródło: @tvp_info
Polski

@MichalSzczerba Napisz jeszcze kilka postów. Poczujesz sie lepiej. Ale policzyć glosy to nie, bo prawo. To prawo ustanowione przez pisdzielskie kanalie. Kretyni, to mało o was powiedzieć.
Polski
Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว

Jak to jest, że za salonik w szpitalu południowym KO strąciła cały zarząd (swój), a za przekręt ze szpitalem covidowym @BoguckiZbigniew dalej nie poniósł żadnej odpowiedzialności?
Polski
Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว

Przestańcie do cholery nazywać tego gościa prezydentem czy wy jesteście normalni czy wy nie widzicie co się dzieje będzie jeszcze gorzej wy nie wygracie tych wyborów kurwa mać zróbcie wreszcie porządek a nie pierdoli cię na iksie i na tik toku kurwa wylewane żale ile to oni nie zrobili i jacy są podli i co I żaden z tych gnoi nie siedzi
Polski
Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว

@s_niesiolowski ćpun-alfons powinien pozwać mnie za to określenie. Wtedy będzie musiał przejść badanie, udowadniające co dokładnie ćpa i co naprawdę robił w Hotelu Grand. Jakoś jestem spokojny...
Polski
Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว
Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว
Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว
Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว

Yesterday, the President of Poland noted that the Order of the White Eagle is not an ordinary award. It is a symbol of the highest trust of the Republic of Poland. It signifies a special bond with the Polish state and the special gratitude of the Polish People. Such a symbol requires not only merit, but also respect for the values that form the foundation of our community.
Therefore, if it is considered that this special symbol may remain with Catherine II, Benito Mussolini, and Gerhard Schröder, then we in Ukraine will not argue with that.
Ukraine is grateful to the Polish People for their support and cooperation, which play a significant role in the struggle for our and your independence from Russia.
Ukraine never forgets solidarity and understands that cooperation between states and peoples in our region is one of the tangible security guarantees for Ukrainians and for each neighboring state.
Ukraine will continue to defend itself in this war unleashed by Russia, and we will undoubtedly achieve a dignified peace.
Ukraine is grateful to all peoples, states, and leaders who will continue to stand with us in the defense of freedom and who, together with Ukraine, will serve as guarantors of postwar peace in Europe and a new, real security.
Ukraine will remain open to all meaningful formats of engagement with Poland in order to try to avoid conflicting interpretations of the difficult and painful chapters of our shared past and to ensure proper respect for all innocent victims of the 20th century.
And Ukrainians are doing everything in our power to ensure that Europe does not suffer defeat in this century.
I am proud of our people and of EVERY Ukrainian warrior – of the millions of Ukrainian men and women who deserve unquestionable respect for the heroism the Ukrainian People have shown in defending themselves against Russian aggression.
We believed that the Order of the White Eagle, awarded in 2023, was meant for the Ukrainian People and our army. That is what was said at the time. Today, I sent the Order back to the President of Poland.
I believe the future will confirm the respect Ukrainians deserve.
Glory to Ukraine!

English
Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว

#ZdrajcaNawrocki
Od roku na fotelu prezydenta Polski zasiada jej wróg, który wykonuje polecenia układu Putin-Trump. Dzisiaj chwalą go tylko w Waszyngtonie i w Moskwie.
Polski
Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว

@p_zuchowski Wszyscy widzieli jak Trumpa błagała.😂🤣
Co za małostkowy dupek. Dostał OP, i nie potrafi tego znieść.
Polski
Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว

This is insane skills from Zlatan Ibrahimovic and Thierry Henry
Zlatan Ibrahimović@Ibra_official
The studio will never forget
English
Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว
Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว

Dlaczego Nawrocki nie odebrał orderu Orła Białego carycy Katarzyny?
Bo się boi Putina i haków zgromadzonych na niego przez rosyjski wywiad. Nie ma żadnej innej, racjonalnej przyczyny. Caryca odpowiedzialna za rozbiory Polski stokroć bowiem bardziej zasłużyła na odebranie orderu niż Prezydent Ukrainy, która skutecznie walczy z Rosją. #ZdrajcaNawrocki
Polski
Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว

Rok 2014, "wolne media" rozpoczynają atak na rząd PO/PSL, rok później PiS wygrywa wybory. W dużej mierze dzięki presstytutkom. Zaczynają się mroczne czasy rządów gangu Kaczyńskiego i Ziobro.
Strumień kasy płynie do "wolnych mediów", wprost z Funduszu Sprawiedliwości i tak to 2023, gdy PiS przegrywa wybory. Obcina się presstytutkom kasa, jeszcze jakoś się trzymają, ale kasy coraz mnie. Przychodzą redukcje etatów, nie ma reklam z SSP, nie ma kasy z ministerstw, nie ma cichych zleceń.
Rok 2026, posucha, zwolnienia, niektórych próbują się ratować w social mediach, licząc, że im opinia publiczna zapomni. Więc knują, bronią przemocowca, który pacyfikował żonę i dzieci, szczują na rząd, atakują zawsze watahą, a to Giertycha, a to Tuska, przy okazji Trzaskowskiego i innych. O co im chodzi? Chcą znowu obalić demokratycznie wybrany rząd, aby tamci wrócili i znowu sypnęli kasą.
Polski
Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว
Hell_Boy727 รีทวีตแล้ว

Dla mnie wszystko już jest jasne.
Nawrocki pracuje dla Rosji.
#ZdrajcaNawrocki
Polski










