mxrrr
508 posts


@Pietrzykowski__ Ty debilu jebany nawet przepisać poprawnie nie potrafisz, ty masz nick po kogoś lub swoim nazwisku i o czy ty w ogóle pierdolisz
Polski

@MxerRM wiem, że twój mózg może tego nie pojmować, że pewne rzeczy można połączyć. „MixerRM” kurwa dobrze, że sobie nie wyjebales nicku „Krisu”. A pies Cię jebal.
Polski

@Pietrzykowski__ Ty cwelu jebany skąd takie domysły? Więcej tych xd najeb przyjebie pierdolony
Polski

@MxerRM Ty kurwo jesteś fanem galsona XDDDDD GORZEJ NIE MOŻNA UPAŚĆ
Polski

@Pietrzykowski__ Ty cwelu, kopiujesz żarty z Google żeby się poczuć na chwilę śmieszny i grasz w lola, nic więcej nie trzeba dodawać

Polski

@MxerRM @LaPulgaFan10 Morda cwelu gruby. Idź do galsona wyliz rowa, potem zamilcz.
Polski

@GoodGuy11111 @_LGalacticos W ostatnich latach i regularnie to chodzi Ci o dwa sezony wstecz ? To rzeczywiście regularnie, regularnie to się kompromitują na wielu płaszczyznach, od europy po transfery aż po finanse
Polski

@MxerRM @CMabyc45073 @_LGalacticos No nie wiem czy nie ma nic do zaoferowania xD ja tam jednak wolalbym isc do klubu ktory w ostatnich latach regularnie zdobywa trofea a nie do napakowanego gwiazdeczkami realu ktory od 2 lat kopie sie po czole xd
Polski

@MxerRM @_BarcaInfo Wychowanek Barcelony, który nie zagrał ani minuty w realu xD. Upokorzenia na przestrzeni dwóch lat zniszczyły wam psychikę.
Polski

@bartoszMac79511 @_BarcaInfo Kurwa kolejne trofeum madryckich kurew. Wychowanek Barcelony zagrał dobre 45 minut. Ale wam zdewastowało głowę ciągle upokarzanie przez Barcelonę dwa lata.
Polski

@pasio_067 Za podpis umowy/kontraktu, tak jak Mbappe też dostał za podpis, tylko tu za przyjście tam za przedłużenie, a ile to wie on i prezes
Polski

Konate 20 mln
Cucurella 60 mln
Bernardo 10 mln
Dumfries 20 mln
Mi tu wychodzi 110 mln ale okej
Madrid Zone@theMadridZone
€80M.
Polski

@Karas73266 @kubwahaa @FredKowal2 Te cwele myślą, ze u nich takie coś jak bonus za podpis nie istnieje, bo przecież już zajebali 70 milionów za średniaka z Ligi Angielskiej to chyba jemu już nie trzeba płacić prawda????
Polski

@kubwahaa @FredKowal2 wy nadal nie rozumiecie co to kwota za transfer a co to bonus w kontrakcie debile
Polski

@CMabyc45073 @_LGalacticos Od zawsze to podobno był ,,cule”. Pojebane że zamiast iść do klubu który niby kocha wybiera odwiecznego rywala, nie ma się co dziwić gdy klub nie ma nic do zaoferowania poza problemem z rejestracją
Polski

@Bentleyszef @pluckerrr @Bruno69JR @kzvsky Hahahah tak bo to Flick zarządza finansami Barcelony, może z własnej kieszeni jeszcze im wypłacą wynagrodzenie???
Polski

@pluckerrr @Bruno69JR @kzvsky Gordon ma mniejszą pensję od 32 letniego Silvy. Kupili sobie 1 zawodnika za większą kasę, bo Flick go chciał. Jak Flick nie chciał płacić chorej kasy rezerwowym zawodnikom, to ich nie chce, nawet za "darmo". W czym problem.
Polski

No i jak my mamy z nimi konkurować? Jak my gramy w innych ligach…
Powiem krótko - jeśli Barca nie zrobi żadnych transferów IN to o jakikolwiek tytuł w 26/27 będzie BAAARDZO ciężko
Los Galácticos@_LGalacticos
Real Madryt osiągnął ustne porozumienie w sprawie transferu Marca Cucurelli. Wszystkie strony się dogadały. To właśnie ten lewy obrońca, którego chciał Mourinho. Cucurelal opuszcza Chelsea i dołączy do Realu po mundialu. [@FabrizioRomano]
Polski










