Maja

2.7K posts

Maja

Maja

@Panda150208

od 2022

Republic of Slovenia เข้าร่วม Kasım 2025
129 กำลังติดตาม142 ผู้ติดตาม
Mila Marko
Mila Marko@MilanMarko74185·
@StrancarAles res je. prva izmena bi morala biti ob 5h, ko je že dan, na terenu in končati ob 12h. druga lahko začne delati ob 17h dela do 23h (2-3 ure pod reflekorjem) med 12 in 17 tako ne moreš delati, če je več kot 30 stopinj. gledaš samo to, kako boš delal čimmanj da ne padeš skup.
Slovenščina
2
1
24
413
Aleš Štrancar
Aleš Štrancar@StrancarAles·
Še večja svinjarija pa so gradbena dela na slovenskih avtocestah pri +40oC. Delavci pred soncem slabozaščiteni (bo kdo preštel koliko rakavih bolnikov bomo beležili), delajo pod sužnjelastniškimi pogoji. Kje je DARS-ova služba za varstvo pri delu, kje so državni inšpektorji, ki bi morali tovrstno delo NEMUDOMA prepovedati. In Mesec, ki ji se je kot član vlade strinjal s tovrstnim delom. Bo kdo ovadil fašista Ribiča in šiviljo, ki sta potrdila plane dela v poletnih mesecih in sta subjektivno ter objektivno kriva za uničevanja zdravja zaposlenih. Aja, ali imajo zaposleni možnost mesečnikovega "štampiljanja". Ja, "lep" dokaz "levičarskega" boja za delavca ter njegove pravice. Banda mafijska! domovina.je/gola-resnica-a…
Slovenščina
21
107
346
6.5K
Maja
Maja@Panda150208·
@nadakoder Ravno obratno. Kar pišete, velja za Golobovo instagram vlado.
0
0
1
8
🍀
🍀@nadakoder·
Obstoječi vladi je važno vse kaj drugega kot napredek Slovenije
Slovenščina
25
6
27
1.2K
Maja รีทวีตแล้ว
brutusReloaded
brutusReloaded@brutus91101394·
Se je nevladnici Maji Hawlina (na sliki 2020 s 🚲 in Uranjekom) tule zareklo? Meni, da je znižanje davka na najemnine *DARILO* lastnikom stanovanj? DARILO? Darilo je 40 jurčkov, ki jih je inštitut za take intelektualne totalke prostaškega levega uma prejel od davkoplačevalcev.
brutusReloaded tweet media
Slovenščina
4
61
181
2.9K
Maja
Maja@Panda150208·
@Mariku2015 Me ne čudi. Saj je za levičarke od nekdaj napad najboljša obramba.
Slovenščina
0
0
3
12
Brane
Brane@Mariku2015·
Vrečko, to, kar očitate drugim, sami počnete. Slovenijo je treba utirit v normalnost. Rabote zadnjih 4 let pa preiskat, vse nezakonitosti spravit do sodišča in strogo kaznovat storilce. Kar pripravite se na Levici. Kako pa kaj Fotopub? Kar nekaj ljudi ve, kako je bilo tam.
Asta Vrečko@AstaVrecko

Tako si premier Janša predstavlja dolgočasen mandat svoje četrte vlade. Od prvega dne se stopnjujejo bombice osredotočene izključno na ideološki in kulturni boj. Jasno, da bo po snemanju zastave sledil še udar na priznanje Palestine. Ob obletnici osamosvojitve bi se morali še toliko bolj zavedati, da je naša moralna dolžnost, nas, ki živimo v mirni in neodvisni državi je, da stojimo za ljudstvom, ki se ga iztreblja. Za narodom, ki se mu dogaja genocid. Nedolžne otroke, dojenčke, mamice, mlada življenja se načrtno strada in ubija. Vsak dan. Tudi mi smo namreč bili nekoč eden izmed narodov, ki je bil nekomu drugemu odveč samo zaradi našega jezika, kulture in porekla. Imeti svojo državo ni zgolj mahanje z zastavami ob proslavi. Je odgovornost. Odgovornost, da naredimo prav, ko se drugje dogaja krivica. Odgovornost, da pokažemo, da se lahko živi drugače. Odgovornost, da si prizadevamo za mir, solidarnost in boljši svet. Zato je najmanj, kar lahko naredimo priznanje obstoja trpečega naroda. Zato potrebujemo zgolj družbeni dogovor o malo empatičnosti in človeškosti. Pustimo ob strani, da verjetno nihče ne ve točno, kaj naj bi “zamrznitev” priznanja sploh pomenila. Glavno, da se klanjamo tujim sponzorjem, da razdvajamo narod z odvzemom volilne pravice, umikom in prepovedjo obešanja zastav, spremembi himne, uvajanjem novih praznikov razdvajanja, muzejem privatizacije osamosvojitve … v ozadju pa odpustki za bogate, darila za prijatelje in privatizacija. Dobrodošla v drugi republiki, draga Slovenija.

Slovenščina
2
11
23
227
Maja
Maja@Panda150208·
@CirilJenko Pika na i je pa 800 €/mesec za njenega moža. Res mu pripada, vendar pri vseh milijonih...Kaj pa morala?!
Slovenščina
0
0
1
8
Ciril 🇸🇮 🇵🇱
Ne bi me presenetilo, če bi se pokazalo, da je Musarca poleg napisanega "ropala" še Ministrstvo za kulturo. Čebinarka bi ji pri tem brez pomisleka držala štango. Glede na to, da ni imela pomisleka pri Rdečem križu, niti pri ropu naročnikov na RTV, ga tudi tu ne bi bilo.
Karli Erdlen@KErdlen

Ruska dača ima zanimiv poslovni model. Prirejajo koncerte. Plačajo za izvajalce in oglaševanje, recimo 3.500 EUR. Prodajo 30 vstopnic po recimo 20 EUR in razdelijo še toliko vabil. Zakaj se jim to splača? @peterjancic @LukaSvetina @BojanPozar #RuskaDača @DavcnaUprava

Slovenščina
1
6
10
293
Mila Marko
Mila Marko@MilanMarko74185·
@Panda150208 @nmusar torej je plačal teh 70.000 eur tisti ki je naredil napako ali proračun @RTV_Slovenija v katerega vplačujejo prisilno tudi vsi upokojenci pod pragom revščine ki imajo slučajno to razkošje da imajo električni števec? to sprašujem
Slovenščina
1
1
1
10
Maja รีทวีตแล้ว
Zvone Čadež
Zvone Čadež@ZvoneCadez·
Prvorazredni Milan Kučan, ki uživa okrog 4.500 evrov “prigarane” pokojnine, si med državno proslavo ni “zmogel” privoščiti plačila parkirnine. Kljub temu, da je avto parkiral na kolesarski stezi, ni dobil obvestila Jankovićevega redarstva.
Zvone Čadež tweet media
Slovenščina
31
52
143
2.8K
Maja รีทวีตแล้ว
Libertarec
Libertarec@Libertarec·
@n1slovenija V Sloveniji je brez državljanstva 97.752 Bosancev, 29.905 Kosovarjev ... in 28 Norvežanov. Več kot Norvežanov je Kenijcev, Eritrejcev, Gambijcev, Perujcev in še iz najmanj 50 drugih držav. Zdaj pa vi lepo nam pojasnite, kako to da ste si izbrali ravno Norvežana?
Slovenščina
11
62
230
2.7K
Andrej Plenković
Andrej Plenković@AndrejPlenkovic·
Predsjednik @EmmanuelMacron pozvao je države članice 🇪🇺 te države koje su (politički ili vojno) dio Koalicije voljnih da prisustvuju tradicionalnom vojnom mimohodu 14. srpnja povodom Dana pada Bastille. Kao strateški partner, 🇭🇷 je pozvana sudjelovati s Počasno-zaštitnom bojnom. Podsjećam da je 🇫🇷 s dva Rafalea sudjelovala i u našem programu obilježavanja Dana državnosti. Budući da nije riječ ni o kakvoj vojnoj misiji ni operaciji, nego o gesti poštovanja te protokolarno-ceremonijalnom sudjelovanju predstavnika Hrvatske vojske, nadležnost za odluku o sudjelovanju ima ministar @MORH_OSRH @ivananusic12. ➡️ Za vrijeme Vlade Zorana Milanovića tadašnji ministar obrane Ante Kotromanović na istu je ovu paradu poslao čak osamdesetak pripadnika #HV. ✅🇭🇷 Što se nas tiče, Hrvatska vojska sudjelovat će na mimohodu uz ostale saveznike i partnere. ❓Ovo je sve dio Milanovićeve politike protiv #Ukraine, protiv Europske unije, SAD-a, NATO-a, a sada i protiv Francuske. Koji je učinak svega toga? ❗️Potpuno narušavanje međunarodnog ugleda Hrvatske, što nas ne vodi nikamo i od Hrvatske stvara nepouzdanog partnera. ✅Mi ćemo nastaviti voditi politiku na način da Milanovićevi kompleksi ne postanu hrvatski problemi.
17
20
218
7.7K
Samo Glavan
Samo Glavan@SamoGlavan·
Kot davkoplačevalec, pooblaščam Janeza, da (tudi) z mojim denarjem, od katerekoli izraelske institucije, ali gospodarske družbe, odkupi preostale filmčke.
Samo Glavan tweet media
Slovenščina
10
65
253
1.9K
Joško Čolnik
Joško Čolnik@josko_j·
@TimTom8859 @vladaRS Misliš, da je sestava ena stranka prevarantov in druga kupljena. Vprašanje, koliko volivcev je res volili ti dve strančici z namenom da skočijo ali se prodaja Janezu. Od 1.698.352 volilnih upravičencev, je volilo 580 k to vladno koalicijo, torej dobra 1/3, ne večina! 3
Slovenščina
0
0
0
31
Mračnjak Tom Tim 🇸🇮🇮🇱🇺🇦
Da vam bo jasno, N1 namreč, 580.000 volivcev je glasovalo za stranke, ki sestavljajo to @vladaRS ‼️To je bila naša želja in tudi ta 2 ukrepa sta bila pričakovana, zahtevana od nas volivcev! Pozdravljamo in veselimo se tega in prav vseeno nam je kaj vi podrepniki menite ob tem! 😎🖕
N1 Slovenija@n1slovenija

Premier Janša v intervjuju za izraelski časopis: Slovenija bo preselila veleposlaništvo v Jeruzalem in zamrznila priznanje Palestine 🔗n1info.si/novice/sloveni… 👇

Slovenščina
1
15
55
674
Borut Petrič △
Borut Petrič △@BorutPetric·
8/8 Tako boste po nekaj letih zgolj še obskurna in obstranska komentatorka na javnem mediju (če bo pod tako močno aktivistično taktirko sploh še obstajal), podobno kot Danilo Türk, ki se ga praktično da nihče več ne spomni. Pa srečno na vaši neumno izbrani poti. 🤷
Slovenščina
5
0
14
185
Borut Petrič △
Borut Petrič △@BorutPetric·
1/n Čestitamo vam, @nmusar. Ponovno vam je uspelo doseči nekaj, kar ni dano vsakomur – postati glavna atrakcija proslave, pa ne zaradi govora, ampak zaradi žvižgov. Za tak dosežek je vendarle potreben poseben talent.
Borut Petrič △ tweet media
Slovenščina
11
27
148
1.8K
Maja
Maja@Panda150208·
@SamoGlavan Se spomnim pred cca. 40 leti, da je bilo v Lj. 38 stopinj...
Slovenščina
0
0
0
96
Samo Glavan
Samo Glavan@SamoGlavan·
Nikoli po dinozavrih še ni blo tko vroče, pa to... ↘️ Zakaj je človek tako bebavo prepotentno bitje, da misli, da lahko v tem obupnem zakotju vesolja, vpliva na klimo svoje gostiteljice Zemlje, ki lahko izpari v osmih minutah, če se tisti mehurček helija tamle zgoraj, malo sprdne? ↘️ Aja... vrhunec stvarstva, pa to... Se ne opravičujem, če sem kakšno imbecilno moralno-intlektualno veličino pravkar užalil.
Samo Glavan tweet media
Slovenščina
13
32
69
2.1K
Maja รีทวีตแล้ว
Nova24TV
Nova24TV@Nova24TV·
JLA je napadla Slovenijo, že v drugem dnevu vojne pa se je videlo, s kom drži predsednik predsedstva Milan Kučan, ki je v ozadju lobiral, naj Slovenije ne priznajo ⬇️⬇️⬇️ nova24tv.si/jla-napadla-sl…
Slovenščina
14
45
112
6.7K
Libertarec
Libertarec@Libertarec·
Muzej osamosvojitve bo na Metelkovi 6.
Libertarec tweet media
Slovenščina
16
28
177
6.4K