barcwelona hater #1
10 posts

barcwelona hater #1
@Seritooo0
Jeśli jebiesz barcelonke i arsenal jesteś moim przyjacielem!
เข้าร่วม Ocak 2024
9 กำลังติดตาม0 ผู้ติดตาม

@TFormicki @Dejmen_Damian ale jak mam sie zalogować? podawałem maile przy zakupie, a jak staralem się zarejestrować to za chuja sie nie dało. A wiadomo ze bez zarejestrowania sie nie zaloguje no i sie nie zalogowalem.
Polski

@Seritooo0 @Dejmen_Damian Zaloguj się na tej stronce i tam jest wszystko
Polski

Oshimen, iwobi, lookman, chukwueze, bassey w pierwszej 11 i dostajemy do przerwy trójke luźno #POLNGA
Polski

@dariuszkrupa123 @PaweuS23 @Limankers1908 @grobel09 czlowieku na 9 i 10 mamy paralityków po 190 cm co nie potrafia kurwa pilki przyjac a w srodku biega dziadek co juz dawno powinien siedziec w arabi tutaj guardiola razem z fergusonem nic by nie poradzili
Polski

@PaweuS23 @Limankers1908 @grobel09 gosc gra na sile 3 z tylu gdzie widzi ze to nie wychodzi, ogrywaja nas jak dzieci najslabsze druzyny a srodek pola praktycznie nie istnieje, same luki i dziury
Polski








