Нема слів, одні вирази

857 posts

Нема слів, одні вирази

Нема слів, одні вирази

@all_enough_now

Ukraine เข้าร่วม Mart 2022
88 กำลังติดตาม21 ผู้ติดตาม
Марс
Марс@d9ndy·
негри люблять молоко
Русский
5
0
15
1.7K
Нема слів, одні вирази
Ну і останнє. Дуже хотіла, щоб я показала їй звіти кому я донати збирала, в яку частину чи підрозділ… Хоча , там де вона мені писала - я ніколи не просила донатів і не давала жодних реквізитів.
Українська
0
0
0
1
Нема слів, одні вирази
Вона сама живе в Ізраїлі , допомагає «нашим» - російськомовним українцям. І щиро вірить , що Україна бомбить схід… Коли я її запитата чи є в неї інтернет. Виявилось він показує тільки бузину і йому подібних.
Українська
1
0
0
3
Нема слів, одні вирази
Ця вся історія з поляками, українцями двомовними… вказує тільки на одне - люди НЕ знають своєї історії. Хтось десь когось почув в тіктоці, твіттері, фб і вони оте «перемелюють». Сліпі і тупі 🐑 Треба розвиватись 📖
Українська
1
0
0
4
Нема слів, одні вирази
@Redcoukr_ Пʼяна вишня 🍒 спала на думку. На любителя напій. Щось не впевнена, що його можна придбати у wine time, наприклад.
Українська
0
0
0
77
залізна ластівка
Що в людей у голові, щоб стати над тілом і знімати, як дівчина помирає від уламка дрона в Одесі. Ще дуже вразило, як на іншому відео чути, як кричить чоловік, щоб викликали швидку і дали аптечку, а люди в закладі (офіціант?) ходить в развалочку її шукає ну так а чого спішить
Українська
8
6
904
29K
Нема слів, одні вирази
@boom__lay Навіть коли ми втрачали централізовану державу, українці нікуди не зникали. Земля залишалася нашою, а прагнення до свободи передавалося від княжих часів до козаків Хмельницького, і далі — до борців за незалежність у XX та XXI століттях.
Українська
0
0
5
106
Нема слів, одні вирази
@boom__lay Тут хтось згадував про Київську Русь, а далі вже знань забракло, адже в історії далі були монгольська навала, далі трохи Галицько-Волинське князівство, Литовське князівство, Річ Посполита , Гетьмащина і т д.
Українська
1
0
3
114
Добрий  Халіфат
Народився пацан під Калушом. Все ок, батя священник, дід священник, сімʼя забезпечена. Ходив до школи української, вчив німецьку( бо в австро- угорщині діло було). Тут хуяк , війна, зміна влади, приходять кажуть тут вже Польща. Українська школа - нахуй
Українська
39
70
1.3K
67.9K
Нема слів, одні вирази
@smajeni_yaicya А в мене вже, напевне, іноземна деформація, бо для мене чим скромніша і простіша людина, тим більше грошей в нього. Погоджуюсь з авторкою, «пана видно по холявах», тобто того в кого колись були гроші (пост радянська популяція) - постава, жестикуляція, вираз обличчя…
Українська
2
0
2
2K
4 правіло тайлера дердена
мужчіна прийшов на пляж. високий, з пузом, але ноги накачані. лисий. псоріаз на нозі. повадкі альфача,в якого колись були гроші.стоють в одній руці сумка,в іншій лоток полуниці і пріценівається де стелить біля чотирьох пані справа чи біля самотньої грудастої брюнетки зліва
Українська
13
0
208
30.7K
Kyrylo Budanov
Kyrylo Budanov@Kyrylo_Budanov·
На жаль, Президент Польщі Кароль Навроцький вдався до недружнього акту щодо нашого народу, позбавивши Президента України раніше врученого йому ордена Білого Орла. Безумовно, це подарунок для московського агресора, який той обов’язково використає проти обох наших країн. Наші народи мають давні взаємини й різні сторінки історії – як героїчні, так і трагічні. Однак це має бути приводом для глибокого осмислення, а не грубих політичних спекуляцій. Україна не вказує жодному іншому народові, як вчити його історію. Тож і ми залишаємо за собою справедливе право на власну національну пам'ять та гідність. Переконаний, що цей жест Президента Польщі не про справедливість абощо. Адже про яку справедливість може бути мова, якщо ордена Білого Орла, наприклад, досі не позбавлено італійського фашистського диктатора й пособника Гітлера Беніто Муссоліні? Україна, без сумніву, дасть оцінку цій події. Та попри все ми й далі міцно стоятимемо на засадах відкритого партнерства з усіма нашими союзниками. Однак партнерства рівноправного, заснованого на принципах взаємоповаги. Україна продовжить битися в авангарді захисту всієї Європи, зокрема Польщі, сплачуючи найдорожчу ціну. Та як і будь-який українець, я не можу лишатися осторонь і просто спостерігати за тим, як проти наших громадян безпідставно й штучно розкручується маховик ненависті. З огляду на це я відмовляюся від Золотого офіцерського хреста ордена «За заслуги перед Польщею», яким мене нагородив минулого року Президент Польщі. Впевнений, що українське суспільство – і військові, і цивільні – відчувають такі ж емоції та підтримають цей крок. Слава Україні!
Kyrylo Budanov tweet mediaKyrylo Budanov tweet media
Українська
7.7K
3.6K
24.1K
1.5M
Нема слів, одні вирази
@viOxN5N88pxB9nv Іноді людині потрібно впасти на дно … дно дно.. Для того, щоб відштовхнутися і піднятись вгору .
Українська
0
0
2
370
Доктор Ксєнон Блум
Хочу сповідатись перед людьми. Я - класичний невдаха. Все життя я не намагався вибитися в люди. Я жив, як листок у воді, плив за течією. В мене нема жінки та дітей. Останній раз секс в мене був 9 років тому і я не знаю, добре це чи ні. Я інфантил-ніщейоб, який грає за компом
Українська
49
2
124
14.5K
Нема слів, одні вирази
@go2the5dogs Я б на вашому місці уточнила , які попи. Адже християнство має багато течій… і в деяких церквах закостенілі правила щодо заміжжя тільки з прихожанами тільки їх церкви, або чуть не шлюб за домовленістю, де відразу народжуються діти рік за роком … поки чоловік хоче спати …
Українська
0
0
0
534
Housepainter
Housepainter@go2the5dogs·
весь світ рекомендують базову сексуальну освіту в школах, доведено,це знижує рівень дитячих вагітносте і абортів, вчить розпізнавати насильство. 18 червня МОН відкликає гриф з програми сексуальної освіти, із-за занепокоєння релігійних організацій щодо змісту СУКА йобані попи
Українська
58
135
2.9K
45.7K
Нема слів, одні вирази
@chornesonechko А я недавно мала кейс, де мама не знає діагнозу сина. Тато з ним ходить до лікаря і дає таблетки. А мама не знає що син пʼє, від чого і який страшний діагноз. Всі в одному будинку, щасливі і прям зразкова сімʼя. Тому вже не дивуюсь нічому в цьому світі 😬
Українська
0
0
5
473
♥️Чорне Сонечко🖤
Ви не повірите, в мене є ситуація, де жінка мобілізованого, який зник безвісти, не знала нікого з побратимів, не знала його позивного, не знала в якій він бригаді, тільки номер частини, який прийшов в листі. І не тому, що він весь час не мав з нею звʼязку, а банально вона не питала, бо їй було пох. Вона навіть не знала, що означає слово позивний. Я не на стороні ТЦК СП, чи будь кого в подібних ситуаціях. Просто на 4 рік повномасштабки, ти маєш бути готовий і обізнаний, хочаб в елементарних речах. Коли ти вартшся в цьому роками майже цілодобово, а тут усвідомлюєш, що є люди які взагалі не дають дупля. І це не інформаційна ізоляція, це банальне небажання розуміти реалії.
миколаївна@liz_poli

Українська
7
2
65
18.7K