alecs

2.5K posts

alecs

alecs

@amaliuga

Громадянин України!

เข้าร่วม Mayıs 2010
44 กำลังติดตาม20 ผู้ติดตาม
alecs
alecs@amaliuga·
@Play_Hard_Fun І скільки коштує один день таких розкопок і хто фінансує? Польський уряд?
Українська
0
0
0
4
TranceFM
TranceFM@Play_Hard_Fun·
Виходить, що вся ця масштабна історія з цифрами — звичайна брехня, яка банально не збігається з їхніми власними звітами ексгумації. Чекаю на продовження цієї історії з завершенням, щоб побачити масштаб і чи брехали поляки і навіщо вони це робили.
Українська
2
5
55
931
TranceFM
TranceFM@Play_Hard_Fun·
Чим більше проводяться ці пошукові розкопки, тим більше виникає цілком логічних запитань. Ті міфічні стотисячні цифри, якими так голосно оперують деякі польські діячі, просто розсипаються на перших же реальних локаціях. Ну серйозно, де результати?👇
Українська
5
16
209
7.2K
alecs รีทวีตแล้ว
Devana 🇺🇦
Devana 🇺🇦@DevanaUkraine·
Polish-Ukrainian Conflict | The Truth about the Volyn Tragedy and Operation Vistula
English
9
30
104
3K
alecs รีทวีตแล้ว
Новинарня
Новинарня@Novynarnia·
“Коли історію підміняють примітивною пропагандою, суспільство втрачає здатність критично оцінювати не лише минуле, а й сьогодення”, — В’ятрович відреагував на нову інформаційну кампанію в Польщі про УПА ⬇️ novynarnia.com/2026/06/27/kol…
Українська
11
26
138
6.4K
alecs
alecs@amaliuga·
@markus764 @UmlandAndreas @derStandard @EPIK_Ukraine Немає в Україні культу УПА. Це частина історії боротьби українців за суверенну українську державу на історичних землях де в більшості живуть українці та інші меншини
Українська
1
0
9
79
Markus Kranz
Markus Kranz@markus764·
@UmlandAndreas @derStandard @EPIK_Ukraine Es geht nicht um Soldaten. Den UPA Kult gab es da schon lange und Warschau hat aus diplomatischer Rücksicht immer weggeschaut. Erst als Zelenski diesen Kult trotz poln. Vorbehalte ostentativ zur Staatsräson hochstilisierte, kam die poln. Reaktion (der Glaubwürdigkeit wegen)
Deutsch
6
3
86
901
alecs
alecs@amaliuga·
@Tkulpek @ukrpravda_news Сплошні маніпуляції та неправда - про СС, про Бандеру, угорські документи про Волинь. То мабуть і про інше маніпулюєте. Дякую, пане, за допомогу Україні під час агресії росії
Українська
2
0
2
71
Tomasz
Tomasz@Tkulpek·
@amaliuga @ukrpravda_news Na Wołyniu też byli świadkowie i też są dokumenty tak węgierskie jak i niemieckie. Nawet SS była przerażona bestialstwem. Niemcy są uważni i refleksyjni i po lwowskich wydarzeniach z 1941 banderę zapuszkowali gdy ten ogłosił „niezależną Ukrainę” wie pan o tym? Czy nie?
Polski
1
0
0
67
alecs
alecs@amaliuga·
@ukrpravda_news Фіцо як завжди маніпулює: вже дрони в країни НАТО залітали, навіть людей вбивало чи то ракетами, чи ППО. Але НАТО ніяк не відреагувало і ніякої третьої світової не почалось. А може вона вже йде. І історики через багато років назвуть цей період третьої світовою
Українська
0
0
0
36
alecs
alecs@amaliuga·
@UkaszMa92326 @BerestLiubomyr @ZaxidNet Якщо копати на старих цвинтарях, то там звичайно найдуть рештки людей. А чому Україна має заборонити? Україна підтримує встановлення історичної правди на взаємній повазі до загиблих з обох сторін
Українська
1
0
0
7
ZAXID.NET 🇺🇦
ZAXID.NET 🇺🇦@ZaxidNet·
Масових поховань поляків у Пужниках на Тернопільщини так і не виявили Дослідники викопали близько 50 розвідкових траншей zaxid.net/u_puzhnikah_na…
Українська
61
203
1K
37.9K
alecs
alecs@amaliuga·
@Velynianyn @oneprofi @ukrpravda_news Цікаві терміни - "пацифікація сіл", "боротьба за польську незалежність" (в 1946 році??? від кого незалежність, від комуністів?), "прийнято рішення про припинення розслідування справ, кваліфікованих у резолютивній частині як злочини проти людяності" - тобто рішення відсутнє!
Українська
2
0
0
35
alecs
alecs@amaliuga·
@Velynianyn @oneprofi @ukrpravda_news Тобто розслідували злочини поляків проти поляків, які відбулись в 1946 році на території вже радянської Польщі! Вибачте, але в Україні відсутній такий суд, який може розслідувати діяння 1943 року на території окупованої німцями радянської України
Українська
3
0
0
32
alecs
alecs@amaliuga·
@Velynianyn @oneprofi @ukrpravda_news Що це? Книжка історика. А на державному рівні як це засуджувалось?
Українська
1
0
0
46
alecs
alecs@amaliuga·
@Velynianyn @oneprofi @ukrpravda_news Можна подивитись десь приклад поляків, де вони засуджують польських учасників етнічних чисток проти литовців, білорусів, українців? Треба вчитись толерантності у поляків. Зробимо і ми так як поляки із засудженням безпосередніх українців учасників чисток
Українська
1
0
0
71
☦️ Велъıнѧнин
@oneprofi @amaliuga @ukrpravda_news Так, я чув і про пів мільйона... Але це, переважно -шовіністи смакують цифрами, заради виправдання свого шовінізму і пофарбування його в "благородні барви". Основна частина поляків просто хоче ексгумації та засудження усіх дотичних до етнічних чисток, і мають рацію.Так має бути
Українська
2
0
4
94
alecs รีทวีตแล้ว
Український часопис
27.06.1943 польські поліціянти вбили 89 цивільних українців в с. Черничі і с. Кічкарівка на Волині. Коли поляки будь про це згадувати та засуджувати ?
Український часопис tweet media
Українська
113
273
1.1K
17.2K
alecs รีทวีตแล้ว
восхищённый болгарин™
Прямо сейчас россияне бьют авиабомбами по украинской Дружковке. По жилым домам. В городе живут более 6 000 человек. Это должен видеть мир. Россия государство террорист.
Русский
43
958
1.7K
32.1K
alecs รีทวีตแล้ว
Solo🇵🇱🇪🇺🇳🇴🇺🇦
Niech ten tekst ks. Lemańskiego przypomina typom pokroju Naurokiego vel Batyra że Polacy tez mieli w swojej najnowszej historii tabuny "NIEZŁOMNIE NIESPRAWIEDLIWYCH".. "bochaterów" i którymi się nie chcemy chwalić.. .... "A mogłeś pan milczeć. Wszak był pan kiedyś szefem Instytutu Pamięci Narodowej. Z pewnością wie pan o Litwinach z wioski Dubinki wymordowanych przez polskich nacjonalistów. I o Białorusinach, kobietach i dzieciach wymordowanych przez Burego i jego ludzi w Zaniach, Puchałach Starych, Zaleszczanach, Szpakach czy Końcowiźnie. Słyszał pan o tysiącach Ukraińców, kobiet i dzieci wymordowanych przez Polaków w Pawłokomie, Sahryniu, Wierzchowinach, Piskorowicach, Gorajcu i innych ukraińskich wioskach. A o Żydach mam panu przypomnieć? Tych zamordowanych w Szczuczynie, Wąsoszu, Radziłowie, Jedwabnem, w lesie pod Bzurami, w Rajgrodzie, Goniadzu... Że o powojennych Kielcach wspomnę na końcu. Tym zamordowanym już nijak pomóc nie możemy. Pamiętać, pokłonić się ich mogiłom, przypomnieć tamte zbrodnie jako przestrogę dla kolejnych pokoleń. A pan i jego otoczenie, tyle dziesiątek lat po wojnie, rozdzieracie zabliźnione rany i szczujecie jednych na drugich. Wstyd mi za was. Wasze imiona okryły się hańbą. I takimi zostaniecie zapamiętani. Niestety nie tylko w Polsce." * ks. Michał Wojciech Lemański
Solo🇵🇱🇪🇺🇳🇴🇺🇦 tweet media
Polski
76
627
1.3K
12K
pink flamingo
pink flamingo@flamingo_eyes·
@amaliuga @Ole_Kondratiuk Trzeba przeprosic i wyrazić skruchę, potępić tych którzy byli zbrodniarzami, zamiast ich gloryfikować. To jest bardzo przykre że tego nie rozumiesz.
Polski
1
0
0
9
Olena Kondratiuk
Olena Kondratiuk@Ole_Kondratiuk·
Я дуже добре пам’ятаю відкритий лист польської інтелектуальної еліти, президентів, депутатів, духовенства до українців у 2016 році. У відповідь на аналогічний лист з української сторони. Тоді всі підвердили формулу «Пробачаємо і просимо пробачення» за кривди, якої колись зазнали обидва наші народи. Де ми звернули не туди? Чому ми зараз опинилися у важкій кризі? Для чого ця ескалація? Ці питання сьогодні ставлять собі багато українців і поляків. І про це я говорила у своєму виступі на парламентській Асамблеї України та Польщі в Гданську. Історична пам'ять наших народів формувалася по-різному. Саме тому окремі постаті й події досі викликають різні оцінки в Україні та Польщі. Але кожна нація має право на встановлення історичної справедливості, вивчення архівів і свідчень, проведення пошукових робіт. #Україна #Польща #Гданськ #URC2026
Українська
107
49
216
10K
alecs
alecs@amaliuga·
@Mr_One_4_5_0 @berehomet Шановний. А ви не замічали, що навіть амброзія вже в Карпатах росте, якої ніколи там не було. Знаєте як вона туди потрапила? Зі взуттям туристів і колесами транспорту. І це її видно. А що з собою принесли в озеро купальщіки?
Українська
2
0
2
102
…
@Mr_One_4_5_0·
@amaliuga @berehomet Ви думаєте за сотню тисяч років в те озеро не потрапило бактерій? Люди, звідки ви цю дурню берете?
Українська
1
0
3
92