@lzzxyz wiesz co bo jednorazuwki teraz po akcyzie legalnie to kosztujom z 200 zl wes np crystal 600 buchow 70 zl a rok trmu 25 noi w polska raczej jusz nie produkujom tęgo
@anuixaus wlasnie nie 😔😔 ludzie z mojej klasy normalnie skads kupuja ale n lubimy sie wiec niezbyt sie spytam skad plus tez wygladaja starzej wiec im jest pewnie latwiej czy ja mg sie juz zabic
@anuixaus wlasnie widzialam na vinted ale obawiam sie ze to tez jest niebezpieczne przez inpost i wgl i jeszcze moga mn ojebac boze jestem zdesperowana