Sanja Bajic

5 posts

Sanja Bajic

Sanja Bajic

@bajicka_s

เข้าร่วม Şubat 2026
10 กำลังติดตาม1 ผู้ติดตาม
Sanja Bajic
Sanja Bajic@bajicka_s·
@goresnovi Isto! Iako nisam studentica, nego sam i sama mama, ali taj sadržaj mi je užasan smor! Posebno kod onih koji promene nišu čim dobiju decu i krenu sponzorstva.
1
0
0
21
I'm nowhere💁🏻‍♀️🇭🇷
Pocet cu da otpracujem influensere koji imaju djecu,majke mi. Toliko su naporni,znaci sve što su prije kao imali,a da je autentično je nestalo čim su krenulo dobijat sponzorstva vezana za djecu. Ono studentica sam,ne zanima me to uopce pogotovo ne sad u ovim mladim godinama 💁🏻‍♀️
2
0
10
443
Ozy
Ozy@Ozymandias_011·
@provincijalk4 Da vidiš tek kako je popizdeo pre neki dan, kad je išao iz Novog Sada za Zrenjanin, isto zbog 100 dinara.
2
0
158
4.6K
@Provincijalka
@Provincijalka@provincijalk4·
Izađem s likom na kafu čovek platio račun karticom i kao idemo. Služila nas neka devojčica, nema više od 18, možda 20, sva fina i kulturna i ja izvadim 100 dinara bakšiša i ostavim na sto. Lik je ladno popizdeo. I bukvalno ću biti sama zauvek, al ja ovo ne mogu
197
35
3.1K
143.8K
Ivana
Ivana@IvRadoicic·
@Gribojedov Računaju, naravno 💪 Ona je nama predavala srednjovekovnu književnost, narodnu smo imali kod Zoje Karanović
2
0
3
3.3K
Ivana
Ivana@IvRadoicic·
Kosovski mit u kolektivno sećanje došao je kada je RTS enitovao film. Do tada smo o kosovskom ciklusu znali mi što smo studirali kod Jelke Ređep. Ako mi ne verujete, pitajte bilo koga da izrecituje par stihova iz neke pesme kosovskog ciklusa, ili makar navede nazive tri pesme.
92
5
137
94.6K
Sanja Bajic
Sanja Bajic@bajicka_s·
@Planoje05 Pa istina, ne kažem da nije skorašnji običaj, ali sve se menja pa i to. Svako bira kako želi da proslavi taj dan. I meni je bilo nezamislivo da nema dece mojih kumova, prijatelja, rođaka…na svadbi, ali prihvatam da neki ljudi to jednostavno ne žele.
1
0
2
221
Propala inzenjerka💻📱📈
@bajicka_s To da se deca ne zovu na svadbu to je skorasnja izmosljotina. Nekada su deca uvek isla po svadbama. Moja mama ima sliku, ona u vencanici, a oke nje sve dece. I moje babe imaju slicne takve slike. Deca su se tako ucila kako da se ponasaju u drustvu, ucili su o tradiciji...
2
0
2
624
Propala inzenjerka💻📱📈
Ako na nekom veselju deca nisu pozeljna, onda ne dolazim ni ja. Valjda su vam bitnija deca vasih rodjaka, prijatelje da veselo trckaraju, umesto glupih savrsenih vencanica i dosadne atmosfere. Tako ce i vasa deca negde biti nepozeljna.
Kareliaa@Kareliaa28

@_Radioaktivna Uzas! Kada ce se ljudi osvestiti i decu ne voditi na slavlja? I zasto nikad?

31
0
50
21K