
@gwiazdor1 @LegiaWarszawa Znowu zabłysnął ten @dobraszd , mam własne zakończenie do tego, przyjdzie czas jak napiszę
Polski
Łukasz
34.7K posts





Jest nasz 🆕 #NSAME2027




Jean-Pierre Nsame odchodzi z Legii Warszawa. Umowa kameruńskiego napastnika po dwóch latach dobiega końca. Jean-Pierre Nsame przyszedł do Legii w lipcu 2023 roku z włoskiego Como 1907 i zdobył z naszym klubem Puchar Polski i Superpuchar Polski w 2025 roku. Łącznie rozegrał 28 meczów, w których zdobył 12 bramek i zaliczył asystę. Jean-Pierre, dziękujemy za Twój czas w Legii i życzymy powodzenia w dalszej karierze.




Media: Matysiak nowym trenerem Legii II legia.net/news/media-mat…








