david
526 posts


@DarMarFun Plus to joj je bila jedina prilika da vidi kako izgleda puna arena

@uglavnomtako456 Kao ona je kul i opuštena, pa ne mora toliko da se sređuje za emisije… seljandura.

Žena je bilau ovom kompletu i papučama na finalu… To dovoljno govori o ovom takmičenju.
Ceca Press@PressCeca
🔝 CECA je sinoć dobila i svog trećeg pobednika u Zvezdama Granda! Njena takmičarka Tamara Danilović osvojila je 1. mesto i nagradu stručnog žirija, dok je [takođe njen] kandidat Saša Stojaković zauzeo 3. mesto [glasovi publike]! #Ceca #ZvezdeGranda #PrvaTV 📺

Kakva će ovo Amig premijera biti! Mislim da se posle ovoga niko više neće usuditi da tamo promoviše nove pesme.
#caosvima #jelenakarleusa #enigma
ZORAN BIRTAŠEVIĆ@zoranbirtasevic
ENIGMA PT 1 DATES: 3/7 SONG 1 PINKTV 7/7 SONG 2 PINKTV 7/7 SONG 3 PINKTV ENIGMA PT2 SOON.. ENIGMA PT3 SOON.. @karlinbich

@Cold__fire_ @zoka5 @PressCeca Mislim da je taj album promenio pravila igre i obeležio početak jedne potpuno nove ere balkanske muzike.

@daniela021281 @zoka5 @PressCeca Cecini svi albumi su bili boom. Ne znam zasto si bas izabrao "Idealno losa" koji jeste odlican ali je imala u celosti i jacih albuma.

Od svega što sam poslušala ove godine ovaj album mi je 10/10. Produkcija glasa, melodije, tekstovi. Album ima priču, koketiranje sa žanrovima. Moj favorit “** *i ***a, ***o ** *i *e** **o* ** *e *****i…”🤝
🖤@NaatJ1
TRESEM SEEEEEEEEEEEEEEEEE

@bojan57960 @bobarababu Apsolutno tačno! .. ali oni se ni ne trude da budu prihvaćeni. Srbi ih dočekuju bez ikakvih predrasuda, dok oni to smatraju sasvim normalnim. Ali isti takav odnos prema Srbima gotovo nikada ne uzvrate. Nažalost.

@daniela021281 @bobarababu A njihovi pevači duoe daju da dðu i prave koncerte u Srbiji, Beograd im je san, jer je centar show bussinesa u regionu.

@Cold__fire_ @zoka5 @PressCeca Ja ih ne poredim, samo kažem da Aleksandra ima ogroman potencijal da jednog dana dostigne, pa čak i nadmaši Cecu. I Ceca je nekada bila na početku, nije svaki njen album bio nivo "Idealno loša" .. takav status se gradi vremenom ..

@daniela021281 @zoka5 @PressCeca Aleksandra je super devojka koja lepo peva, kojoj je prosli album bio top, koja je imala jako uspesnu turneju, ALI daleko je ona jako od uspeha i slave Cece, Brene i svih velikih zvezda. Ceca 10 godina bez cd radi kao da ga je juce izbacila. Prija posle dve vec osetno losije. tkd

@Cold__fire_ @zoka5 @PressCeca I te kako ima uspešnih i to vrlo blizu Cecinom nivou .. a to je Aleksandra i to za samo par godina karijere! A Cekii i te kako prati scenu i je čekala da vidi šta i kako je Aleks spremila .. i to je sasvim logično kada imaš jedinu ozbiljnu "naslednicu" na horizontu. 🫶🏼

@daniela021281 @zoka5 @PressCeca Sve te koje sad izdaju albume nemaju 5% uspeha koji ona ima, tako da teorija ti je glupa. A da pazljivo bira sta snima, to sigurno da, jer se od nje najvise i ocekuje.

@neboojsha Priča da je Brena “posebna pojava” je preuveličana. U sistemu Jugoslavije postojala je ogromna muzička mašinerija koja je pravila zvezde kroz marketing, promociju i kontrolu medija. Na njenom mestu mogla je biti bilo koja pevačica sa istom podrškom .. efekat bi bio vrlo sličan

@Cold__fire_ @zoka5 @PressCeca Sad kukavički čeka da svi prvo objave albume, singlovr pa tek onda ona, da vidi šta su drugi uradili i po potrebi nešto doda, promeni ili prepravi. Namazana igra Ceki igra

@zoka5 @PressCeca @daniela021281 🤬🤬🤬🤬 Ma nemoguce da osluskuje i dalje. Ubedjen sam da je ona to sve zavrsila, samo treba enter da klikne i pusti u javnost. Ali se sve krijeee,samo ne znamo do kad. 10 godina jbt, stvarno je red vise da izadje i pokida.

@aradojevic97 Mnogo mi je mila, radi na sebi i sve je okej, ali taj njen pitch glas me toliko nervira da je to neopisivo lol

@tisinajemojglas 11. avgusta izlazi album, a prvi singl stiže u prvoj polovini jula.

@karlinbich Jelenaaa ma daj, da je stvarno bila dobra, ti bi je pljuvala lol

@iskrenikomentar Grozni su oboje. Šund, estetika, glasovi neslušljivi, spotovi deluju jeftino iako su verovatno uložili milione. Baš po tome se vidi nedostatak ukusa. Neka pogledaju produkciju Jakova – to je svetski nivo u svakom smislu! (iako ne slusam Jakova)






















