david

526 posts

david

david

@daniela021281

เข้าร่วม Ocak 2024
17 กำลังติดตาม15 ผู้ติดตาม
baka prase
baka prase@BakaPrase·
LOŠA VEST ZA TVITERAŠE: Ako se ubedite da sam ja ćaci, ja ću i dalje imati mnogo love a vi ćete i dalje biti propalice.
827
132
877
283.7K
david
david@daniela021281·
@DarMarFun Plus to joj je bila jedina prilika da vidi kako izgleda puna arena
0
0
0
22
Dar Mar Fun
Dar Mar Fun@DarMarFun·
Da se zahvalite Milici Pavlovic što vam Jeci ima jedini poluhit na 2 propala albuma. 🤣
5
1
26
1.4K
Samo Kazem
Samo Kazem@SamoKazem89·
Klasa. Prijovićka je dokaz da se uspeh ne prašta. Kakav medijski linč, koliko sujete i želje da se degradira ovakav umetnik, iako je uvek podržavala druge. Album godine u svakom smislu, spotovi vanserijski, a stajlinzi na svetskom nivou. Kakva pobeda jedne žene. Svaka čast!
14
14
466
26.9K
david
david@daniela021281·
@uglavnomtako456 Kao ona je kul i opuštena, pa ne mora toliko da se sređuje za emisije… seljandura.
0
0
2
677
david
david@daniela021281·
@crnajutra Usta su joj iz godine u godinu sve veća
0
0
0
9
david
david@daniela021281·
@Cold__fire_ @zoka5 @PressCeca Mislim da je taj album promenio pravila igre i obeležio početak jedne potpuno nove ere balkanske muzike.
1
0
0
23
boxx
boxx@Cold__fire_·
@daniela021281 @zoka5 @PressCeca Cecini svi albumi su bili boom. Ne znam zasto si bas izabrao "Idealno losa" koji jeste odlican ali je imala u celosti i jacih albuma.
1
0
2
45
Zorica Radulović
Od svega što sam poslušala ove godine ovaj album mi je 10/10. Produkcija glasa, melodije, tekstovi. Album ima priču, koketiranje sa žanrovima. Moj favorit “** *i ***a, ***o ** *i *e** **o* ** *e *****i…”🤝
🖤@NaatJ1

TRESEM SEEEEEEEEEEEEEEEEE

19
8
180
48.9K
david
david@daniela021281·
@bojan57960 @bobarababu Apsolutno tačno! .. ali oni se ni ne trude da budu prihvaćeni. Srbi ih dočekuju bez ikakvih predrasuda, dok oni to smatraju sasvim normalnim. Ali isti takav odnos prema Srbima gotovo nikada ne uzvrate. Nažalost.
1
0
20
1K
Srpski Sin
Srpski Sin@bojan57960·
@daniela021281 @bobarababu A njihovi pevači duoe daju da dðu i prave koncerte u Srbiji, Beograd im je san, jer je centar show bussinesa u regionu.
1
0
21
987
Milica Samardžić
Milica Samardžić@bobarababu·
Ljudi ja sam na korak da se onesvestim od smeha svaki put kad čitam ovo
Milica Samardžić tweet media
38
84
1.8K
113.5K
david
david@daniela021281·
@Cold__fire_ @zoka5 @PressCeca Ja ih ne poredim, samo kažem da Aleksandra ima ogroman potencijal da jednog dana dostigne, pa čak i nadmaši Cecu. I Ceca je nekada bila na početku, nije svaki njen album bio nivo "Idealno loša" .. takav status se gradi vremenom ..
1
0
1
42
boxx
boxx@Cold__fire_·
@daniela021281 @zoka5 @PressCeca Aleksandra je super devojka koja lepo peva, kojoj je prosli album bio top, koja je imala jako uspesnu turneju, ALI daleko je ona jako od uspeha i slave Cece, Brene i svih velikih zvezda. Ceca 10 godina bez cd radi kao da ga je juce izbacila. Prija posle dve vec osetno losije. tkd
1
0
2
124
david
david@daniela021281·
@Cold__fire_ @zoka5 @PressCeca I te kako ima uspešnih i to vrlo blizu Cecinom nivou .. a to je Aleksandra i to za samo par godina karijere! A Cekii i te kako prati scenu i je čekala da vidi šta i kako je Aleks spremila .. i to je sasvim logično kada imaš jedinu ozbiljnu "naslednicu" na horizontu. 🫶🏼
1
0
2
280
boxx
boxx@Cold__fire_·
@daniela021281 @zoka5 @PressCeca Sve te koje sad izdaju albume nemaju 5% uspeha koji ona ima, tako da teorija ti je glupa. A da pazljivo bira sta snima, to sigurno da, jer se od nje najvise i ocekuje.
1
0
5
299
david
david@daniela021281·
@neboojsha Priča da je Brena “posebna pojava” je preuveličana. U sistemu Jugoslavije postojala je ogromna muzička mašinerija koja je pravila zvezde kroz marketing, promociju i kontrolu medija. Na njenom mestu mogla je biti bilo koja pevačica sa istom podrškom .. efekat bi bio vrlo sličan
1
0
1
54
Lazno Skroman
Lazno Skroman@neboojsha·
Bez da se iko uvredi, ali Brena je keva i to je tacka, nema te koja na ovim prostorima moze da dotakne taj uspeh, cak i da joj osporimo sve, nema SFRJ, nema te velicine. Tacka. Brena je KEVA za sve one koje su nastale i pre i posle. Sta god mislili o njoj, ovo je cinjenica.
2
2
16
904
david
david@daniela021281·
@Cold__fire_ @zoka5 @PressCeca Sad kukavički čeka da svi prvo objave albume, singlovr pa tek onda ona, da vidi šta su drugi uradili i po potrebi nešto doda, promeni ili prepravi. Namazana igra Ceki igra
2
0
2
411
boxx
boxx@Cold__fire_·
@zoka5 @PressCeca @daniela021281 🤬🤬🤬🤬 Ma nemoguce da osluskuje i dalje. Ubedjen sam da je ona to sve zavrsila, samo treba enter da klikne i pusti u javnost. Ali se sve krijeee,samo ne znamo do kad. 10 godina jbt, stvarno je red vise da izadje i pokida.
1
0
2
386
david
david@daniela021281·
@akybitch Zamisli imaš milionski budžet i završiš sa ovakvim vizuelnim i kreativnim šundom.
0
0
0
158
👽 ENIGMA
👽 ENIGMA@alienskaenigma·
10h nakon albuma, ja tek sada gledam ove spotove detaljno i skidam kapu. Bravo Prijo, skupoća, tako se to radi! Dobra muzika i estetika koja prati taj žanr. Sve ono što Tea pokušava da bude.
👽 ENIGMA tweet media👽 ENIGMA tweet media👽 ENIGMA tweet media👽 ENIGMA tweet media
3
3
87
6.2K
david
david@daniela021281·
@aradojevic97 Mnogo mi je mila, radi na sebi i sve je okej, ali taj njen pitch glas me toliko nervira da je to neopisivo lol
0
0
0
32
Aleksandar Radojević
Aleksandar Radojević@aradojevic97·
Album 10/10 🫵🏼 Ima tipicnog Prijinog yvuka , a bgm i novog. Spotovi odlicni. KONOBARI joj je definitvno najteza i najbolja pesma do sada. Bravo 🔥🤌🏼
Aleksandar Radojević tweet media
7
5
77
7.3K
david
david@daniela021281·
@pop_balkan Za albansko tržište možda da, ali za ovde nisam siguran.
0
0
0
29
Pop Balkan
Pop Balkan@pop_balkan·
A šta ako kažem da Tea Bilanović sa pesmom 'Nule' ima najbolju turbofolk pesmu ove godine? 💥
7
4
79
18.7K
david
david@daniela021281·
@tisinajemojglas 11. avgusta izlazi album, a prvi singl stiže u prvoj polovini jula.
0
0
0
167
M’Hael
M’Hael@tisinajemojglas·
Tacno je 09:49 casova aa Milica još ništa nije objavila, NE ZOVU JE ZA DŽABE MAHERKA
M’Hael tweet media
1
0
29
5.6K
david
david@daniela021281·
@karlinbich Jelenaaa ma daj, da je stvarno bila dobra, ti bi je pljuvala lol
0
0
1
2.2K
david
david@daniela021281·
@iskrenikomentar Grozni su oboje. Šund, estetika, glasovi neslušljivi, spotovi deluju jeftino iako su verovatno uložili milione. Baš po tome se vidi nedostatak ukusa. Neka pogledaju produkciju Jakova – to je svetski nivo u svakom smislu! (iako ne slusam Jakova)
0
0
4
1.6K
iskreni komentator
iskreni komentator@iskrenikomentar·
Dovoljno je vremena proslo, koji album vam je bolji, Tein ili Prijin
iskreni komentator tweet mediaiskreni komentator tweet media
38
1
70
48.1K