- Lekarze, z którymi rozmawiamy, którzy się do nas teraz zgłaszają mówią, że nawet gdybyśmy zgłosili nieprawidłowości, to konotacje polityczne w tym szpitalu były tak silne, że zostalibyśmy zwolnieni jak ordynator Jedrzejewski – szef NIL Łukasz Jankowski u @BurzynskaAga w @OficjalneZerozero.pl/news/afera-w-s…
🔵 PILNE 🔵
🗣️ “Otrzymujemy sygnały z innych szpitali dotyczących uprzywilejowania polityków w stosunku do innych osób, innych pacjentów” – powiedział Łukasz Jankowski, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej.
Jestem tak stara, że pamiętam jak się nosiło lekarzom łapówki, żeby przyspieszyć procedurę leczenia jeśli nie miało się znajomości.
Jestem też tak dobrym obserwatorem, że wiem, że każda osoba, która ma jakieś wtyki w służbie zdrowia, zawsze, ale to zawsze je wykorzysta. Tak było, jest i będzie do końca świata.
@Fleszyk72@J74Jacek@w_zurek I bardzo dobrze!Jednak jakby coś Panu doktorowi się nie skleiło i gdyby nie daj Boże miałby z tego powodu jakieś kłopoty z prawem,to przupuszczam,że szumowiny dziennikarskie,które namówiły go do tego wywiadu,będą pierwsze grzmiały,że doktorowi dzieje się krzywda.
@Bart_Wielinski Prawda.Robili to Długosz,Wielowiejska, Nizinkiewicz, Gałczyńska z Onetu, Piasecki.Zalewska jeszcze wielu innych.I co ciekawe,te ich wpisy,wypowiedzi o ośmiorniczkach,o saloniku,o samozatopieniu się PO ukazały się w tym samym tonie i czasie.Wyglądalo to jak zmasowany atak na PO.
To że PiS próbuje chwycić się wszytskiego, by się odbić i odzyskać władzę jest dla mnie zrozumiałe.
To że demokraci, za każdym razem temu kibicują krzycząc "ośmiorniczki, ośmiorniczki", już nie
W ogóle nie zdziwiłoby mnie, gdyby słowa dra Jędrzejewskiego były prawdziwe.
Wszędzie w naszym państwie jest dziadostwo, nepotyzm, niekompetencja i bałagan. Wszędzie zarządzają politycy zamiast fachowców. Dlatego nic u nas nie działa.
Ale nie wszędzie chodzi o zdrowie i życie ludzi.
Ochrona zdrowia jest zbyt ważna, żeby zajmowali się tym politycy.
Trzeba w końcu zmienić ten system. Zdrowie i życie ludzi jest zbyt ważne, żeby powierzać je politykom!
@domi_dlugosz Bo jesteście nieodpowiedzialną,a często działającą na zlecenie bandą przygłupów,która nadymając jakieś nieistotne sprawy do rangi afery/np.salonik dla Vipów/robicie hałas tak aby smród się rozniósł na cały kraj,a gówno przykleiło do waszej ofiary na długo.Nigdy nie przepraszacie
Za każdym razem jak politycy w demokratycznym bądź co bądź kraju zaczynają być przekonani, że przyczyną ich wszystkich nieszczęść są media i dziennikarze gdzieś umiera mała panda. Nie bądźcie winni śmierci pandy.
Jestem wstrząśnięta wywiadem w Kanale Zero. Opowieść jak z filmu grozy o nieludzkich zachowaniach lekarzy, personelu medycznego. Wstyd dla polityków, którzy próbowali zamykać usta dziennikarzom w sprawie afery.
@domi_dlugosz@JKaczmarek_ Czy u Pani stan podniecania"aferą" saloniku dla Vipów z KO już przygasł,czy dalej trwa?Czy chociaż przyszla refleksja,że ktoś,tak zwyczajnie,prostracko wypuścił was,a wy jak wygłodniałe pelikany nałykaliście się tego słowikowego"gówna"i
robiąc hałas na cały kraj. Przeproście!!
Pan doktor jak mniemam przez rok był w szoku i dlatego dopiero dziś na yt a nie rok temu w prokuraturze mówi o odpowiedzialności za śmierć pacjentów. Może wyparł.
@J74Jacek Słowik,Stanowski będą temu facetowi śnić się po nocach.Tak to się dzieje,gdy wchodzi z ludźmi takiego typu w jakieś tam "układy" czy współpracę.Cynik Stanowski jak widać na załączonym obrazku udaje być empatyczny. Jaki on jest naprawdę to my już wiemy.Dla mnie jest kanalią.
Oj, ma swój świat. Doskonale to na tym filmie widać. Przez rok widział, jak mordowano pacjentów w szpitalu i nic z tym nie zrobił, nie zgłosił organom ścigania.
Jego trzeba odsunąć od leczenia do wyjaśnienia sprawy
@salekk860@gfkot Odrzuca mnie zawsze,gdy widzę tego wyrachowanego cynika i za każdym razem natrętnie wraca mi przed oczy jego pozowane zdjęcie z kościoła,na którym widać go rozmodlonego,gdy klęczy solo przed ołtarzem.Wówczas taka myśl mnie nachodzi : ma Boga na ustach,a diabła za skórą.Sorry.
Byliście przeciwko polskiej zbrojeniówce (SAFE). Teraz jesteście przeciwko polskim firmom z branży inż-bud które miały zarabiać na 🇺🇦. To jest FAKT. Jeśli nie dojdzie do podpisania tych umów, to Nawrocki będzie temu w pełni winny. Uderzając w rząd - uderzyliście w 🇵🇱.
📹@gfkot
Człowiek po WSTRZĄSIE ANAFILAKTYCZNYM trafia do szpitala na SOR, a internetowi fanatycy związani z PiS i biznesami w szpitalu nie pytają, czy żyje i czy otrzymał właściwą pomoc. Pytają, dlaczego w ogóle został przyjęty na SOR, skoro jest radnym KO. Dlaczego miał badania. Dlaczego ratowano go w sytuacji zagrożenia życia tak, jak ratowano by każdą inną osobę?
Wstrząs anafilaktyczny to stan zagrożenia życia! Lekarz ma ratować człowieka, a nie sprawdzać jego poglądy, legitymację partyjną czy listę znajomych na Facebooku.
Jeżeli doszliśmy do momentu, w którym część ludzi uważa, że pacjent związany z KO powinien tłumaczyć się z tego, że uratowano mu życie, to znaczy, że przekroczono wszelkie granice przyzwoitości.
Panie @PatrykSlowik , warto odpowiedzieć na jedno pytanie: czy taki był Pana cel?
Jeżeli tak, to jest to zwyczajnie obrzydliwe.
"Sprawa posła Wojciecha Króla z Koalicji Obywatelskiej ma związek ze śledztwem, które prowadzi Prokuratura Europejska. Śledczy badają projekt o nazwie „Modernizacja i rozwój infrastruktury tramwajowej w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii".
#s=S.TD-K.C-B.1-L.2.duzy" target="_blank" rel="nofollow noopener">katowice.wyborcza.pl/katowice/7,350…
Uwaga, murowany kandydat do tytułu "Dowcip dekady" opowiedziany przez zupełnie bezpartyjną poglądowo "dziennikarkę" przyglądającą się każdej władzy. 🤣😂🤣
@RadioZET_NEWS Pier....... te nasze media są.Gdy wygra pis w roku 2027 to będziecie szczekać tak ja Rebublika,albo was nie będzie. Widzę,że już się przymilcie ,ale życzę by was roznieśli w pył i nikt za wami nie będzie płakał.
@donald_PL_ Jesteśmy pięknym,spokojnym krajem,skoro"takimi dupnymi"aferami zajmują się pismaki całego kraju.Ja też wiele razy zwalniałam termin u specjalistów z różnych powodów i jakiś szczęśliwiec za mnie miał przyśpieszoną wizytę. Afera! Świat chyba nie widział tak głupich dziennikarzy .