El Blanco 🏴
28.2K posts

El Blanco 🏴
@elblanco23
Jeśli jesteś nazistą, faszystą, nacjonalistą, seksistą, ksenofobem czy homofobem to nie jest miejsce dla ciebie. Lepiej zmykaj w podskokach, albo zacznij myśleć
เข้าร่วม Kasım 2011
1.4K กำลังติดตาม732 ผู้ติดตาม

Wydawało się, że gorzej już być nie może: fikcyjne zatrudnienie, wyprowadzanie pieniędzy z kasy szpitala, saloniki VIP, a teraz fałszowanie dokumentacji medycznej i zgony pacjentów... Powiedzieć, że to łajdactwo, to jakby nic nie powiedzieć! Patologia!
Myślicie, że prokuratura Żurka to wyjaśni?! Nic z tych rzeczy.
Czas na niezależną Komisję Zaufania Publicznego, która w sposób apolityczny i dogłębny wyjaśni to, co dzieje się w warszawskich szpitalach. Komisja ta powinna składać się m. in. z prawników, lekarzy, ekspertów, przedstawicieli organizacji społecznych oraz osób zaufania publicznego. To nie tylko kwestia poznania prawdy, ale także bezpieczeństwa pacjentów w przyszłości.
Polski

@WolnaRadio Stanowski to pisbolszewicka presstytutka. Niech wypierdala!
Polski

@marcinwarchol Najpierw zabezpiecz sobie rozum pisbolszewicki pajacu, bo najwyraźniej funkcjonujesz bez niego 🤷♂️
Polski

Państwo Tuska nie działa. Gdzie jest zabezpieczona dokumentacja medyczna w warszawskim szpitalu? Zabezpieczone telefony i komputery radnego milionera? Personelu SOR i saloniku dla polityków Platformy Obywatelskiej? Telefonu Rafała Trzaskowskiego? Gdzie to wszystko jest? Na co czeka prokuratura?! #ElitaKOryta
Polski

Gdy wyłączyliśmy kamery, dr Emil Jędrzejewski zadał jedno pytanie: „Czy myśli Pan, że moja rodzina jest bezpieczna?”.
Były ordynator Szpitala Południowego w Warszawie ujawnił we wtorkowej Godzinie Zero szokujące informacje. Jak zareagowała prokuratura? Co zrobił Rafał Trzaskowski? Czy Roman Giertych może spokojnie spojrzeć w lustro?
Zapraszamy na materiał @K_Stanowski.
Polski

@HubnerrMax Sygnalista który w prokuraturze nie odpowiedział na żadne pytanie 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Polski

@PanP23929 I mówi to typ który brał miliony od pisu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Stanowski to zwykła pisbolszewicka presstytutka.
Polski

@PanP23929 Typ osiem lat rządów pisbolszewików przesiedział pod kamieniem 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Polski

@HubnerrMax Powiedzcie temu Erdoganowi, że w Polsce to rząd rządzi a nie sutener udający prezydenta 🤣🤣🤣
Polski

@HubnerrMax Niech jeszcze pierdolnie rewelację że 2+2 to 4. To będzie PROFESJONALNA MATEMATYKA sutenera 🤣🤣🤣
Polski

@BeataSzydlo Kto ci dał prawo wypowiadać się w imieniu wszystkich Polaków pisbolszewicka debilko?
Polski

@ogorekmagda A jest jakieś formalne zawiadomienie o przestępstwie? Czy tylko tradycyjne pisbolszewickie oczernianie bez jakichkolwiek podstaw?
Polski

UWAGA
Były ordynator Szpitala Południowego Emil Jędrzejewski ujawnia dramat Szpitala Południowego.
Według jego zeznań Dawid Kacprzyk odpowiada za śmierć ludzi, którzy padli ofiarą jego niekompetencji.
„Były wykonywane procedury, które były wykonywane w sposób wadliwy”.
„W wyniku błędu lekarskiego doprowadzano do powikłań, które kończyły się letalnie”.
Polski

@PanP23929 A dowody jakiekolwiek przedtawił? Zgłosił to do prokuratury? Nie? Czyli zwykłe pisbolszewickie oczernianie bez pokrycia 🤷♂️
Polski

Trzymali go
w klatce
tomaszsakiewicz.pl/dzialalnosc-dz…
Polski

@ostry_wu @MartaSzy_ @HubnerrMax @elonmusk A na twoim to niby nie ma hejtu pisbolszewicki pajacu? 🤣🤣🤣🤣🤣
Polski

@MartaSzy_ @HubnerrMax @elonmusk najlepsze jest to że o kimś piszesz hejterskie konta , a po wejściu na twój profil widać pełno hejtu i obrażania innych, więc jak to jest ?
Polski

@HubnerrMax Tusk dalej ma 40 razy więcej obserwujących niż ty pisbolszewicki propagandzisto 🤣🤣🤣
Polski

@AntoniDrogosz A co z tym ma wspólnego Tusk i Sikorski? Podziękuj Nawruskiemu, to jego kompromitacja.
Polski

"Uwierzyłeś, że to będzie Polska dla wszystkich. Oni zbudowali ją tylko dla siebie!"
Nie dajcie się więcej nabrać oszustom!
#ElitaKoryta
Polski

@BoguckiZbigniew Jasne. Zełenski nie jest godny a Mussolini był godny. I Katarzyna II też.
Polski

Polskie orły wracają do swojego gniazda. Relacje oparte na prawdzie, nie na banderyzmie‼️
💬Jeżeli dzisiaj je odsyłają, mówię o Ukraińcach, tych, którzy zostali odznaczeni, to historia chyba sprawdziła, że nie byli godni tego, żeby te ordery były nadane.
I to nie jest wina tych, którzy nadawali te ordery, tylko wina tych, którzy je przyjęli, a później nie potrafili tych orderów godnie nosić i zrozumieć, jak ważne jest budowanie relacji polsko-ukraińskich na prawdzie, a nie na banderyzmie.
Polski









