JWojtekO 🇵🇱
113.4K posts

JWojtekO 🇵🇱
@khoyrack
#RudaWronaOrłaNiePokona
Warszawa, Polska เข้าร่วม Temmuz 2012
2.8K กำลังติดตาม3.6K ผู้ติดตาม
ทวีตที่ปักหมุด

@WygrajmyPolske @BeataDzili @w_zurek @elonmusk Spoko... Mucha to nadinteligentka... Podobno tak zdolna, że przypali wodę na herbatę...
Polski

@khoyrack @BeataDzili @w_zurek @elonmusk Czytałem. Nawet chyba odpowiedziałem 🤣 Ale nie chce mi się szukać
Polski

Dobry jest🤣🤣 oni serio mają ludzi za idiotów.
Przemysław Rosati@adwokatRosati
Szanowny Panie Redaktorze @SzJadczak odpowiedź pozostaje niezmiennie taka sama: w Adwokaturze o odpowiedzialności dyscyplinarnej nie rozstrzyga Prezes NRA, dziennikarze ani media społecznościowe. Jeżeli ktokolwiek uważa, że adwokat naruszył zasady wykonywania zawodu, istnieją przewidziane prawem procedury oraz niezależne organy dyscyplinarne. Dotyczy to każdego adwokata, bez wyjątku. Jeżeli są ku temu podstawy to są od tego właściwe postępowania, a nie platforma X.
Polski

@WygrajmyPolske @BeataDzili @w_zurek @elonmusk Jush som! Mucha Joanna wczoraj oznajmiła! W przerwie meczu trzeciej ligi hokeja...
Polski

@BeataDzili @khoyrack @w_zurek @elonmusk Żeby broń Boże swoich jakiś nadgorliwiec nie skrzywdził. Winne mają być pisiory 🤣
Polski

Czy Donald Tusk działa pod niemieckie dyktando? Tak i to bez wahania 🙃
jachcy🇵🇱@jachcy
Co za gość xdddddddd
Polski

@GabaLenartowicz Ile zarabiają wasi zoofile i pedofile? A ten przekręt ze Szpitala Południowego z kim z was się dzielił? Za wszystko odpowiecie. Karnie.
Polski

Gdy oskarżony Michał Woś (Michał W. w zasadzie), oburza się święcie na lekarza zarabiającego krocie, aż korci, żeby zapytać, ile zarobiła żona Wosia „pracując” jednocześnie na trzech etatach u funfli Ziobry…
#KoalicjaObywatelska #woś #żona #hipokryzja #oskarżony
Polski

@BeataDzili @WygrajmyPolske Tylko czekać aż psychopata @w_zurek powoła zespół do ścigania @elonmusk-a... :-)))
Polski

Wyobraźcie sobie naszego Carlosa...płaczącego 😂
Visegrád 24@visegrad24
Keir Starmer cries during his resignation announcement
Polski

@Sentine12075644 @katrina1974pl Nawet piosenkę o nim śpiewano. "Keir Starmer to palant!". Jest na jutubie...
Polski

@katrina1974pl Co za żałosny palant. Niemniej nawet on potrafił podać się do dymisji, czego Tusk nigdy nie zrobi.
Polski

@Dan_Liszkiewicz Masowe aresztowania... członków... @Obywatelska_KO?
Polski

Schowek na szczotki to widać na filmiku Michalik. Tzn. na jedną szczotkę:)
Bꓭambo@obserwujesobie
Eliza Michalik🤡 Jaki salonik VIP? To raczej schowek na szczotki. Serio, są ludzie, którzy jej płacą na patronite za to pierdolenie.
Polski

@KosiniakKamysz Pan to się nadaje najwyżej do dróg lokalnych, chodników i ścieżek rowerowych.

Polski

Port Polska wchodzi w etap budowy! Ruszają pierwsze prace budowlane warte 146 mln zł. To początek największego projektu infrastrukturalnego w Europie.
Nowe lotnisko będzie mogło obsługiwać ponad 40 mln pasażerów rocznie i ponad 300 tys. operacji lotniczych.
Polska potrzebuje wielkich projektów, a my mamy odwagę, by je realizować! Gratulacje @DariuszKlimczak 🇵🇱
Polski

@MiMichalewicz @WaldemarRomano2 Zapomniał dopisać, że UPA i banderowcy to jego bohaterowie...
Polski

@WaldemarRomano2 Napisałeś nieprawdę. Zełęski się zmienił, Polska się dostosowała.
Ukraina okazała się być fałszywym partnerem i obecnie świadomie prowokuje Polskę i Polaków.
Urojenia wyższościowe kacapów nie są niczym nowym, podobnie jak reakcje partii zdrady, która reprezentujesz.
Polski

Nawrocki tłumaczy, że broni honoru Orderu Orła Białego. Problem w tym, że dla świata wygląda to trochę inaczej.
W 2023 roku polskie państwo uznało, że Wołodymyr Zełenski zasługuje na najwyższe odznaczenie. W 2026 roku to samo państwo uznało, że już nie zasługuje.
Czyli nie zmienił się order. Nie zmienił się Zełenski. Zmienił się tylko lokator Pałacu Prezydenckiego.
Bo jeśli najwyższe odznaczenie Rzeczypospolitej można przyznawać w jednej kadencji, a odbierać w następnej, to przestaje być symbolem państwa, a zaczyna przypominać przedmiot sporu między kolejnymi prezydentami.
I to jest chyba najbardziej gorzka puenta całej tej historii...
- Racjonalna Polska
Polski


@modliszka30 Nie dam rady. Ostatni pekaes mi uciekł... 😉Baw się dobrze... 🥰🍻
Polski










