Pemo Lerek

22.4K posts

Pemo Lerek banner
Pemo Lerek

Pemo Lerek

@lerek79

⚽️🏀🥋 #StopPolexit

Polska เข้าร่วม Ekim 2013
1.7K กำลังติดตาม744 ผู้ติดตาม
Pemo Lerek
Pemo Lerek@lerek79·
@pajaksks @Xerez1000 Skoro prezes zawinął kasę to bardzo łatwo to udowodnić i zawinąć do paki prezesa
Polski
0
0
0
98
Paolo
Paolo@pajaksks·
@lerek79 @Xerez1000 Ale on jest współwłaścicielem klubu, nie większościowym ale znacznym. Uparł się, żeby zatrudnić Jaczyńskiego za chore pieniądze, mimo że ludzie mu to odradzali. Owy prezes go z tego co słychać wykiwał a jego pieniądze znowu poszły się jebać. Tu nie ma niewinnych.
Polski
1
0
0
164
Szymon Woźnik
Szymon Woźnik@Xerez1000·
🚨 🆕️ SKS Fulimpex Starogard Gdański mierzy się z poważnymi problemami finansowymi. Dzisiaj odbyły się rozmowy na linii miasto-klub celem unormowania sytuacji. Jutro będzie oświadczenie klubu! #1LKosz
Polski
5
1
22
9.1K
Pemo Lerek
Pemo Lerek@lerek79·
@pajaksks @Xerez1000 Ale wiesz że gdyby Marcin nie dał kasy to gralibyście w 3 lidze?Miasto samo by nie dźwignęło
Polski
1
0
0
151
Paolo
Paolo@pajaksks·
@Xerez1000 Wybitny wizjoner z nieodpowiedzialnym prezesem i zawsze zdziwionym prezydentem zaorają coś, czego wydawało się, że akurat w tym mieście zaorać się nie da. Idioci.
Polski
1
0
8
1.3K
Dziewucha Ze Wschodu
Dziewucha Ze Wschodu@dziewuchaZetWu·
@Arlukowicz Do mediów raczej @K_Stanowski sam się „wpuścił” i zbudował swój biznes za własne pieniądze. pana wybrali ludzie omamieni pana kłamstwami i obietnicami bez pokrycia , a kampanię zorganizował pan z pieniędzy podatnika. Znajdź różnice, Sherlocku.
Polski
14
3
756
10.3K
Bartosz Arlukowicz
Bartosz Arlukowicz@Arlukowicz·
Panie Krzyśku. Co do mandatów to zdaje się, że sprawę mamy rozstrzygniętą. Mnie do polityki w 2 województwach więcej ludzi wysłało niż pana w całym kraju do niej nie wpuściło. Więc ten temat mamy zamknięty. A jeśli pan myślał, że jest pan „dziennikarsko” nietykalny, to błąd!🙃
OficjalneZero@OficjalneZero

🗣️ @K_Stanowski odpowiada @Arlukowicz:

Polski
617
387
2.1K
143.7K
Jakub
Jakub@Holii01·
@Xerez1000 Prezes zawinął z hajsem? 😂
Polski
1
0
3
1.2K
Zbigniew Śmigło
Zbigniew Śmigło@zbigniew6769·
@K_Stanowski Wsparcie dla człowieka, który ujawnił patologię mafijną? Oni go zniszczą
Polski
7
6
679
10.8K
Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski@K_Stanowski·
Jeśli w rządzie mają jeszcze elementarne wyczucie, to od jutra odwołują misję Giertycha, Arłukowicza czy Czuchnowskiego, dają całkowite wsparcie doktorowi Jędrzejewskiemu, zapewniają poczucie bezpieczeństwa jego rodzinie i po zwrocie o 180 stopni wyjaśniają sprawę.
Polski
953
1.7K
15.5K
374.1K
Jacek Sasin
Jacek Sasin@SasinJacek·
Pamiętam aferę Łowców Skór - wtedy cała Polska zamarła. Dziś również nie wiem, jak - w kulturalny i spokojny sposób - odnieść się do właśnie trwającego wywiadu @K_Stanowski z dr. E. Jędrzejewskim w @OficjalneZero ani do czego porównać skalę kolejnych patologii, które są ujawniane. Tu już nie chodzi o zmarnotrawione pieniądze czy salonik VIP. Słyszymy o zgonach, fałszerstwach i zmowie milczenia. To coś, co wykracza poza skalę wyobraźni. W normalnie funkcjonującym państwie prawa śledztwo dotyczące takich zarzutów wywróciłoby rzeczywistość do góry nogami. Moralne dno ekipy Tuska w pełnym wymiarze.
Polski
138
105
774
32.3K
Rafał Leśkiewicz
Rafał Leśkiewicz@LeskiewiczRafa·
Panie Premierze @donaldtusk co Pan nie powie, to wytnie…🤦‍♂️ W wycinanki też trzeba umieć. Proszę uważnie posłuchać do końca. To tylko kilkadziesiąt sekund prawdy. Wytrzyma Pan, prawda? Ps. Jak naprawa zapaści w służbie zdrowia? Czy coś drgnęło?
Donald Tusk@donaldtusk

Co Pan nie powie...

Polski
370
665
2.5K
81.6K
Piotr Gliński
Piotr Gliński@PiotrGlinski·
Pałac Saski nie będzie odbudowany! Przynajmniej za tej władzy! Spółka właśnie odstąpiła od negocjacji z projektantem, który wygrał międzynarodowy konkurs architektoniczny na odbudowę Pałacu. Oznacza to praktycznie koniec projektu! A wg harmonogramu właśnie miał ruszyć przetarg na wykonawcę a w przyszłym roku budowa!? Będzie NIC.
Polski
461
858
2.3K
117.4K
Marcin Przydacz
Marcin Przydacz@marcin_przydacz·
Zaproszenia na Konferencję do Gdańska były wspólnie podpisane przez premiera Tuska i prezydenta Zelenskiego. Obaj mieli więc być gospodarzami i przyjmować gości. Prezydent Ukrainy, mimo zaproszenia już gości, rezygnuje z udziału i wystawia tym samym premiera Tuska na pośmiewisko. Nie mam żadnej satysfakcji z tego, że Premier Rzeczypospolitej jest upokarzany na arenie międzynarodowej. W przypadku tego premiera nie jest to niestety pierwszy raz.
Polski
1.7K
1.2K
6.6K
322.1K
Bartosz Lewandowski
Bartosz Lewandowski@BartoszLewand20·
Jeśli jakakolwiek prokuratura - z uwagi na wzmożenie skompromitowanej partii władzy - rozpocznie postępowanie karne wobec lekarza-sygnalisty, to będę go reprezentował pro bono w tej sprawie. Haniebne jest to, że lekarza straszy członek tej skompromitowanej formacji politycznej i do tego lekarz.
Bartosz Arlukowicz@Arlukowicz

Pan dr Emil zagrał w niebezpieczną grę. Albo jeszcze o tym nie wie albo już powinien się domyślać, że chłopaki wciągnęli go w twardą rozgrywkę. Na końcu zostanie sam z pytaniami, na które będzie musiał sam odpowiedzieć. A pytań do pana doktora jest coraz więcej.

Polski
274
1.1K
4.6K
93.7K
Pemo Lerek
Pemo Lerek@lerek79·
@waldemar_buda Ty synku możesz decydować jedynie o tym jakie gacie jutro założysz
Polski
0
0
0
23
Waldemar Buda
Waldemar Buda@waldemar_buda·
Jak przyjdą papiery o zgodę na wejście Ukrainy do UE też odeślemy, bez podpisu.
Volodymyr Zelenskyy / Володимир Зеленський@ZelenskyyUa

Yesterday, the President of Poland noted that the Order of the White Eagle is not an ordinary award. It is a symbol of the highest trust of the Republic of Poland. It signifies a special bond with the Polish state and the special gratitude of the Polish People. Such a symbol requires not only merit, but also respect for the values that form the foundation of our community. Therefore, if it is considered that this special symbol may remain with Catherine II, Benito Mussolini, and Gerhard Schröder, then we in Ukraine will not argue with that. Ukraine is grateful to the Polish People for their support and cooperation, which play a significant role in the struggle for our and your independence from Russia. Ukraine never forgets solidarity and understands that cooperation between states and peoples in our region is one of the tangible security guarantees for Ukrainians and for each neighboring state. Ukraine will continue to defend itself in this war unleashed by Russia, and we will undoubtedly achieve a dignified peace. Ukraine is grateful to all peoples, states, and leaders who will continue to stand with us in the defense of freedom and who, together with Ukraine, will serve as guarantors of postwar peace in Europe and a new, real security. Ukraine will remain open to all meaningful formats of engagement with Poland in order to try to avoid conflicting interpretations of the difficult and painful chapters of our shared past and to ensure proper respect for all innocent victims of the 20th century. And Ukrainians are doing everything in our power to ensure that Europe does not suffer defeat in this century. I am proud of our people and of EVERY Ukrainian warrior – of the millions of Ukrainian men and women who deserve unquestionable respect for the heroism the Ukrainian People have shown in defending themselves against Russian aggression. We believed that the Order of the White Eagle, awarded in 2023, was meant for the Ukrainian People and our army. That is what was said at the time. Today, I sent the Order back to the President of Poland. I believe the future will confirm the respect Ukrainians deserve. Glory to Ukraine!

Polski
937
609
5.5K
268.1K
Robert Mazurek
Robert Mazurek@wina_Mazurka·
Okazuje się, że za aferą szpitalną stali Lewandowski, Nawrocki i Stanowski. A to dopiero początek fali upałów
Polski
238
756
11.1K
133.5K
ᴍᴀɴᴅᴀʀᴋ 🇵🇱🇪🇺
Kilka słów o panu Patryku, o którym staram się zapomnieć od momentu, gdy zaczął robić u Stanowskiego. Złamałem się, bo to co wyrabia tutaj pan Patryk od kilku dni wymaga kilka słów komentarza. Pan Patryk opisał chory system, w którym młody lekarz zarobił w rok pieniądze, które inni zarabiają przez 20 lat lub więcej. Opisał (nie wiem czy udowodnił), że politycy partii rządzącej mogli korzystać ze szpitala bez kolejki. To oburzające informacje, które dobrze, że ujrzały światło dzienne. Tyle że pan Patryk postanowił rozpisać aferę którą ujawnił na wiele dni. Chciał dozować informacje patrząc jak rządzący się pocą. Pisał tutaj zaczepne posty, sugerujące, że może ujawnić i zatopić konkretne osoby, zaczął insynuować. Zaczął polityczną grę z partią rządzącą, chcąc być bohaterem, który zatopi prezydenta Wawy i rząd. Problem tylko w tym, że ta ciągniona technologia robienia pieniędzy na ujawnionej aferze, posiadała jeden istotny mankament. Źródłem wiedzy pana Patryka nie była krystaliczna postać, która wbrew rządzącym postanowiła ukręcić bulwersujący system. Okazuje się, że źródło to osoba politycznie związana z politykami PiS, która również zarabiała potężne pieniądze na tym systemie. To osoba będąca w konflikcie sądowym ze szpitalem, a tym samym z prezydentem Warszawy. Jest to ewidentny konflikt interesów. Okazuje się, że źródło zamieszane było w fałszywy dyplom Roberta Lewandowskiego, oraz jest osobą dobrze znaną szefowi pana Patryka. Następny konflikt interesów. Dowiadujemy się, że pracując w armii za czasów pana Błaszczaka nie musiał przychodzić do pracy. Te wszystkie informacje powinny znaleźć się w pierwszym tekście pana Patryka. Bo to jednak ważne informacje pokazujące szerszy kontekst. Czy umniejszałyby skandal z 1.6 mln zł dla lekarza udzielającego się w KO? Oczywiście że nie. Ostatnią sprawą, która jest dla mnie trudna do oceny, to fakt iż pan Patryk wszedł w posiadanie kart choroby pacjentów. Ile było dramatu, gdy Czuchnowski podał, że Cenckiewicz leczy się psychiatrycznie? Pan Patryk nie podał, ale na X insynuuje i cieszy się się z faktu, iż posiada takie informacje. W tym czasie politycy PiS biegają już z tablicami polityków KO sugerując, że to oni czerpali korzyści z specjalnego systemu omijającego kolejki w szpitalu. Jeden dureń z PiS oczywiście przesadził i zapakował na tą tablicę posłankę, która leczy się onkologicznie i nie korzystała z specjalnego traktowania. Tylko że tak wygląda zaproponowany przez pana Patryka system. Wiem, ale nie powiem co wiem. Przekażę to prokuraturze. A za tablice PiSowców nie odpowiadam. A że przekaz i twarze idą w świat? To nie moja wina. Pan Patryk robi polowanie z nagonką na wielbłąda. Nie dość że i ludzi robi się wielbłądy, to jeszcze się na nich poluje. Czy to jest dziennikarstwo? Według mnie nie. To taka trochę mieszanka biznesu, polityki i publicystyki. To następny milowy krok do upadku tego zawodu w Polsce.
Polski
177
529
2K
87.8K
Marcin Przydacz
Marcin Przydacz@marcin_przydacz·
We said NO to Moscow's communism, we said NO to Italian fascism, we said NO to German nazism, and we say NO to the ideology close to the latter one - to Ukrainian chauvinism. We, in Poland, believe in different values.
English
734
636
4K
119.8K
Kamila Baranowska
Kamila Baranowska@BaranowskaKam·
Oho, weszliśmy w etap grożenia dziennikarzom za wpisy na X
Kamila Baranowska tweet media
Polski
352
365
1.8K
57.6K
Blanka Aleksowska
Blanka Aleksowska@BAleksowska·
@MKierwinski @JMiziolek Uuuuu, grożenie dziennikarzom. Nie trzymacie ciśnienia. Nerwy wam puszczają. Niezła Białoruś wam się marzy, by the way
Polski
65
95
2.8K
50.6K
Joanna Miziołek
Joanna Miziołek@JMiziolek·
Jeśli smsy, w których lekarz wysyłał do Marcina Kierwińskiego zdęcia VIP roomu w szpitalu są prawdziwe, to nie wiem na co jeszcze czeka premier Tusk.
Polski
333
593
6.2K
200.8K