Multitaske
5.6K posts

Multitaske
@multitaske
Nema veze, od koga je dobro je
Republic of Serbia เข้าร่วม Mart 2019
684 กำลังติดตาม750 ผู้ติดตาม
Multitaske รีทวีตแล้ว
Multitaske รีทวีตแล้ว
Multitaske รีทวีตแล้ว
Multitaske รีทวีตแล้ว

РАЗГЛЕДНИЦА ИЗ БЕЧЕЈА
Из Бечеја стиже још једна слика катастрофалног стања у држави, у којој су мајке, након што су остале без административне и правне подршке, препуштене саме себи у борби за права своје деце са инвалидитетом.
Да би њихова деца могла да похађају наставу, три године су саме сносиле трошкове превоза, иако је њихово финансирање законска обавеза општине. Данас им је ускраћено чак и право на рефундацију тих трошкова. Уместо да исплати дуг који има према овим породицама и упути извињење, општина Бечеј приредила им је понижење и увреде.
Ива и Кристина, мајке деце са сметњама у развоју, на својој кожи су осетиле како изгледа свакодневица иза политичког слогана „За нашу децу“.
Шта нас тек чека ако добију прилику да под слоганом „За нашу породицу“ уређују друштво?

Srpski

Nadam se da ovaj čovek prati Svetsko, da i dalje misli da će Bosna pobijediti, da mezi meso uz rakiju i da mu je baš lijepo youtu.be/Aym-HLdaLTU?si…

YouTube
Multitaske รีทวีตแล้ว
Multitaske รีทวีตแล้ว
Multitaske รีทวีตแล้ว
Multitaske รีทวีตแล้ว
Multitaske รีทวีตแล้ว
Multitaske รีทวีตแล้ว
Multitaske รีทวีตแล้ว
Multitaske รีทวีตแล้ว
Multitaske รีทวีตแล้ว
Multitaske รีทวีตแล้ว
Multitaske รีทวีตแล้ว
Multitaske รีทวีตแล้ว
Multitaske รีทวีตแล้ว


















