Злий кіт
543 posts

Злий кіт
@pios_da_lis
Bringing positivity, enlightenment, and bullshit
Дике поле เข้าร่วม Ekim 2023
398 กำลังติดตาม23 ผู้ติดตาม

@_samka_2_0 @pios_da_lis а ще кажуть, що я гомофоб, та я більший підар ніж ви всі)
Українська

@bulling_expert @pios_da_lis ну всьо, тепер у вас нетрадиційна сім'я)
Українська

@bulling_expert @_samka_2_0 Ні...ну ти заробляєш,а вона керує бюджетом😁 як в Україні: ми заробляємо,вони керують бюджетом шоб мій податок пішов на ремонт світлофора
Українська

@_samka_2_0 @pios_da_lis в моїх стосунках бабками керую я (бо також їх заробляю), бо дівчина шопиться багато,
то що я тепер взяв роль жінки? 😀
Українська

@bulling_expert Ну нормальній і за мілку молочну з горішками виведу алфавіт😂 оцим-нє
Українська

@pios_da_lis а якщо за блок вінстона синього?)
Українська

@_samka_2_0 @bulling_expert Та я ж не проти) Якщо захоче-хай керує...але м'ясо готую я😂
Українська

@pios_da_lis @bulling_expert В українській ж культурі жінка традиційно є головою дому, яка часто керує сімейним бюджетом, побутом та вихованням дітей
Українська

@_samka_2_0 @bulling_expert Звідти ж поняття що місце жінки на кухні і подібна хуйня 😁 ще чого захотіли...шоб я жінку допустив на свою кухню 🙄🤣🤣
Українська

@pios_da_lis @bulling_expert українські фемки понабирались фемінізму від своїх великороських сестер. на болотах жінка дійсно була віками пригноблена
Українська

@bulling_expert Кхм,кхм...користуючись моментом,я кажу "дякую,сука" всім феміністкам твітеру за те,що ви мене не вбиваєте якимись пачками (може Вінстона синього🤔 чи чіпсів Лейс з крабом) і за те що я не пізжений за злочини інших чоловіків😂
Українська

@ekzorcist46419 @_samka_2_0 Бо в дитинстві погано слухали приказки на кшталт "з ким поведешся.."😁
Українська

@pios_da_lis @_samka_2_0 Хронічно нещасні жертви аб'юзу - вони потркбують страждати, щоб потім нити до наступного аб'юзера.
Українська

@_samka_2_0 @ekzorcist46419 Вони просто не зустрічали чоловіків,які роблять це самі і не є побутовими інвалідами) Знаєш чому не зустрічали? Бо з такою риторикою їх нормальні чоловіки серйозно не сприймають)
Українська

@pios_da_lis @ekzorcist46419 і ця ж тобі пише, шо тобі готує чи пере якась жінка. а нічого що ця жінка може робить це, бо любить тебе і їй приємно бачити твоє задоволене обличчя...
Українська

@YShchurov Так😂 тримаю дівчат в заручниках: готую їм смачні стейки і вони не можуть протистояти цій спокусі...виходить я їх купляю,уявляєш?🤣
Українська

@_samka_2_0 @ekzorcist46419 До речі,так) Оце мене найбільше веселить😁 Яке їм діло до того,що хочуть робити собі інші жінки? Думаю це просто заздрість
Українська

@ekzorcist46419 @pios_da_lis вони і на жінок кидаються, коли бачать, що жінка живе не так, як влаштовувало би їх. ти видаляєш волосся - ти жертва маркетингу, ти підколола губи - це тобі чоловіки навнушали шо так треба, ти хочеш варити чоловіку борщі - жертва патріархату
Українська

@pios_da_lis @petervinnichuk @NinaNina2106 У цьому розслідуванні узагальнень головне — не вийти на самого себе 🤭

Українська

@_samka_2_0 Просто така агресія люта😁людям треба в психоневрологічний диспансер на стаціонар,а не по хвіттерах сидіти)
Українська

@pios_da_lis Ті дівчата, які називають себе феміністками, дуже часто ворожі не тільки до чоловіків, але й до навколишнього світу.
Українська

@asterielle_ua Yeah...sometimes I only feel bad about all the time I wasted) So I just try to convince myself it was a lesson learned
English

@pios_da_lis Yeah, true but some people leave you and at first you think it was a mistake. You overthink it, probably blame yourself, wonder what you did wrong. But after some time, you realize they were right to leave, because life feels so much calmer without them
English

@_samka_2_0 @Tim_Taller15 @piska_v_sukni Ні) я тільки нещодавно почав користуватись, раніше було пару постів)
Українська

@_samka_2_0 @Tim_Taller15 @piska_v_sukni Прикол в тому, що інсту не веду вже більше 5 років) Та колишня 3 роки тому оперативно почала мені писати,телефонувати як у мене нова дівчина з'явилась😁 Magic 😆
Українська

@pios_da_lis @Tim_Taller15 @piska_v_sukni А дуже часто, до речі, колишні потім ще моніторять соцмережі. Та й спільні знайомі можуть розказати
Українська

@_samka_2_0 @Tim_Taller15 @piska_v_sukni Колишні завжди відчувають коли у тебе заявляються нові стосунки 😅 я ніколи не розумів: це суперсила така чи може моніторинг соцмереж?)
Українська

@Tim_Taller15 @piska_v_sukni Радість не бачитись з колишньою свого нинішнього доступна лише у великих містах 😅
Українська





