Џ

4.3K posts

Џ banner
Џ

Џ

@samoczv

Велики навијач Црвене звезде.

เข้าร่วม Nisan 2019
91 กำลังติดตาม242 ผู้ติดตาม
Џ
Џ@samoczv·
Позабавио сам се мало овим феноменом. Није било лако, напротив, било је мучно читати све небулозе које пишу. И након исцрпне анализе, победник ове скупине ретарда за 2026. годину је извесни Лука Чангрета. Честитке @deckosabtribine 🎊
Џ@samoczv

#kkcz - највећа база плачипички на овој мрежи

Srpski
1
1
12
959
-
-@puresrb·
@samoczv Miljan imbecil
Indonesia
2
0
21
376
Џ
Џ@samoczv·
Не постоји човек који нема неку своју мрачну тајну. Временом, то што крије га све више прогања и има врло озбиљан порив да се некоме повери и подели то са пријатељима, или на друштвеним мрежама. То важи и за мене. Наиме, негде крајем 2019. РАДЕ БОГДАНОВИЋ МИ ЈЕ БИО ЗАНИМЉИВ 😭😭
Srpski
1
0
25
2.4K
Џ
Џ@samoczv·
Оној вуцибатини из Тел Авива, овом приликом поручујем: Може Нвора, али ако у Београд пошаљеш Елајџу и Отуруа. @OferYannay
Srpski
0
0
11
547
Џ
Џ@samoczv·
100+ дана иоле доброг менталног здравља
Џ tweet media
Srpski
0
1
95
2.4K
Џ
Џ@samoczv·
Нечија ће закукакти, ако ми само још једном изађе вест о Возињи, инстаграму и његовој мајци.
Srpski
0
0
5
317
Џ
Џ@samoczv·
@nemanja2332 Морало је да падне једно упозорење
Srpski
0
0
6
316
Џ
Џ@samoczv·
Зоко Тетрапак се изгледа превише опустио. Овом приликом, петнаест минута до почетка жреба, поручујем му да се не зајебава и да нам извуче противника по мери Тре Фијори - Ларне или Ки Класквик - они из Луксембурга.
Srpski
3
1
29
4.2K
Џ
Џ@samoczv·
@niidzoo У овом тренутку нас занима само рутински пролаз. Уживање чувамо за групну фазу.
Srpski
0
0
1
287
Nikola
Nikola@niidzoo·
@samoczv Ne mora Ki, em cimanje do gore em njiva em prenos srpske lige zapad izgleda bolje nego njihov mec
1
0
2
360
Џ
Џ@samoczv·
Лучић је отишао из Звезде. Фудбалски твитер стручњаци мог курца у потрази за новим дежурним кривцем. Моја претпоставка је да ће то бити један од новопридошлих играча Лоизу/Балов
Srpski
3
1
13
692
Џ
Џ@samoczv·
Четворка за ф одељење + мучени Плајс
Џ tweet media
Srpski
0
0
1
125
Џ
Џ@samoczv·
@boziczv Ништа. Све се свело на домаћи добри, странци лоши момци.
Srpski
2
0
17
913
Božić
Božić@boziczv·
@samoczv Svaka čast, ja sam se spremao ali odustao. Jel bilo još nečeg vrednog pomena a da mediji nisu preneli?
1
0
2
924
Џ
Џ@samoczv·
Некако сам успео да издржим и одслушам/одгледам Бранка Лазића код Л&К. Могу да разумем његов повређен его због дешавања из прошле сезоне. Али оно како говори о Звезди, тако не треба да говори њен деценијски члан. И сада сам никад чвршћег уверења о 12 странаца + 4 јуниора.
Srpski
10
1
76
12.7K
Џ
Џ@samoczv·
Кумела Абу Фани дошао са десет килограма вишка
Srpski
0
0
2
250
Н.А.
Н.А.@en_ej1997·
uvek kad mi iskoči negde rikardo kaka u zadnjih par godina odmah mi prođe kroz glavu da ga je žena ostavila jer je bio previše dobar prema njoj
4
2
111
6.7K
Џ
Џ@samoczv·
@niidzoo Исто. На неки начин су успели да повежу момка, ћације, Вучића и нашу репрезентацију.
Srpski
1
0
9
1K
Nikola
Nikola@niidzoo·
@samoczv Od sinoc sam video bar 10 objava u kojima se u isto vreme spominju siptar/sns/radikali i jovo lukic(??)
1
0
9
1.1K
Џ
Џ@samoczv·
Свака част момку, али ако се гледа квалитет, Јово Лукић би био 9. шпиц у репрезентацији Србије.
Srpski
5
1
57
8.8K
Џ
Џ@samoczv·
@relja996 Делове Анђусових емисија, као и Драгана Јаковљевића и Луке&Кузме гледам искључиво јер сам мазохиста
Srpski
0
0
30
1.7K
Relja
Relja@relja996·
Kao neko ko 15 godina zna ko je Anđus, čak i na jedan bizaran način voli njegove stare emisije, u kojoj zaista ima kultnih prijava, moram reći da mi nisu jasni ljudi koji od 2017. gledaju išta novo što on snimi Anđus je, figurativno, umro tada, apsolutno ništa ni približno onome ranije nije stvorio. To, naravno, ne znači da je pre 2017. godine bio pozitivan lik, bio je beskrupulozna budaletina i tada, ali je tad brzinom Endrikovog šuta probio dno i pritom proizvodi sranje od programa.
15
7
440
48.6K