__Skias__ รีทวีตแล้ว
__Skias__
383 posts


@jgwsyu_214 Myślę Julcia że przyszła pora na danie ci obserwacji, nie dość że piszesz z głową to też robisz smakowicie wyglądające wypieki yum
Polski

@XxZayczyk uwaga Twitter heady mogli by nawet większy powód wymyślić:
-Mogli by uznać że Multi wspiera pdf na podstawie dramy Matiskater sexchating z 17 latką
-Ewroon 5 lat temu miał drame że wspierał pdf
Polski
__Skias__ รีทวีตแล้ว
__Skias__ รีทวีตแล้ว

chłop dosłownie pisze że większość jego znajomych zaczynało jako fani dlatego nie sądził że ta relacja będzie zła skoro też była fanką bo jego przyjaciele też byli wlasnie fanamixD
więc co w tym złego? wy macie tak mozgi zepsute waszym byciem woke
lovísa@_hellodearth_
haiper wstawił taka wiadomość, yeah we do deserve better..
Polski
__Skias__ รีทวีตแล้ว

@Y0UN6BLOOD UWAGA SPOILER CK QMULTI
qMulti niczym Gustaw przemienia się w Konrada i w QSMP3 staje się patriotą z krwi i kości przy czym nadal jest postacią tragiczną
Polski
__Skias__ รีทวีตแล้ว
__Skias__ รีทวีตแล้ว
__Skias__ รีทวีตแล้ว

ale z jakiego powodu chlop 21 lat mial zrywac kontakt z laska ktora mu sie podobala tylko dlatego ze miala 17 lat tf to nie jest 25 i 17 albo 23 i 15 tylko 21 i 17, to jest bardzo normalna roznica wieku. drama z pizdy, wspolczuje mu ze nie moze byc szczesliwyxd
lovísa@_hellodearth_
haiper wstawił taka wiadomość, yeah we do deserve better..
Polski

@solarkarii another qGraf's boyfriend who died, definitely qGraf has a hard love life
English

wait the theories about q!robleis passing away and q!katie trying to replace him by adopting other kids to fill in the void of missing q!robleis MIGHT BE REAL !!!!!
that was her only kid... rest in peace robleis cubito
han! 🩶@aoismochi
robleis hablando con maxo sobre que pasó con q!robleis en qsmp, en resumen: Q!ROBLEIS HA MUERTO MURIÓ EN TERRIBLE SUFRIMIENTO DIO LA VIDA POR NOSOTROS ESTÁ MUERTO MUERTOOO COMO LO OYES, SUBIÓ PUM EXPLOTÓ TODAS SUS TRIPAS POR TODOS LOS LADOS Q!ROBLEIS HA MUERTO!
English

@ranpcss jak go wyrzucą to zrobią głupotę. Dosłownie chłop nie zrobił nic złego i nie mylcie pojęcia nieletnia z niepełnoletnia bo w tej sytuacji to ma duże znaczenie. Osobiście uważam że 4 lata różnicy nie jest czymś strasznym, wręcz normalnym w dzisiejszych czasach:)
Polski
__Skias__ รีทวีตแล้ว

















