незберігся…

10.7K posts

незберігся… banner
незберігся…

незберігся…

@sukasaved

пасивно-агресивна скотина | фанат хупіпі | якийсь лох з @pinyatko

Куів блять เข้าร่วม Haziran 2022
173 กำลังติดตาม356 ผู้ติดตาม
незберігся…
@kitzorelit ХАХАХВА ПІЗДЄЦ ШО В ТЕБЕ ТАМ ВІДБУВАЄТЬСЯ Можна приєднатись?
Українська
0
0
2
383
Тернистий Зореліт 😺
Один гетеро спробував цікавий досвід 😏🌝 але він хвилюється що скаже його друг. Зараз торгуємося за друга 🌝
Українська
21
0
147
7K
коала медична
@NikBall14 Ні, той що пєдік якраз хороший, а отой шо дгв жме - негідник
Українська
1
0
2
83
коала медична
В усіх моїх проблемах прошу винуватити Едіка
Українська
4
0
43
2K
пан Кетамен у пікселі
«я ходжу до психолога щоб перестати відчувати вину» знаєте шо. половині з вас треба відчувати вину. бо відчуваєте ви її тоді, коли ведете себе, як гівно. сюрпрайз-сюрпрайз, воно не завжди ірраціональне і нізвідки.
Українська
9
15
430
16K
коала медична
Контузіч спіймала на дворі мишу. Принесла її в хату, ганяла по кухні. Потім втомилася і пішла їсти корм. Миша заникалася десь в хаті. Навіть не знаю шо сказати
коала медична tweet media
Українська
31
8
1K
12.4K
Тернистий Зореліт 😺
Ніякий парад не завдасть такого удару гетеросексуалізму як кіт Зореліт у відпустці. Написав хлопаку, запропонував гроші. Чекаємо. 🌝
Українська
14
0
199
8.9K
Марс
Марс@d9ndy·
Едік, я в цьому місяці без ДГВ, тому можеш не спішити
Українська
2
0
11
1.6K
Марс
Марс@d9ndy·
маєш думку щодо традиційних/нетрадиційних цінностей? покажи УБД
Українська
39
2
185
15.6K
коала медична
Військовослужбовець, командир взводу умнічек, сказав що йому противно слухати як я сюсюкаюся з котами. Чи доцільно направити його на консультацію психіатра?
Українська
36
6
728
13.5K