👸🏼

1.6K posts

👸🏼 banner
👸🏼

👸🏼

@youronlyygod

Praha ,Česká republika เข้าร่วม Mayıs 2020
0 กำลังติดตาม1.3K ผู้ติดตาม
ทวีตที่ปักหมุด
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Jmenuj horší věc než usínaní s rýmou
Čeština
35
219
2.4K
0
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Jestli to nevyhraje paja tak nevim kdo
Čeština
0
0
3
710
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Nikdy nepochopím to proč by si někdo na dovolené vybaloval všechny své věci třeba do skine proste
Čeština
1
0
9
804
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Představ si ze tvoje jediná práce je natáčet tiktoky a vymlouváš se na to ze nemáš čas na školu - Alagia 2025
Čeština
0
0
7
857
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Od kdy jako jsou za 7 dni Vánoce? Já vidim teda začátek jara a Velikonoc
Čeština
0
0
9
720
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Strčte si to vaše FIT a LOW CARB “DIETNÍ” vánoční cukrový treba do prdele, dekuju, nekazte mi Vánoce
Čeština
0
0
6
579
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
“Ale on ji přece opustil, kvůli mě” Dobře, ale až opustí tebe kvůli jiný…
Čeština
0
0
10
606
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Doslova ta Alagia si pro ten hate jde dobrovolně, rozchod s Danem a na druhy den cela zari po tiktoku s Dusanem, achjo, kde je ta dospělost
Čeština
0
0
12
576
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Někteří lidé jsou proste jen úžasní do té doby než otevřou pusu a začnou mluvit…
Čeština
0
0
19
515
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Jít do školy za tmy, a jít ze školy za tmy a zjistit ze už je vlastne cely den v prdeli… miluju
Čeština
0
1
20
812
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Pití v plechovce je a vždycky bude lepší než pití ve flašce
Čeština
0
0
14
503
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Ty namrzlý chodníky venku mi teda fakt chyběly
Čeština
0
2
8
451
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Miluju ty chameleony kteří mění svou povahu jenom podle toho s kým se zrovna baví
Čeština
0
3
17
2.2K
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Úspěch ve škole není a nikdy nebude znamenat úspěch v životě
Čeština
0
2
28
559
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Imagie ze ani ne za 2 měsíce jsou Vánoce
Čeština
0
0
9
300
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
A nakonec jsou stejně největší krysy ty kteří nám jsou nejbližší
Čeština
0
1
18
391
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Pokud na první rande zve kluk MĚL by platit on, pokud zve první holka MĚLA by platit ona a tečka.
Čeština
0
0
13
366
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Nechapu lidi kteří sledují na ig stovky random lidí, ale zároveň nechápu ty, kteří sledují 1 osobu a cítí se hrozne důležitě
Čeština
0
0
10
348
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Nikdo není ošklivý jako takový, ALE pokud mas potřebu urážet, zesměšňovat a ubližovat ostatním tak jsi vyloženě že odporná zrůda 😝
Čeština
0
2
12
440
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
A ja si rok zpátky stěžovala že za 45,- si ji nekoupím…
👸🏼 tweet media
Čeština
0
0
11
452
👸🏼
👸🏼@youronlyygod·
Úspěch je vždycky ta nejlepší pomsta
Čeština
0
3
24
603