Gribojedov

37.9K posts

Gribojedov banner
Gribojedov

Gribojedov

@Gribojedov

Sumali Haziran 2015
1.1K Sinusundan1.1K Mga Tagasunod
Naka-pin na Tweet
Gribojedov
Gribojedov@Gribojedov·
Politika koju bih podržao: nesvrstanost Srbije; izvlačenje iz kandži MMF; preispitivanje dogmi »EU/NATO nema alternativu«; planska privreda.
11
4
101
0
Gribojedov
Gribojedov@Gribojedov·
@Pasticiokarbon1 @NenadMitrovi7 Možda bi to i bilo pomalo tačno – kad ne bismo računali Vlahovića i Cvetkovića... Ovako, s onim što su njih dvojica napravili srpskoj privredi – nije tačno ni blizu... Realno, najmanje loši su bili posle njih – uprkos Bubalu i Aligrudiću... 🤔
1
0
0
16
Pasticiokarbonara
Pasticiokarbonara@Pasticiokarbon1·
@Gribojedov @NenadMitrovi7 Грешиш. Ради се о " жутум лоповима" џаба неки ( неке) пишу низове..та кованица иза које стоје радикали, бели листићи и лицемери,служи у политичке сврхе,неспособних лопова да упру прстом у власт,која каква год била,је милион пута боља од свих пре и после ње.
Srpski
1
0
0
19
Nenad Mitrović
Nenad Mitrović@NenadMitrovi7·
Ovaj lepotan bio je ministar za privredu i privatizaciju od 2001 do 2004. Zbog njega, mene i dan danas zovu žuti lopov Danas je on sa Vučićem,nokat i meso Jadnici idu 27. na miting u BG,da podrže njega i manje više,Vučića Ja sam i dalje žuti lopov Eto, da i ja kažem nešto za TV
Nenad Mitrović tweet media
51
198
1.7K
27.1K
Gribojedov
Gribojedov@Gribojedov·
@Pasticiokarbon1 @NenadMitrovi7 U Nenadovom twit-u se radi baš o Vlahoviću (i onome što on predstavlja)... I činjenica je da je DS pukô prvenstveno zbog takvih bandita kao što je Vlahović... A nije da ih nije bilo...
1
0
0
23
Neprolazna
Neprolazna@neprolazna_·
Koja je po vama kraljica boja
56
1
44
5.8K
Gribojedov
Gribojedov@Gribojedov·
@davidimstatuima @expolicajac1 I jbg, sad su ti Afrikanci i Azijati digli glavu, pomalo se izvukli ispod EU-američke šape, i eto ti trajne krize za Zapad... Doduše, Ameri koji su u toj kombinaciji jači od svoje matice EUrope, će sad žrtvovati maticu – ne bi li zadržali poziciju moći još neko vreme... 🤔
1
0
1
11
Gribojedov
Gribojedov@Gribojedov·
@davidimstatuima @expolicajac1 Moderni svet je nastao na kolonijalizmu, imperijalizmu i raznim varijantama eksploatacije, pa su u nekom trenutku malobrojni EUropljani došli u poziciju da im se toliko preliva da skoro svakome ko živi u tim zemljama može da bude dobro – na račun nekih Afrikanaca ili Azijata...⬇️
1
0
1
17
Fortuneteller
Fortuneteller@SilverB89630825·
@Sayonara0704 Kad izađu na izbore, videćeš koliko im je ostalo od onih 900.000 glasova koje smo im dali 2023. Ne više od 100.000. Svi mi ostali smo listom dosad glasali za njih, ali smo svesni da su nam za pobedu potrebni i ti "apstinenti i dosadašnji glasači SNS".
3
0
20
502
Sayonara
Sayonara@Sayonara0704·
Ljutite se na opoziciju, jer nije 14 godina uspela oboriti vlast napreDNOg kriminalnog kartela. I želite da ne izađu na izbore i tako praktično nestanu sa političke scene. Mada je većina opozicionih stranaka mlađa od tih 14 godina. A glasali ste sve vreme za SNS. Ili apstinirali
37
6
92
3.7K
Gribojedov
Gribojedov@Gribojedov·
@Twelveskii Profesori koji će biti na SP sigurno neće rešiti problem nerealnog kursa. Imaš li utisak da bi to neko od ostalih rešio?... 🧐
0
0
0
14
Temetrius
Temetrius@Twelveskii·
uvozni lobi niskim kursem. Da biste živeli bolje kurs mora da bude veći. Da bi izvoz i proizvodnja i privredna aktivnost prodisali. To je sve. Radi se samo o jednoj cifri. Niko iz SP a to neće da uradi. Jer su to sve kadrovi iz javnog sektora. I njihova deca.Morate da imate vlast
5
0
11
425
Temetrius
Temetrius@Twelveskii·
Ko to bude bio spreman da uradi za njega svi glasajte. I živećete bolje. Ništa nije komplikovano. Prosta matematika. Ceo problem je u kursu koji represira izvoz da bi se držale visoke plate partijskim parazitima u javnom sektoru. Ništa drugo. Ova država štiti javni sektor i
5
1
17
1.1K
Žele Satiratirac
Žele Satiratirac@zele_jovanovic·
Te 1989. godine prvenstvo Jugoslavije u fudbalu osvojila je Vojvodina, grupa Riva pobedila je na Pesmi Evrovizije, pao je Berlinski zid, premijerno je prikazan film „Sabirni centar“, a 22.06.1989. godine, kao plod ljubavi Mile i Zorana, rodio se vaš Žele. ❤️
70
4
541
11.5K
Gribojedov
Gribojedov@Gribojedov·
@astrodule @ArmenikaB Ako nema puno gletovanja, ne mora da bude problema... Ja sam nekoliko puta krečio 100 kvadrata, i povremeno mi je neko pomagao... Obično je trajalo po četiri dana; da bude bez drame...
1
0
1
13
Dule Astro
Dule Astro@astrodule·
@ArmenikaB Javi kad završite i iskreno reci kako je bilo. Ako nikada niste krečili pokajaćete se. Biće vam zanimljivo na početku, ali 100 kvadrata teško da će da prodje bez problema. Srećno
1
0
0
236
Bobi Smith
Bobi Smith@waikikibobi·
Aranžmane od 7 dana za letovanje zakonski zabraniti. Gledam cene preračunavam se, kad vidim ponuda za sedam dana. Alo, pa ja prvih pet dana ne mogu živce da opustim a gde je relaks od minimum 10 dana?
4
0
11
939
Miki bb
Miki bb@bariex221·
@Gribojedov @LaraCr96 Zaboravio si kinesku izjavu da nije bitno dali je krava crna ili bela vazno je da daje mleko mi to nikad nismo shvatili
1
0
0
6
Lara Croft
Lara Croft@LaraCr96·
Srbija danas ima stabilnost, investicije, nove puteve i veći ugled u svetu. To nisu obećanja, to su rezultati! 🇷🇸
Lara Croft tweet media
29
5
20
11.8K
Miki bb
Miki bb@bariex221·
@Gribojedov @LaraCr96 A ta firma zaposljava tvoje ljudi daje im platu placa doprinose i porez na dobit koji ti odredjujes kinezi su se otvorili a mi jos uvek nismo
1
0
0
6
Gribojedov
Gribojedov@Gribojedov·
@bariex221 @LaraCr96 Dolazak investitora sam po sebi nije okupacija, ali dolazak investitora po Dinkićevom modelu je kolonizacija...
0
0
0
2
Miki bb
Miki bb@bariex221·
@Gribojedov @LaraCr96 Sta rade koliko cujem zele da se vrate ova EU odgovara samo nerazvijenim zato je i izmisljen taj fond ti ocito mislis da je dolazak stranih investitora okupacija i tebi niko ne brani da otvaras firmu na zapadu...
1
0
0
7
Gribojedov
Gribojedov@Gribojedov·
@Twelveskii I meni u poslovnom smislu odgovara EU, ali sam lično – politički – izrazito protiv nastavljanja jalovog procesa pridruživanja. Niko ko jasno i glasno ne najavi zaokret na suprotnu stranu od EU – ne može da dobije moj glas... Jbg, pošto takvih nema, ja sam beli listić. 😎
0
0
3
76
Temetrius
Temetrius@Twelveskii·
Meni je EU lični interes. A ne politički afinitet. Svaki korak koji Srbija napravi dalje od EU ja živim gore. Meni je EU poslovni egzistencijalni interes. I niko ko nije otvoreno za EU ne može da dobije moj glas.Ali pola Srbije mulja i neće u EU da bi moglo da nastavi da mulja.
48
48
565
9.2K
Gribojedov
Gribojedov@Gribojedov·
@bariex221 @LaraCr96 »Dala baba dinar da uđe u kolo, pa sad nudi dva da izađe...« Englezi izašli... Ako hoćeš da znaš šta se dešava i šta će biti – gledaj šta rade Englezi...
2
1
1
13
Miki bb
Miki bb@bariex221·
@Gribojedov @GordanaBaljevic Daleko manje nego da se sami naoruzavamo a to oruzje nam nikad nece pomoci da se odbranimo Mi i danas imamo vezbe sa njimaa to sto ne ulazimo je zato sto nam Putin ne dozvoljava a mi mu sluzimo za sutrasnju zrtvu
1
0
0
4
Госпођица Баљевић
Захарова: Србија је под нишаном НАТО-а због њене самосталности
Госпођица Баљевић tweet media
Srpski
9
2
15
571