Secutor 🇵🇱 nag-retweet

Fajny ten spin, który rano wypuszczono "a czemu nie zgłosił tego do prokuratury wcześniej?" Oraz nowszy "a w prokuraturze nic nie powiedział".
Tylko dla większości osób jest dość oczywiste, że bez pełnomocnika w tak poważnej sprawie się nie odpowiada. Tak więc chyba spin nie chwycił.
Na naszej antenie trwa program specjalny. Sprawy nie da się zamieść pod dywan - trzeba ją wyjaśnić do końca.
Normandy Shores, FL 🇺🇸 Polski

















