Jamezdin Qrtovic
16K posts

Jamezdin Qrtovic
@qrtovic
Sretan sam što osjećam da nisam kao drugi, ne zatupljuju me medijima, u podsmijehu sam prvi...
Sumali Mart 2017
432 Sinusundan601 Mga Tagasunod

Да ли хоће неко да ми каже да ли, осим Миле Пајић и њене екипе укључујући и Динка Грухоњића, Миливоје Бешлин, Недим Сејдиновић, Игор Михаљевић који спознаје да је наша власт настала на негирању свих злочина од 90-их на овамо, Грбовић за кога је Косово завршена ствар, Здравко Понош, побегуља из Книна, мали од Рокфелера Саво Манојловић, Вукашин Милићевић и Иван Ејуб Костић, несрећни син дивног Вокија Костића, коме је тетка Весна Пешић, који СПЦ називају клерофашистичком организацијом кривом за све ружне ствари, онај мали дебил који вели да се на Косову дивно живи и други студентски медији из Утиска недеље, Иван Виденовић, Александар Оленик, Иван Нинић и шабачка сељачина адвокатска, екипа која мрзи Русију, сви раде за Вучића? Пуноекуме! Неко је морао и народ да пријављује Немцима. И ако јесу, ко су ти прави, паметни, патриотски студенти, који воле цео свој народ, за кога год да гласа, који имају неки програм додатне помоћи старим лицима, претежно гласачима СНС-а, који имају било какву идеју бољу од власти, или идеју о враћању КиМ под правно и фактичко окриље Србије, где су, ко су, да им пружим руку и гласам за њих?
Srpski

Da li ste primetili kako su blokaderi utihnuli nakon što je razotkrivena laž o zvučnom topu?
Da li ste primetili da im podrška rapidno opada?
Da li ste primetili da im glumljenje patriotizma više ne prolazi i da će protest u Kraljevu biti još veći promašaj nego onaj u Novom Sadu?
Da li ste primetili da Piculina opozicija, Proglas i NVO polako preuzimaju inicijativu?
Da li ste primetili da su sve laži potrošili, pa ponovo u prvi plan guraju Dandi i Litijum?
Ako jeste, onda znate šta to znači.
Gotovi su!
A vi ste, braćo moja, najzaslužniji za to.
Zato što niste odustali.
Zato što ste se borili za Srbiju do poslednjeg dana.
Hvala vam!
Vidimo se 27. da proglasimo pobedu.
Srbija pobeđuje! 🇷🇸

@BakaPrase A ako se ne ubedimo imaćeš manje? 🤣🤣🤣
Ok, nisi ćaci ali cava svakako jesi!
Eto, sad valjda imaš manje love ❤️

@Andricjeprezime Kakav prostak, treba da mu se blokira nalog za ovakav rečnik! Nego, ko mu je i zašto demolirao auto? Da li su počinioci uhapšeni i da li je vest prenela neka televizija? I zašto nisu, i zašto nije…

@SerbImperium Blagoje, postaviš pitanje vezano za Đokovićevo duskanje sa hrvatskom pevačicom i isključiš komentare 🤣 Ti si onaj što u saobraćaju psuje majku drugom vozaču tek kad ovaj ode 🤣

@RTS_Vesti @RTS_Vesti vi ste sada zvanično postali ćaci televizija!Ako ima iole časnih ljudi tu trebalo bi da se ograde od ovakve propagande! GOSPODO,BIO SAM TU I UPOTREBLJENO JE NEŠTO ŠTO JE IZAZVALO PSIHOFIZIČKU REAKCIJU KOD LJUDI! Da li se to zove zvučni top ili lolipop manje je bitno!

Dačić: VJT ogolilo laž o zvučnom topu; Brnabić: Cilj bio građanski rat
rts.rs/vesti/politika…

@anabrnabic Da nisam bio tu mislio bih da lažeš, ali pošto sam bio tu- SIGURAN SAM DA LAŽEŠ!!!!!

Данас је јавност Србије добила информацију од ВЈТ у Београду да је лаж о употреби звучног топа на скупу на Славији 15. марта 2025. године планирана најмање 53 дана пре самог скупа!
Сви смо знали да је прича о звучном топу била лаж, али смо данас сазнали да су ову монструозност блокадери из организације „Студенти у блокади“ планирали, да су је до детаља припремали, да су обучавали људе за извођење овог стравичног чина.
А шта је био циљ?
Циљ је био да се наш председник, Александар Вучић @avucic, представи као нечовек, као монструм, као убица спреман да пуца у леђа сопственом народу.
Циљ је био да се додатно продубе поделе у нашем друштву, да се појача мржња, да се изазове грађански рат.
Циљ је био да се уједини страни фактор против Србије.
Осећам бес и бескрајно гађење. Бес јер су били спремни да униште Србију, да изазову братоубилачки рат на улицама наше земље. И све то су радили сасвим свесно. Планирали, обучавали се, извели. Нико никада није пуцао из било каквог оружја на њих. Они су овим пуцали у Александра Вучића и његову породицу. Они су овим пуцали у Србију.
И тачно је рекао председник Вучић пре неких седам дана – какве везе има мој рад, кога брига за моје разултате, какве везе има мој труд, кад су ме звучним топом направили на убицу, на монструма. Како нормалан човек да реагује на ово, да одговори на ово?
Srpski

@milos_vucevic @sns_srbija Da nisam bio među ovim mučenim ljudima - ni tada ti ne bi poverovao, smrrrrrrrade!!!!!

Прича о наводном „звучном топу“ разрађивана два месеца пре протеста 15. марта 2025. године, потврдило Више јавно тужилаштво у Београду. И шта ћемо сад? Што би у народу рекли - опет сте лагали за медаљу! И то је модел по којем они функционишу- једну лаж затрпавају новим лажима. Јасно је шта је циљ свих њихових обмана и лажи - да сруше, растуре, униште Србију и блокирају будућност наших грађана. Ништа им није свето, спремни су да газе преко живота људи да би остварили своје политичке циљеве. Дилетанти који се хране мржњом и лажима. Увек и заувек ћемо побеђивати све њихове лажи и манипулације! Србија побеђује!
Srpski

@sifredi_roko @Marcus_Moesia Više sam primetio da si ‘ladno ispisao 4 strane da bi postigao tačno šta? 🤣 Druže, ovo je platforma za kratke forme i poruke… Idi piši knjigu: “Kako sam razbio RB” 🤣🤣🤣

@Andricjeprezime Ne znam da li si primetila da je Oliver Ivanović bio potencijalna opasnost.da li si primetila da se ljudi melju kroz mašinu za meso (dok se policija pravi luda),ili da se ljudima crtaju mete po čelu 24/7 na informerima, hepijima, pinkovima…Polako, ima hrabrih…do tajminga je 😘

@sns_srbija @avucic Ja znam šta znači pojam umetnute rečenice ali ovo zaista ne znam šta znači 🤣
Jamezdin Qrtovic nag-retweet

@firgasevratio Da je to što kenjaš tačno žvalavi bi još juče raspisao izbore ❤️















