Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Цей час настав: продам свою Зойку. Буду купляв Suzuki Jimny. Це повністю обслужений на оф сервісі Renault ZOE R90 2018 44 кВт·год у максимальній комплектації Intense: клімат-контроль, камера заднього виду, задні парктроніки, датчики світла/дощу, безключовий доступ. Обслуговувався на оф дилері, 5 вересня 2025 зроблена діагностика ходової, електрики і розвал. Документи в фото. Норвезька комплектація з тепловим насосом і підігрівом передніх сидінь. Пригнана з Норвегії у листопаді 2024, я перший власник в Україні. Експлуатував майже рік, пробіг в Україні — 4 600 км. ТО навесні 2025: заміна масла в редукторі, фільтрів і заднього гальмівного циліндра. Колеса: легкосплавні R16 на заводській літній гумі. У комплекті — зарядний пристрій і компресор. SOH ~87%. Реальний запас ходу: літо — місто 267–270 км, траса до ~285 км; зима ~170 км. Пишіт в лічку кому цікаво: буде скидка для твітерян auto.ria.com/uk/auto_renaul…
Сумний Дембель tweet media
Українська
16
11
112
27.8K
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@vladJavaScript Якщо Джимні ще не взяв, то рекомендую розглянути Jeep Renegade, я в свій час між цими двома обирав і за ренегада ніразу не пошкодував, швидше був радий що не взяв джимні, бо на оффроуді ренегад зробить все що може джимні (або майже вже), але в усьому іншому може значно більше :)
Українська
3
0
4
1.8K
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@vladJavaScript Цікаво було б про Зою почути. Чому вона, а не щось інше в цьому ціновому діапазоні. Задумуюсь про електричку чисто для міста, щоб члени сім'ї могли брати. Але мені наприклад e-Golf виглядає цікавіше. А ще їх повно: Renault City K-ZE / Spring / EX-1 / Leaf / VW Up / Smart / i3..
Українська
2
0
0
1.2K
Dmytro Ostapenko
Dmytro Ostapenko@ostap49·
@vladJavaScript От як би приватний будинок а не квартира… не шнурком же з вікна заряджати(
Українська
2
0
0
1.2K
Andriy_Ko
Andriy_Ko@AndriyKo12·
@vladJavaScript Вибачьте, Рено - це авто проблема. Як ї все французи. Не довіряю їм взагалі!
Ukraine 🇺🇦 Українська
3
0
0
549
oxidmod
oxidmod@oxidmod·
@vladJavaScript Беріть джимнік у інфокара :) він у них тюнінгований :)
Українська
1
0
0
381
ЕлектроСонечко 🇺🇦
@vladJavaScript Чисто з цікавості як у вас на трасі більше пробіг виходить чим в місті? В мене на електричці навпаки завжди.
Українська
1
0
0
802
Samson
Samson@juts_samson·
@vladJavaScript а раптом хтось захоче народний автомобіль на православному дизелі 1.9 на механіці то вам сюди auto.ria.com/uk/auto_volksw…
Samson tweet media
Українська
2
1
5
853
I-share