Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Людина написала цей коментар щодо моєї Renault Zoe. Чесно кажучи не розумію що не так з дешевими рено. От я зараз продав Зойку і взяв у мами на місяць Логана. Не бачу ніяких проблем на ньому їздити: дешева, ліквідна жоповозка яка жере 7 літрів бензини по місту. У мене все ок з самооцінкою: я зробив непогану карʼєру в ІТ (зараз працюю технічним детектором в іт компанії), в армії дослужився до молодшого сержанта. У мене чудова родина, я купив квартиру собі, купив квартиру батькам (і перевіз їх з Запоріжжя), купив їм цього Логана в 2020. То ж я себе почуваю абсолютно сформованим чоловіком, якому не соромно за своє життя і якому не западло їздити на простих авто за потреби. Ось цей Логан має блютуз: музичка грає, підвіска ковтає ями, мотора не чути: клас! І в дитинстві у мене все було ок: ріс у Запоріжжі в спальному район і всього досягнув сам.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Опитнійший Далєкобійнік@P1zdat1y

@vladJavaScript Оце завжди хтів подивитися, хто ці машини купляє? Що ви таке в дитинстві пережили?

Українська
118
15
707
76.7K
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@vladJavaScript Погано, що це все ще й на дорогах проявляється. Коли дружина їздила на матізі, то скаржилася на булінг на дорозі (Львів). Сам це бачив, коли брав її матіза - не пропускають, підрізають і т.п. Лише коли пересіла на джип, то стало все норм.
Українська
1
0
4
659
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
@koldovsky_com Мене на Зойці будили на дорозі. Наклеів хрест ЗСУ на заднє скло і все пофіксалось. Бо у нас люди часто на дорогих тачках дуже дерзькі , але військових/ветеранів бояться певно. Дуже прикро це все.
Українська
2
0
7
568
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@vladJavaScript Так, це якась нездорова ситуація в суспільстві. Всім хрести не наклеїш. Донька хоче маленьку машинку - складно їй пояснити, що це не буде найкращим варіантом, хоча в цивілізованій Європі це якраз і є правильний вибір.
Українська
0
0
1
146
Alex R
Alex R@AlexR74498983·
@vladJavaScript @koldovsky_com "о у нас люди часто на дорогих тачках дуже дерзькі" это очень легко лечится. полицейские авто скрытого наблюдения без соответствующих обозначений. быкуешь на дороге? а тут тебе полиция внезапно так. протокол, изъятие прав. идешь пешком с квитанцией, машина едет на штрафплощадку.
Русский
0
0
0
32
I-share