Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Ви будете сміятись, звичайно, бо з того часу, як я почав вести блог, у мене машина мрії постійно мінялася. Я певний час серйозно думав над Volvo XC90, Skoda Kodiaq, Туарегом: типу, щоб у кемпінг їздити. Але потім прийшло розуміння, що можна купити бокс на дах щоб раз на рік поїхати на море і не треба 5-метрову корову купляти для того. А потім я багато їздив на BMW: X3, X5 і я вирішив поїхати на тест нового BMW X3 G45. От хочу розповісти про свої враження. Го тред 👇
Сумний Дембель tweet media
Українська
11
2
109
33.6K
unbelievable
unbelievable@YouNever_WA·
@vladJavaScript Хто катався на G01, все розуміє. Машинка для міста і для подорожей двічі на рік просто знахідка. Швидка, динамічна, економна і практична. Я і без боксу туди багато чого впихав 🤣
unbelievable tweet media
Українська
1
0
2
937
unbelievable
unbelievable@YouNever_WA·
@vladJavaScript Не катався на G45, бо візуально не подобається (але у кожного свої смаки по дизайну). Та по суті, як і нові Countryman, тому покатаюся поки на такому, а далі буде видно.
Українська
0
0
1
45
I-share