роб 🇺🇦

10K posts

роб 🇺🇦 banner
роб 🇺🇦

роб 🇺🇦

@Iirych1

freedom 🇵🇸🇹🇼🇽🇰 🏳️‍🌈 Трохи митець. Арт акаунт: @Iirychrokas Все буде Україна

Україна شامل ہوئے Şubat 2022
645 فالونگ148 فالوورز
پن کیا گیا ٹویٹ
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
Закріплю цей пост щоб завжди пам'ятати заради кого я працюю
роб 🇺🇦 tweet media
Українська
3
0
14
1.7K
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
@TheTotless It is not about overprice to be honest Steam machine is created to play games from steam - promoting their store and if it cost the same as pc, and u can’t upgrade it freely, then this is not an alternative as they said in promo
English
0
0
0
23
Totless 🟪 ネコ
Totless 🟪 ネコ@TheTotless·
steam machine is not overpriced ram and hardware prices are its not that complicated 😭
English
421
666
9.7K
160.9K
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
@Eriol_Maetor Npc -non-playable character Переклад як неігровий доволі прямий
2
0
0
70
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
Знову новотвір до існуючого зрозумілого терміну НІП Хочу уявити себе на секунду перекладачем і придумати нові слова: штучка інтелект - несправдянка комп'ютер - думконізм плейліст - музико-грай список кока кола - квас тарас
GameDev DOU@gamedevdou

В мережі суперечки через українську адаптацію NPC. На Вікіпедії помітили вираз «неграв» щодо пірата з Assassin’s Creed IV. Спільнота негативно сприйняла нове слово, тож на вікі його вже виправили. А що на вашу думку краще: неграв чи звичне NPC? Обговорюємо dou.ua/goto/YcA2

Українська
9
2
128
4.9K
Норд ErdTod
Норд ErdTod@ErdTod·
@Iirych1 Для плейлиста є класне слово з отаких: грайлист
Українська
1
0
9
219
ORINN
ORINN@really_orinn·
Яке ж гамно блядь
ORINN tweet mediaORINN tweet mediaORINN tweet media
Українська
15
2
305
22.1K
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
невдалий час, запізнились трохи.. Як пк - слабенько Як аналог Плейстейшн - також Як спроба перетягнути когось з приставок до стім комн'юніті не спрацює Підходить тільки для тих, в кого вже є велика бібліотека і телевізор без плойки під'єднанної шкода
Valve@valvesoftware

Steam Machine is here, and you can sign up now: Steam Machine 512GB Steam Machine 2TB Plus bundled versions with Steam Controller Learn more and sign up here: store.steampowered.com/hardware/steam…

Українська
0
0
0
36
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
@LudosVetus @vvestoxx Коротше, "біла" людина, я думав що вам справді може бути цікаво, але нє, ви просто витрачаєте чужий час па-па
Українська
0
0
0
11
Ідінахуйтаріанство
@Iirych1 @vvestoxx Але ж це буквально інтерпретація історії автором статті. Причому авторка не вивела ніякого визначення для терміну White people. Whiteness це не синонім до White people
Українська
2
0
0
32
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
@LudosVetus @vvestoxx Вибачте, але ви ніяк нічого не дізнались самі, самі говорите що окрім зовнішності не маєте якихось визначень що таке біла людина, я вам даю лінк на історичну статтю і маленький уривок з неї - мені ще за вас усе пережовувати?
Українська
1
0
0
31
ookkkooooioppi
ookkkooooioppi@ookkkooooi33417·
@Iirych1 @KunoMD I’ve tried everything I can and I’ve dmed almost all the artists that I like but they can never give me advice that doesn’t sound like they’ve know how to draw their whole life. If I can’t draw like the artists I like then I see no point in continuing
English
6
0
1
3.8K
kuno
kuno@KunoMD·
As someone who is already beginning to think university is a huge gamble, especially don't go to school *for* art. We are actually in a golden age for affordable art education and you don't need to buy into an archaic system to succeed.
Jade Law@jadel4w

@MR3Dev I’ll happily tell people. Don’t go to college for game art.

English
19
105
2.2K
127.2K
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
@ookkkooooi33417 @KunoMD I can give an advice from my perspective: Not the same path works for everybody. You should find something that works for you: is it shape based, or line based, or color based compositions Find something you are more confident and think about why this is your goat.
English
1
0
71
2.8K
ookkkooooioppi
ookkkooooioppi@ookkkooooi33417·
@Iirych1 @KunoMD I wanted to get good in a year, ppl told me it was impossible, then I found someone who got good in a year and they didn’t know how tf they did it
English
9
0
1
8K
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
@GolLelouch А можна купити та повернути гроші? 😅
Українська
0
0
3
30
Ідінахуйтаріанство
@Iirych1 @vvestoxx Добре. Скидуйте визначення white people з надійного джерела. Мені всерівно чи вважають мене білим болгарин, німець Адольф чи американець Джек, білим вважаю себе я. І нічого смішного в тому, що українці вважають себе білими я не бачу.
Українська
1
0
0
36
ookkkooooioppi
ookkkooooioppi@ookkkooooi33417·
@KunoMD You’re not good enough at art to try and help ppl. You literally said “work hard” as if that was advice, you’re so clueless.
English
69
2
11
479.2K
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
@vivi_scary Чи Дмитро розуміє, що ШІ не підлягає поняттю авторство, не має авторських прав та ніяк не захищено у копірайтеському полі? Створити амбіційно перше українське аніме без прав залишатись українським, бо ніякого авторства там не буде - це сильно.
Українська
0
0
13
107
Кажанчик
Кажанчик@vivi_scary·
Ну типу... команда для того і є, щоб не використовувати ші, бо ти не робиш не гру з купою кодів, а саме мультик, де дві людини в команді малюють фони, ще кілька людей малюють рухи персонажів, один за музику відповідає, ще кілька за озвучку і монтажер.. То..нашо тут ші??
Кажанчик tweet mediaКажанчик tweet mediaКажанчик tweet media
Українська
6
6
107
2.2K
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
@LudosVetus @vvestoxx Хочете називати себе білим - називайте Просто це про ваше самовідчуття а не про термін Можете називати себе хоч гвинтокрилом, інших людей це не стосується
Українська
0
0
0
14
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
@LudosVetus @vvestoxx Почекайте, є термін white people і це не шкіру, бо ми - не білі, ми бліді. Як вам іспанці європеоїди, або іранці? що по румунах, болгарах? термін white people придумали колонізатори в работорговчу еру і це факт. Якщо не розбираєтесь - почитайте,там цікаво.
Українська
1
0
0
37
Ідінахуйтаріанство
@Iirych1 @vvestoxx Цього нема в словнику, це здоровий глузд. Білий колір шкіри це антропологічна ознака європеоїда. А "білими" європеоїдів історично називають саме представники інших расових груп. Хоча похуй хто кого вважає білим, вважайте себе яким хочете.
Українська
1
0
0
35
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
@Antykvarnyy_K Так і не зрозумів що таке неграв.. Апдейт: погуглив.. йоп, що поганого у Ніп? Скорочення невдале бо і звучить як дієслово
Українська
0
0
0
10
Одноосібна спілка "Антикварний каламар"
"Дієвидла" та "неграви" потрібні, щоб врешті ми отримали "ігролади", "скрадання", "мацаки" та "Тінесерди". Так, я дійсно завис на кілька хвилин намагаючись зрозуміти що "неграв" значить, але такі невдалі переклади – ніщо у порівнянні з тим які круті адаптації ми врешті отримуємо.
Ervi@Berthold_Skull

Шо там, адепти дієвидла знову грають у гру *хто перший насрав в вікі той і правий* Вгадайте що буде якщо загуглить

Українська
33
3
107
38.2K
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
@the_du Нові незрозумілі терміни і вивчення української як поєднується? Словотвори то складно, мова жива і змінюється, але не однією перекладацькою командою і мати питання - це окей.
Українська
1
0
0
58
роб 🇺🇦
роб 🇺🇦@Iirych1·
Американці часто впадають в комунізм тому що їхній капіталізм то пекло. Особливо коли зараз жоден молодик не може дозволити собі купити житло, дітей, просто піти до лікаря Серед цих “комуністів” дуууже малий процент транс персон, не більший ніж у інших групах.
Man Bїtes Dog@manbiitesdog

@nika_boberchik якого хуя це з ними відбувається особисто я пояснити собі до кінця не можу, але це настільки часте явище, що тупо вже важко не робити 🏳️‍⚧️=☭ (тримаюсь з останніх сил)

Українська
0
0
0
33