Maciu ری ٹویٹ کیا

Jaka szkoda, że facet nie jest premierem! Jakby tylko został premierem, na pewno by to zmienił.
Ta licytacja Tuska i Czarzastego, który bardziej uchyli się od odpowiedzialności za ten syf, jest wręcz zabawna. I tylko hordy aparatczyków z PO i Nowej Lewicy nie wiadomo skąd się wzięły :)
300Polityka 🇵🇱@300polityka
Tusk: Ja bym bardzo chciał, żeby szpitale były zupełnie wolne od tych partyjnych aktywistów #300POLITYKALIVE 300polityka.pl/pl/live/2026-0…
Polski

























