Edyttim

37.1K posts

Edyttim

Edyttim

@edyttim

شامل ہوئے Mart 2021
6.5K فالونگ4.4K فالوورز
Edyttim
Edyttim@edyttim·
@Pete_Kozlowski2 @brunet_dr Córka niedawno urodziła,pomagam jej jak mogę,przeważnie gotuję na kilka dni…dzisiaj napisała „kup mi Ayran”,a ja wjechałam z chlodnikiem,jadła,aż jej się uszy trzęsły,zachwycona i wdzięczna…u nas 38stopni,chłodnik oznacza przeżycie 😜
Polski
0
1
2
10
Edyttim ری ٹویٹ کیا
Dariusz 🇵🇱🇪🇺
Dariusz 🇵🇱🇪🇺@Dariusz45309181·
Błaszczak mówił, oni bagatelizowali. Wygląda na to, że jedynym, który uwierzył w tę historię, był sam Błaszczak. 🤷🏼‍♂️😂
Polski
4
20
65
1.1K
Edyttim ری ٹویٹ کیا
@·
Trasa Kaszubska czyli po naszemu Kaszëbskô Darga skończona. Łączy Trójmiasto ze Szczecinem, czyli całe historyczne Kaszuby. Choć wielkie drogowe inwestycje zacząłem jako premier blisko 20 lat temu, otwarcie kolejnej drogi zawsze napawa mnie dumą. Kiedyś Polska słynęła ze złych dróg, dziś cieszymy się najnowocześniejszą siecią autostrad i dróg ekspresowych w Europie!
 tweet media
Polski
574
765
3.4K
103.5K
Edyttim ری ٹویٹ کیا
Rhemek
Rhemek@Rhemek·
Sobota- kobieta ciężko bije bez powodu Ukraińskie dziecko w Gdańsku, sobota Mężczyzna bez powodu ciężko bije Ukraińskiego chłopca nad jeziorkiem Czerniakowskim w Warszawie. W Niedzielę tonie Ukraiński chłopiec w Wiśle w Warszawie a potem drugi w Gliniance w Zielonce pod Warszawą i w obu przypadkach internet zalewają nienawistne komentarze antyukraińskie… To tylko nagłośnione przypadki z ostatnich 5 dni. Ludzie, co się tu dzieje? Gdzie my teraz żyjemy? To nie jest normalne, oczekuje stanowczej reakcji premiera i służb! Proszę o nagłośnienie.
Rhemek tweet mediaRhemek tweet media
Polski
36
144
479
6.8K
Edyttim ری ٹویٹ کیا
Piotr Leski
Piotr Leski@LeskiPiotr·
Pan Patryk Słowik powiedział właśnie w Kanale Zero, że nie poda nazwisk polityków, którzy korzystali z saloniku VIP, bo sprowadziłoby się to do skupiania się na atakach na Kanał Zero i pana Słowika 🤷
Polski
161
95
622
132.1K
Edyttim ری ٹویٹ کیا
@·
@TDLipinski 🚨 Informujemy, że Policja nie prowadzi żadnych czynności służbowych na terenie Szpitala Południowego. Prosimy o niewprowadzanie opinii publicznej w błąd oraz o korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych źródeł informacji.
Polski
196
116
452
59.8K
Mesuret
Mesuret@NocnaZ·
🇫🇷 Dziś też czekamy na 46°C. I druga zła wiadomość: ten upał za dwa dni trafi do Polski.
Bordeaux, France 🇫🇷 Polski
74
66
468
27.6K
Olena Rohoza
Olena Rohoza@OlenaRohoza·
Polish Prime Minister Donald Tusk reportedly appealed to German Chancellor Friedrich Merz to “play a constructive role in normalizing Polish-Ukrainian relations.” Merz allegedly declined the role of mediator and suggested that Tusk should “simply stop pulling the skeletons of the past out of the closet, because they may come back to crush your country once again.” He also reportedly advised Polish leaders to “stop exploiting the theme of the guilt of all neighboring countries toward Poland, because it works exclusively against Poland’s own interests.” Harsh, but fair — bravo! Danke, Herr Merz.
Olena Rohoza tweet media
English
330
248
1.1K
45.6K
Edyttim
Edyttim@edyttim·
@Mariannabelgia @NocnaZ Zazdroszczę klimatyzacji …u mnie tylko w jednym pomieszczeniu,ale jak dostaliśmy 1000 euro dopłaty za prąd,nikt nie ma odwagi włączyć 😁,chłodnego dnia.
Polski
1
0
0
5
Marianna
Marianna@Mariannabelgia·
@edyttim @NocnaZ Do mnie w sobotę przyjeżdżają zamontować klimę. 🙏 Pozdrawiam i życzę wytrwałości. 🥵
Polski
1
0
1
13
Jack The Watcher
Jack The Watcher@TheWatcherPL·
Z uwagi na obecną sytuację i w trosce o stan polskiej służby zdrowia, domagam się ujawnienia zarobków innych znanych i popularnych lekarzy:
Jack The Watcher tweet media
Polski
127
110
1.1K
21.8K
Edyttim ری ٹویٹ کیا
@·
Panie Krzyśku. Co do mandatów to zdaje się, że sprawę mamy rozstrzygniętą. Mnie do polityki w 2 województwach więcej ludzi wysłało niż pana w całym kraju do niej nie wpuściło. Więc ten temat mamy zamknięty. A jeśli pan myślał, że jest pan „dziennikarsko” nietykalny, to błąd!🙃
OficjalneZero@OficjalneZero

🗣️ @K_Stanowski odpowiada @Arlukowicz:

Polski
600
332
1.8K
139K
Magdalena
Magdalena@Magdaivia1·
@edyttim Ja w pracy😂, niestety…wody brak😂
Polski
1
0
0
11
Magdalena
Magdalena@Magdaivia1·
Komu zima przeszkadzała, gdzie śnieg, gdzie wiatr? Jak u Was, gotujecie się?
Magdalena tweet media
Polski
5
0
10
393
Edyttim ری ٹویٹ کیا
Magda
Magda@magdazwarmii·
Polecam. Ordynator w Szpitalu Południowym: jestem przerażony wypowiedziami Emila onet.pl/informacje/one…
Polski
45
124
363
25.1K
Edyttim
Edyttim@edyttim·
@Magdaivia1 Ja nad jeziorem i tylko woda i cień,bo inaczej 🥵🥵🥵
Edyttim tweet media
Polski
1
0
1
5
Magdalena
Magdalena@Magdaivia1·
@edyttim Dramat, staram się chodzić w cieniu, tragiczne temp.😡
Polski
1
0
1
13
Edyttim
Edyttim@edyttim·
@Mariannabelgia @NocnaZ W DE to samo,najgorsze,że noce też bardzo ciepłe,żadnego odpoczynku od ciepła 🥵
Polski
1
0
1
11
Marianna
Marianna@Mariannabelgia·
@NocnaZ W Belgii 37. Masakra. 🥵
Polski
2
0
0
296