Krzysztof Olejniczak

11.7K posts

Krzysztof Olejniczak

Krzysztof Olejniczak

@olej3333

شامل ہوئے Şubat 2025
55 فالونگ116 فالوورز
Janusz Korwin-Mikke
Janusz Korwin-Mikke@JkmMikke·
Czy ktoś wyjaśni, co banderowiec, który zarządza aktualnie ukraińskim Lwowem robi w Gdańsku i na czyje zaproszenie się tam pojawił?
Polski
130
653
6.4K
65.6K
Krzysztof Olejniczak
@JkmMikke Bo może, a co Karolek z domu Batyr nie zabronił, dlaczego przecież to najważniejsza osoba 😂😂😂 w państwie.
Polski
0
0
0
1
Krzysztof Olejniczak
@pisorgpl @mblaszczak Ciekawe, dlaczego kolesiowi, który nie załatwił sobie gruntów w warszawie na prywatny biznes nagle po ponad roku przypomniało się o umierających pacjentach, przez ponad ro wiedział, czy to kolejne kłamstwo w ramach zemsty za brak gruntów.
Polski
0
0
0
0
Prawo i Sprawiedliwość
🟥 „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy...” To słowa, które powinny wywołać natychmiastową reakcję i pełne wyjaśnienie sprawy. ➡️ Udostępnij #ElitaKOryta
Prawo i Sprawiedliwość tweet media
Polski
18
131
231
4.4K
Przemysław Czarnek
Przemysław Czarnek@CzarnekP·
Co za wstyd! Radny bezradny. Symbol i kwintesencja Koalicji Obywatelskiej oraz całej koalicji 13 grudnia. Jeśli te informacje się potwierdzą, będziemy mieć do czynienia ze zwykłym oszustwem. A mama Marta Wcisło „CPK vel PCK”, zamiast go bronić, powinna po prostu przeprosić osoby z niepełnosprawnościami i chorych, których miejsca parkingowe bezczelnie zajmował jej syn. To szczególnie bulwersujące, ponieważ prezydent miasta z KO wcześniej zlikwidował wiele miejsc parkingowych w centrum.
Przemysław Czarnek tweet media
Polski
38
184
489
6.2K
Krzysztof Olejniczak
@MSchreiberM Patriotka ale zakupy nie w polskim sklepie, ale w portugalskim. Jaka piękna obłuda, podobnie jak Borkowicz zakupy szwedzkiej firmie, ale wy macie pusto w głowach.
Polski
0
0
0
0
Marianna Schreiber
Marianna Schreiber@MSchreiberM·
Zakupy w biedronce zrobione 🙌 Lubię rozmawiać z ludźmi, którzy ciężko pracują na to, co mają. Oni sami wiedzą jakie są trudy życia codziennego, gdy ceny tylko rosną a zarobki niekoniecznie.
Marianna Schreiber tweet media
Polski
91
17
136
13.8K
Krzysztof Olejniczak
@TABochenski Hmm, w prokuraturze już nie był taki rozmowny, z dziennikarzami też nie porozmawiał, oprócz waszego pisowskiego Stanowskiego. Słabo wam to wychodzi.
Polski
0
0
0
13
Prawo i Sprawiedliwość
Kolejne informacje, które do nas docierają, są jeszcze bardziej szokujące. To, że mogło dochodzić do śmierci pacjentów w wyniku rażącej niekompetencji, jest niedopuszczalne❗#ElitaKOryta Poseł PiS @MarzenaMachalek ⤵️
Polski
46
45
96
2.4K
Krzysztof Olejniczak
@MorawieckiM Stpie się wasza pisowska narracja, całe to zamieszanie to pisowska ustawka, która została przez was zmanipulowana. Kiedy Witkowa odda kasę za prywatny ojom za państwowe pieniądze.
Krzysztof Olejniczak tweet media
Polski
0
0
0
2
Mateusz Morawiecki
Mateusz Morawiecki@MorawieckiM·
Trzaskowski i Kaznowska do dymisji! Wiedzieli o Kacprzyku i patologii w Szpitalu Południowym od dawna - i nic nie zrobili!
Mateusz Morawiecki tweet media
Polski
168
225
878
12.4K
Prawo i Sprawiedliwość
Dlaczego Szpital Południowy nie przyjął 500 tys. zł zwracanych przez młodego lekarza❓ Gdyby szpital przyjął te pieniądze, potwierdziłby fakt nadużycia❗#ElitaKOryta Poseł PiS @ZbigniewKuzmiuk ⤵️
Polski
51
89
198
3K
Janusz Korwin-Mikke
Janusz Korwin-Mikke@JkmMikke·
Już pomijam kwestię, że brak zaproszenia przez JE Donalda Tuska głowy państwa polskiego na konferencję w Gdańsku to jawna zdrada, za którą JE Donald Tusk powinien trafić do lochu. Ale proszę pamiętać, że na tej konferencji Polsce nic nie przypadnie. Tort został już dawno podzielony, a my nie będziemy tam gospodarzem, lecz co najwyżej lokajem.
Polski
137
522
5K
73.8K
Sebastian Kaleta
Sebastian Kaleta@sjkaleta·
Tak działa reżim Tuska‼️ Zaangażowano szereg służb do usunięcia baneru "niebać Tuska" z prywatnej posesji. Żurkowcy prowadzą postępowanie o obrazę i nieobyczajność😅 Jak donoszą lokalne media w akcji miało uczestniczyć 2 radiowozy, 6 policjantów, 2 wozy straży pożarnej, drabina i 5 strażaków‼️ Jeszcze zespół pogotowia ratunkowego zaangażowali. Wprawdzie to nie 8 gwiazdek, ale jak wiadomo w rezimie Tuska jaśnie oświeconego słońca Peru wyśmiewać nie wolno😅 Nie jestem jakoś specjalnie fanem tego hasła (zbyt duża analogia do 7 gwiazdek), jednak wyobraźcie sobie służby zatrzymujące Zembaczyńskiego za napisy na jego samochodzie😀
Sebastian Kaleta tweet media
Polski
137
275
786
21.7K
Krzysztof Olejniczak
@jciesz @TABochenski Wasz guru, który niszczył cały kraj w latach 2015-2023, marzy powrócić i dokończyć dzieła zniszczenia, ale niestety Polacy mądrzejsi od pisu, przynajmniej większa część, pomijam wyznawców pisu, ale są w mniejszości.
Krzysztof Olejniczak tweet media
Polski
0
0
5
38
Janusz Cieszyński
Nasz polski faraon-TutenCHAMon Jego klątwa wisiała nad ochroną zdrowia w latach 2011-15. Dziś walczy o powrót na Miodową 15 z brukselskiego wygnania
Janusz Cieszyński tweet media
Polski
265
543
2K
24.9K
Zbigniew Bogucki🇵🇱
Zbigniew Bogucki🇵🇱@BoguckiZbigniew·
Czy rząd D. Tuska godzi się, by pieniądze z programu SAFE trafiały do jednostek noszących imiona zbrodniarzy UPA⁉️ 👉Pytanie w imieniu swoim, ale chyba także w imieniu milionów Polaków, do rządzących, do Donalda Tuska, do ministra Kosiniaka-Kamysza. Program SAFE, ten, który zadłuża Polaków na dziesięciolecia. Nie tylko to, ale także kolejne pokolenia polskich podatników będą spłacać tę pożyczkę. A część z tych pieniędzy, przecież nie mamy co do tego wątpliwości, ten rząd przeznaczy na zbrojenia dla Ukrainy. Czy na pewno panowie Tusk, Kosiniak-Kamysz i pozostali członkowie rządu godzą się na to, żeby pieniądze trafiały do jednostek noszących imiona zbrodniarzy UPA⁉️Myślę, że Polacy się na to nie zgadzają. Warto zapytać rządzących, czy oni się na to zgadzają, jednocześnie krytykując Prezydenta RP Karola Nawrockiego za jego decyzję o odebraniu Orderu Orła Białego z powodu tej haniebnej, niedopuszczalnej, skandalicznej i obrażającej Polskę oraz Polaków decyzji prezydenta Zełenskiego.
Polski
226
379
1.1K
8.6K
Krzysztof Bosak 🇵🇱
Krzysztof Bosak 🇵🇱@krzysztofbosak·
60% Polaków sprzeciwia dołączeniu Ukrainy do Unii Europejskiej. Polacy rozumieją, że zgoda na akcesję Ukrainy jest sprzeczna z polskimi interesami militarnymi, gospodarczymi, demograficznymi i historycznymi. Tymczasem rząd Donalda Tuska niecałe dwa tygodnie temu nie tylko zgodził się na otwarcie tzw. klastrów negocjacyjnych z Ukrainą, ale nawet (przynajmniej według publicznie dostępnych informacji) nie wynegocjował niczego w zamian. Dla porównania: Węgry w zamian za swoją zgodę wywalczyły traktat nadający nowe uprawnienia węgierskiej mniejszości na Ukrainie.
Krzysztof Bosak 🇵🇱 tweet media
Polski
211
204
1.7K
31.7K
Krzysztof Olejniczak
@krzysztofbosak @EwaZajaczkowska Problem w tym, że nie rozumieją podobnie jak konfederacja, podobnie nie rozumieli przymierza z Niemcami w 1939 roku co skończyło się utratom ziem, przegraniem wojny, zniszczeniem Warszawy, zabraniem Wilna i Lwowa, ale honor najważniejszy.
Polski
0
0
1
25
Waldemar Buda
Waldemar Buda@waldemar_buda·
Panie premierze @donaldtusk naprawdę nadal będziecie chronić i nie zatrzymacie Dawida K?
Polski
43
83
568
5.8K
Robert Bąkiewicz
Robert Bąkiewicz@RBakiewicz·
Dziennikarz Telewizji Republika @RepublikaTV, Wojciech Szymczak @szymczak_w, potrzebuje naszego wsparcia. Znana chuliganka "Babcia Kasia" fałszywie oskarżyła go o fizyczny atak. Nie możemy pozwolić na to, by prawda została zakłamana! Przyjdź i pokaż, że stoisz po stronie uczciwego dziennikarstwa i wolnych mediów. 🗓 Kiedy: 25 czerwca, godz. 11:30 📍 Gdzie: Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia, ul. Marszałkowska 82 (wejście od ul. Żurawiej) 🚪 Sala: 258 Bądźmy tam razem! Pokażmy solidarność z Wojtkiem.
Robert Bąkiewicz tweet media
Polski
102
610
1.1K
16.5K
Marcin Freedom
Marcin Freedom@m_liberted·
Aleksander Kwaśniewski punktuje krótko: Nawrocki to niebezpieczny radykał, a jego antyukraiński cynizm polityczny jest nie do usprawiedliwienia. Podpalanie relacji i niszczenie sojuszy w imię wyborczych punktów to skrajna nieodpowiedzialność i dawanie paliwa Putinowi.
Marcin Freedom tweet media
Polski
1.2K
1.4K
5.4K
69.8K
Krzysztof Olejniczak
Krzysztof Olejniczak@olej3333·
@siejkosky Problem w tym, że nie odebrał, ponieważ Zełenski odesłał, jak Batyr chciał odebrać to powinien ruszyć dupsko i pojechać do Ukrainy, ale to facet który nie ma…
Polski
0
0
0
4
R_Sky 🇵🇱🇪🇺 🏳️‍🌈✌️
Jeszcze o orderowym cyrku Batyra. To nie przypadek, że decyzję o odebraniu Orderu Zełeńskiemu Batyr podjął dzień po spotkaniu Tuska z Zełenskim podczas szczytu UE w Brukseli. Ich spotkanie trwało długo. Temat rozmów był w zasadzie jeden: jak wyjść z kryzysu w relacjach polsko-ukraińskich do którego doszło w momencie, gdy Zełenski zgodził się nadać jednemu z batalionów sił specjalnych nazwę bohaterów UPA. Z naszego punktu widzenia – co Ukraińcy powinni byli przewidzieć i wziąć pod uwagę – ta decyzja to skandal, dlatego reakcja polskiego rządu była stanowcza i pełna oburzenia. Po spotkaniu Tusk-Zełenski w Brukseli wydawało się, że udało się wypracować co najmniej zarys planu, który pozwoliłby rozładować napięcie. No ale wtedy z misją ratunkową wjeżdża na scenę cały na biało Batyr herbu Kibol i zgodnie z wcześniejszymi jękami, zapowiedziami i podszeptami konfederatów, odebrał Zełenskiemu order. Napięcie w relacjach zamiast opaść, potwornie podskoczyło. Właśnie o to Batyrowi chodziło, żeby skomplikować relacje polsko-ukraińskie i utrudnić Tuskowi załatwienie tej sprawy. Przy okazji zaspokoił swoje ego nienawiści do Ukrainy, bo już sraczki dostawał nie mogąc legalnie i w jakiś spektakularny sposób Zełeńskiemu dokopać. Kibol po raz kolejny pokazał, że nie nadaje się do prowadzenia polityki zagranicznej, do której tak się rwie ze swoją piaskownicą miernot i zasmarkanych politycznymi gilami dużych dzieciaków. Jego rezydentura upływająca pod znakiem powiększającej się liczby wet, kompromitacji i ośmieszania naszego państwa, zaczyna się zacierać. Niedzielna wycieczka do USA skończyła się kompromitacją. Nie było rozmowy w cztery oczy z Trumpem, tylko trwająca niewiele ponad minutę rozmowa pod stojącą na trawniku Białego Domu klatką przed urodzinowym mordobiciem. Nawrocki wbrew bajkom Przydacza i wcześniejszym pałacowym reklamom nie przywiózł z USA żadnych konkretów ze wszystkich zapowiedzianych wcześniej. Przywiózł jedynie swoje wrażenia z wydeptywania trumpowego trawnika przed Białym Domem i ślad na garniturze po poklepaniu go przez swojego idola. Choć słuchając pisowskiej propagandy i opowieści Przydacza po powrocie Nawrockiego, można było wysnuć wniosek, że Batyr z Trumpem omawiali losy świata na najbliższe półwiecze. Tymczasem konkrety wynegocjował rząd. Kosiniak-Kamysz, prowadząc rozmowy z Pentagonem uzyskał na piśmie zapewnienie, że USA są zainteresowane stworzeniem w Polsce bazy wojskowej na stałe. W środę podpisał z niemieckim odpowiednikiem umowę wojskową. W czwartek Tusk szukał kompromisu z Zełenskim. A potrójnie upokorzony nędzą swoich antypolskich działań Batyr postanowił pokazać, że w ogóle istnieje i ma coś do powiedzenia...no i pokazał. Zamiast odpowiedzieć na prośbę Zełęskiego o spotkanie i omówienie kryzysu, wolał pierdnąć fochem, wziąć długopis do ręki i podpisać odebranie mu orderu, bo to nie wymagało żadnego wysiłku. Choć tak naprawdę prawnie Zeleński cały czas posiada order, bo do jego odbioru potrzebna jest kontrasygnata premiera. Nie ma go już tylko fizycznie. Podejrzewam też, że batyrowa piaskownica nie miała żadnych konkretnych argumentów do rozmowy z Zełęskim, oprócz tych żałosnych wypocin rzucanych na prawicowy rynek wewnętrzny dla wyznawców prawicy. Batyr chciał pokazać jaki to jest wielki, sprawczy i propolski, a kolejny raz poniósł polityczną klęskę, uderzył w Polskę i utrudnił tylko Tuskowi obniżanie temperatury polsko-ukraińskiego kryzysu. ----- Rezydentura Nawrockiego to jest jedna wielka, polityczna i antypolska nędza. Duda chociaż był śmieszny, ten jest tragiczny.
R_Sky 🇵🇱🇪🇺 🏳️‍🌈✌️ tweet media
Polski
100
211
601
13.8K