
@MNLaos @Darth_is_Vader Jak to jest być paziem dla Niemców? Pewnie każą ci szorować buty za euraski. Polska walczyła o niepodległość, ale ty wolisz być pod niemiecim butem hahaha. Co za jebane zero
Polski
Siewca nienawiści
521 posts



Wielki prawicowy Polak w obronie swoich wartości atakuje ukraińską bezbronną kobietę. Jeżeli to czytasz to wszyscy Polacy przepraszają za tego zjeba.




























