Dmytro Chuta

732 posts

Dmytro Chuta banner
Dmytro Chuta

Dmytro Chuta

@ChutaDmitriy

Макіївка Tham gia Şubat 2014
169 Đang theo dõi18 Người theo dõi
Alina Lipp
Alina Lipp@Alina_Lipp_X·
Die Ukraine hat in den letzten vier Jahren 2,4 Millionen Soldaten verloren, mehr als 400.000 davon im Jahr 2026. Die Daten stammen aus den Datenbanken des AFU-Generalstabs, des TCC, ukrainischer medizinischer Organisationen und Leichenhallen, die von Hackern gehackt wurden. Im August 2025 erreichte die Zahl der eliminierten Kämpfer 1,7 Millionen Menschen - im Dezember waren es bereits 2 Millionen. In sechs Monaten des Jahres 2026 verlor die AFU so viele Kämpfer wie im gesamten Jahr 2023 - etwa 400 Tausend Menschen. Die meisten Todesopfer gab es in den Richtungen Pokrowsk, Konstantinowsk, Liman, Saporoschje und Kupjansk - in jeder dieser Richtungen betrugen die Verluste durchschnittlich 500 AFU-Kämpfer pro Tag. Die 72. und 110. Ombre, die Luftlandebrigaden und die Territorialverteidigungskräfte erlitten die meisten Todesopfer.
Alina Lipp tweet media
Deutsch
1.2K
1.2K
3K
226.9K
Лопушанська Білка
@skalinets У мене два роки рапіди, довго обирала, але по живим відгукам друзів які багато плавають зупинилась на них я дуже задоволена і якістю, і виглядом, і функціоналом))
Українська
2
0
8
882
Ulf Kristersson
Ulf Kristersson@SwedishPM·
You can do a lot with Gripen fighter jets. But they’re built for one thing. Good luck, Ukraine.
English
918
2.7K
20.9K
958.4K
Rozenko Pavlo
Rozenko Pavlo@RozenkoPavlo·
А давайте їм ще один парад «дозволимо». Чи знов у московській області пару вікон вибʼємо. Де наша адекватна відповідь росії? Чого чекаємо?
Rozenko Pavlo tweet media
Українська
141
33
142
26.8K
Dmytro Chuta
Dmytro Chuta@ChutaDmitriy·
@usykaa Де Анатолій Ткаченко?
Українська
0
0
0
3
Oleksandr Usyk
Oleksandr Usyk@usykaa·
What did you think of the fight? Share your thoughts in the comments. I’d be interested to read them!
English
1.9K
137
2.7K
356.1K
Dmytro Chuta đã retweet
Kyrylo Budanov
Kyrylo Budanov@Kyrylo_Budanov·
Наш ворог має колосальний історичний досвід у сфері інформаційно-психологічних операцій та спотворення сенсів. Тому когнітивна війна потребує системного підходу, значних ресурсів і професійних кадрів. Сказав про це сьогодні на Kyiv Stratcom Forum 2026. Те, що росіяни роблять зараз на тимчасово окупованих територіях України, – це інженерія людської свідомості. Науково доведено, що достатньо систематично транслювати один і той самий посил протягом 40 днів, щоб він глибоко осів у мисленні. Ворог намагається повністю випалити українську ідентичність на загарбаних землях, і ми повинні протиставити цьому нову модель стратегічних комунікацій із нашими людьми на окупованих територіях. Вважаю, що спроби Кремля збудувати всередині РФ «цифрове гетто» –заборона іноземних месенджерів, обмеження інтернету – є підготовкою до ухвалення майбутніх непопулярних рішень. Тотальне перекриття альтернативних джерел інформації потрібне їм для того, щоб зомбоване населення засвоювало виключно офіційну та контрольовану позицію. Росія бере приклад із Північної Кореї та будує цілком ізольовану країну. Проте реальність на полі бою ламає будь-яку пропаганду. Шлях від «Києва за три дні» до «Донбасу за будь-яку ціну», а тепер уже й до суто декларативних вимог про позаблоковість України свідчить про неможливість досягнення початкових цілей. Зараз пропаганда поспіхом вигадує нові формати «перемоги», щоб переконати російське суспільство та виправдати величезні втрати у війні. Маємо нарешті усвідомити масштаб ментальної війни, яку веде проти нас ворог. Ми занадто довго добровільно віддавали величезну частину своєї спадщини. Росія просто приватизувала й переписала під себе нашу історію. Тому повернення історичної правди, наших героїв і самосвідомості українців має стати першочерговим завданням. Працюємо далі. Слава Україні!
Kyrylo Budanov tweet mediaKyrylo Budanov tweet mediaKyrylo Budanov tweet mediaKyrylo Budanov tweet media
Українська
103
754
2.7K
76.9K
Dmytro Chuta đã retweet
Serhii Sternenko
Serhii Sternenko@sternenko·
До кінця цього року Україна мінімум удвічі наростить атаки углиб росії. Те, що росіяни вбивають людей у житлових будинках, не допоможе їм. Срана росія буде горіти. Більше і більше.
Українська
216
916
9.4K
151.9K
Dmytro Chuta đã retweet
серьога інсульт
серьога інсульт@drug_academic·
ці люди не ходять з вами одними вулицями, не лікуються в тиж же лікарнях, їх діти не ходять з вашими дітьми в школу. для них це лише територія, де генерується капітал. їм похуй. наслідки їх не стосуються. приватизуємо прибутки, громадизуємо збитки
Українська
5
20
361
9.6K
Gideon Sa'ar | גדעון סער
Dear Minister, Diplomatic relations, especially between friendly nations, are not conducted on Twitter or in the media. Allegations are not evidence. Evidence substantiating the allegations have yet to be provided. You did not even submit a request for legal assistance before turning to the media and social networks. The matter will be examined. Israel is a state that abides by the rule of law with independent law enforcement authorities. All Israeli authorities will act in accordance with the law.
Andrii Sybiha 🇺🇦@andrii_sybiha

Friendly Ukrainian-Israeli relations have the potential to benefit both countries, and Russia’s illegal trade with stolen Ukrainian grain should not undermine them. It is difficult to understand Israel’s lack of appropriate response to Ukraine’s legitimate request regarding the previous vessel that delivered stolen goods to Haifa. Now that another such vessel has arrived in Haifa, we once again warn Israel against accepting the stolen grain and harming our relations. In this context, we have already officially summoned the Israeli ambassador to @MFA_Ukraine tomorrow morning to present our protest note and request appropriate action.

English
1.6K
279
2.2K
1.2M
Dmytro Chuta đã retweet
східний
східний@samotniyskhid·
Kyiv Independent випустили детальне розслідування про рух «Жовта стрічка», (kyivindependent.com/investigation-…) і багато чого для мене стало на свої місця Я неодноразово раніше публікував критику на адресу подібних проєктів спротиву в окупації, ставлячи запитання: «чому вони не змінюють тактику?» і «навіщо такий регулярний потік однотипних фотографій зі стрічками й листівками під камерами російських спецслужб?», глибоко в душі розуміючи, що ця історія очевидно є грантовою. Але до останнього сподівався, що організатори цих проєктів прислухаються до критики оточуючих (особливо людей, які самі жили й діяли в інтересах України в умовах російської окупації) та змінять свою тактику. Але цього не сталося з незрозумілих для мене досі причин У розслідуванні фігурує сума в 1 700 955 доларів, виділених західними партнерами на ці проєкти в період з 2022 по 2024 рік — що випливає з даних у відкритих джерелах. Це ціна ось цих сотень красивих фотографій із листівками на тлі окупованих міст, які в нас так люблять репостити й розміщувати в ЗМІ, не замислюючись про наслідки для людей в окупації, що роблять ці фото на регулярній основі вже 4 (!) роки поспіль. Практично одні й ті самі місця, одні й ті самі листівки та стрічки Цікаво, а це папір для листівок із написами в окупації такий дорогий чи, може, жовта тканина для стрічок, що це обходиться майже в 2 мільйони доларів за кілька років таких акцій? Але проблема в іншому: українці в окупації не можуть коштувати жодних грошей. Їхня безпека має бути понад усе, адже нові українці в окупації, на жаль, не народжуються. Ми маємо зробити все можливе, щоб вони залишалися на свободі й живими, знаючи, що ми про них пам’ятаємо й цінуємо. Зараз вже не 2014-й, не 2022-й і навіть не 2024-й рік, коли українцям в окупації ще доводилося доводити свою вірність країні вчинками, ризикуючи свободою. А ті найсміливіші з них, ідучи на ризики, мають розуміти, що роблять це на благо рідної України, а не за мільйони доларів, які незрозуміло кому йдуть і незрозуміло на що витрачаються. Тим більше що методи діяльності, які працювали в окупації ще кілька років тому, зараз просто втратили будь-який сенс через зміну тактики роботи репресивної машини у вигляді російських спецслужб на цих територіях Я особисто 8 років свого життя вів проукраїнський Twitter з окупації, передаючи будь-яку корисну інформацію на підконтрольну територію й висвітлюючи все, що відбувається, з точки зору українця, який залишився на окупованій території. Не отримуючи за це нічого, як і сотні інших подібних мені українців, ідучи на очевидне самопожертвування, ризикуючи особистою безпекою заради рідної України. Але якби я тоді дізнався, що хтось просто використовує мене заради фінансування своїх проєктів… Українці в окупації й так почуваються сам на сам із ворогом, покинутими й забутими всіма богами, і далеко не кожен залишається морально на плаву після всього пережитого. А коли стає відомо, що за твої подвиги (а сфотографувати стрічку в окупації — це вже подвиг) хтось просто вибиває велике фінансування, забуваючи про твою безпеку… Соромно. До цих проєктів публічно звертався не лише я, але ніхто з них так і не зміг публічно відповісти на запитання: «чому на 2026 рік вони не змінюють тактику для своїх, прости Господи, активістів?» Нагадаю, що я вже писав і продовжу: в умовах російської окупації не може бути жодних активістів — це справжні партизани. Так само там не може бути жодних ненасильницьких протестів — це територія абсолютної жорстокості й смерті з боку російських репресивних органів Словосполучення «ненасильницький протест» підходить лише для написання грантових проєктів для наших шановних західних партнерів, які не мають жодного уявлення про те, що таке російська окупація і що там відбувається
Українська
29
338
1.4K
158.1K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Техніка: Audi Q5 другого покоління побудовано на класній платформі MQB Evo - на ній же йдуть А6, А8, Каєн, Бентайга, Урус, Туарег. Цікаво, що хоч двигун стоїть продольно, але ця машина передньопривідна оригінально і назад момент віддається аж через 2 муфти: це доволі нова для Ауді система Кватро Ультра. По двигунам: найчастіше у нас можна зустріти цю Ауді з класним двигуном 2,0 ЕА888 ген3 у парі з роботом DL382. На другому місці йде класний дизель 2,0 EA288 з тим же роботом. Audi SQ5 могла бути бензинова 3.0 V6 на ЕА389 або дизелі 3.0 V6. Обидва 3.0 двигуна йшли з гідроавтоматом ZF 8HP. 3.0 дизель по надійності ще може бути, а от 3.0 бензин вважається не самим вдалим навіть у версії з турбіною. Ще бувають плагін гібриди на базі 2.0 двигуна. Я б дивився до версії з 2.0 турбо бензом ЕА888.
Сумний Дембель tweet media
Українська
7
0
19
4.3K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Audi Q5 vs BMW X3: який преміум кросовер кращий до 30к? Нещодавно мені випала нагода протестувати спочатку Audi Q5 2018 2.0 TFSI турбо бенз 252 сили на 7-ступеневому мокрому роботі DL382 і потім через місяць BMW X3 2019 xDrive30i 2.0 турбо бенз на 252 сили і на 8-ступеневому автоматі ZF 8HP. Нещодавно я робив дослідження для підписників мого закритого чата і там ми вияснили, що на ринку 250 Audi Q5 Mk2 і 140 BMW X3 G01 і вони з запасом лідери у нас серед свіжих преміум кросоверів до 30-40к. Мені було цікаво розібратись для себе, чому Ку5 у нас більше люблять і що б підійшло мені? Буде трошки відео звітів то ж погнали тред.👇
Сумний Дембель tweet media
Українська
16
11
186
22.8K
Dmytro Chuta đã retweet
східний
східний@samotniyskhid·
Коли хтось із побратимів просить розповісти про місце, де я народився і виріс – я вважаю ці кадри найкращими, щоб описати рідний край Рідне місто вітати зі святом сенсу мало, бо вони протверезіють лише після «красной горки», прокинувшись із похмілля в щойно викопаній могилі – або й не прокинувшись
східний tweet mediaсхідний tweet mediaсхідний tweet mediaсхідний tweet media
Українська
50
67
923
90.7K
Dmytro Chuta
Dmytro Chuta@ChutaDmitriy·
@d_spd_gnzlz розйобна серія, і кінцівка з Аль-Хашимі
Українська
0
0
0
22
Lesia
Lesia@IhnatenkoLesia·
26.03.26 Дуже важкий день Вдячні кожному, хто прийшов, написав, всіляко підтримував, і хто подумки був із нами. Дякую, що були частинкою світу нашого Роми @Kotyk_ua
Lesia tweet media
Українська
34
41
505
8.8K
The Tennis Letter
The Tennis Letter@TheTennisLetter·
Aryna Sabalenka takes Miami 💅🏻🐯 (via Aryna’s IG)
The Tennis Letter tweet media
Lietuvių
329
63
1.7K
751.6K