Jestem i już
27.2K posts

Jestem i już
@LifterToJa
Z uśmiechniętej Polski jestem. Ale kto powiedział, że to ma być miły uśmiech? Raczej komentuję cudze posty niż piszę własne. **** PiS Konfę i Braunofilów!












🎶Kap, Kap płyną łzy, Rosja pozostaje bez benzyny W deszczach ropy smuuugi... Putin robi dłuuuugi... Kap, kap, na stacjach pic Rafinerie były teraz, a teraz jest nic. Nawdychaj sie roooopy... A przez kraj galooopem 🎶 😅








Sobota- kobieta ciężko bije bez powodu Ukraińskie dziecko w Gdańsku, sobota Mężczyzna bez powodu ciężko bije Ukraińskiego chłopca nad jeziorkiem Czerniakowskim w Warszawie. W Niedzielę tonie Ukraiński chłopiec w Wiśle w Warszawie a potem drugi w Gliniance w Zielonce pod Warszawą i w obu przypadkach internet zalewają nienawistne komentarze antyukraińskie… To tylko nagłośnione przypadki z ostatnich 5 dni. Ludzie, co się tu dzieje? Gdzie my teraz żyjemy? To nie jest normalne, oczekuje stanowczej reakcji premiera i służb! Proszę o nagłośnienie.









💬 Premier @donaldtusk w #Lębork: Ukraina musi zrozumieć, że prawdziwe pojednanie musi być zbudowane na prawdzie. Ale też w naszym interesie jest, żeby to, żeby pokazać, jak wygląda cywilizowany model współżycia między narodami i szczególnie w tak trudnym czasie.











