Post

той йобнутий дід
@4x4_new_error В мене 3.2 FSI. По трасі ледве-ледве в 10 вкладаюсь. Іноді не вкладаюсь. А по місту стараюсь просто не їздити - а якщо вже їжджу, то стараюсь не рахувати)))
Українська
1
0
3
340
той йобнутий дід
@vladJavaScript @4x4_new_error У мене з ним - відсутність турбіни. Турбовані двигуни ефективніші, тому трошки менше жеруть. Атмосферники їдять більше. 3.2 FSI - атмосферник, турбіна або компресор відсутні.
Українська
2
0
0
333
Paylaş