Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Ви будете сміятись, звичайно, бо з того часу, як я почав вести блог, у мене машина мрії постійно мінялася. Я певний час серйозно думав над Volvo XC90, Skoda Kodiaq, Туарегом: типу, щоб у кемпінг їздити. Але потім прийшло розуміння, що можна купити бокс на дах щоб раз на рік поїхати на море і не треба 5-метрову корову купляти для того. А потім я багато їздив на BMW: X3, X5 і я вирішив поїхати на тест нового BMW X3 G45. От хочу розповісти про свої враження. Го тред 👇
Сумний Дембель tweet media
Українська
11
2
109
33.6K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
🚗 Мій досвід з BMW У колеги був BMW X3 G01 M40i і він мені дав на 2 дні його поїздити. Потім ми декілька разів їздили в Польщу на BMW X5 G05: один раз на 50e плагін-гібриді і другий — на 4.4 V8 М50і. Потім ще їздив на BMW 850i G16 на тому ж таки 4.4 V8 N63. Ще пізніше я поїздив в Польщі на BMW X3 G01 і закохався в платформу CLAR. Вона дуже збалансована.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
1
1
25
4.8K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
🏁 Конкуренти(за ці гроші, які я тестував і розглядав собі): Я тестував Audi Q8 3.0 TDI 2025, Land Rover Defender 2025 3.0d, VW Touareg 2025 3.0 TDI. Хотілось би ще на Mercedes GLC і GLE покатати. Тестував також Volvo XC90 B5 2025. 2 дні у мене був новий Lexus RX450h.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
1
0
23
4.3K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Після багатьох тестів я став ставити собі питання: чи потрібна мені велика машина? Я люблю кемпінг, маю зріст 191 см, тож дивився велику машину, в яку мали влізти донька, дружина, намет, сап і купа туристичного спорядження. Але саме ті 2 дні на Лексусі показали мені, що мені така велика машина потрібна 1–2 рази на рік — весь інший час я буду мучатися на ній у Львові. Тому я купив собі бокс на дах і почав дивитися на менші машини.
Сумний Дембель tweet media
Українська
1
0
19
3.7K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Оригінально я хотів у салоні BMW глянути X1 бо він має цікаву ціну(на фоні Х3). З нього і почну: машинка має поперечно розміщений двигун і вона трохи менша за мою Рав4. За рахунок компоновки місця позаду лише трохи менше, ніж у Х3, але відчуваються простіші матеріали та простіші передні крісла. Та й багажник у Х1 менший ніж у Х3 і моєї Тойоти. Я б дивився собі BMW X1 xDrive23i з 48-вольтовим гібридом на B48 потужністю у 204 сили. Саме така машинка з потрібними мені опціями коштувала б 66к.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
2
0
20
3.5K
Paylaş