AL most

47 posts

AL most

AL most

@ALmost53927393

加入时间 Ekim 2021
61 关注0 粉丝
AL most
AL most@ALmost53927393·
@Mishiranu89 @maximvs95 W ubiegłym sezonie oglądałem wsyztskie europejskie mecze ma polsat box w jakimś podstawowym pakiecie za 29 zl. Nie trzeba było wykupywać premium
Polski
2
0
2
38
Jisatsu⭐
Jisatsu⭐@Mishiranu89·
@maximvs95 Online canal plus i do tego polsat box oba w premium 🤷‍♂️ inaczej chyba się nie da. Jakieś kanały TV też wpadają przy tym a masz chociaż dostęp do tych ich całych premiumów
Polski
1
0
1
2K
Maximus 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿
Od nowego sezonu chciałbym kupić sobie telewizje, ale TYLKO pod Ekstraklasę i Puchary Europejskie. Jesteście w stanie polecić jakiś możliwie najtańszy pakiet?
Polski
87
3
130
45.3K
AL most
AL most@ALmost53927393·
@kotczarny Jeśli magnezu jest powyżej 50mg/l to wielkiej różnicy nie robi, bo nasza przyswajalnosc więcej nie ogarnie. Do tego wapnia powinno być 2x więcej niż magnezu żeby nie było większego problemu z wchłanianiem obu.
Polski
0
0
1
3K
Lucek K.
Lucek K.@kotczarny·
Taka ciekowostka. Dziś zobaczyłem. Muszynianka Muszyniance nierówna. Akurat miałem z 3 różnych źródeł.
Lucek K. tweet mediaLucek K. tweet mediaLucek K. tweet mediaLucek K. tweet media
Polski
48
15
1.4K
191.9K
AL most
AL most@ALmost53927393·
@ClaudioGoat Młody ma talent. Rzuca na płasko i szarpie z łokcia ale trzeba obserwować
Polski
0
0
1
61
AL most
AL most@ALmost53927393·
@fabjanopl @PrzemekSiemanko Spoko rozumiem 👍, ale chyba na większości uczelni w Polsce zdecydowana większość broni się po polsku. Mój stan wiedzy opieram na czasach kiedy kończyłem geologię 7 lat temu 😬
Polski
0
0
0
16
AL most
AL most@ALmost53927393·
@fabjanopl @PrzemekSiemanko Tylko tytuł i abstrakt po angielsku jest. Oczywiście jak ktoś chciał to mógł całość po angielsku napisać.
Polski
2
0
2
283
Przemek Siemieniako 🇵🇱🤝🇷🇸
#SerbskaPiłka Nie żebym się chwalił ale to dobry moment żeby przypomnieć że jestem chyba jedyną/nieliczną osobą w Polsce która napisała pracę dyplomową o Crvenej zvezdzie. Coś tam wyciągnę z tej pracy aby bardziej przybliżyć wam specyfikę Zvezdy przed dwumeczem z Lechem.
Przemek Siemieniako 🇵🇱🤝🇷🇸 tweet media
Polski
29
10
556
59.6K
Marek Wałkuski
Marek Wałkuski@Marekwalkuski·
Biały Dom twierdzi, że zasinienie na dłoni Trumpa nie jest skutkiem kroplówki tylko częstego podawania ręki oraz zażywania aspiryny. Lekarz prezydenta USA wydał wczoraj oświadczenie w tej sprawie. @PR24_pl
Polski
17
18
111
9.9K
AL most
AL most@ALmost53927393·
@PasywistaZeWsi @Palucki_B Nie wiem czy regularnie ale akurat jego spotkałem jakiś czas temu w teatrze wielkim. Więc widać, że próbuje kreować się na inteligencje.
Polski
0
0
0
17
AL most
AL most@ALmost53927393·
@K_Stanowski Rozmowy z Trzaskowskim i Nawrockim mają u was po 2,3 2,2 mln wyświetleń. U Mencena po 4,5 mln (a pewnie jeszcze urośnie). Myślisz że są to liczby, które mógłbyś osiągnąć gdyby nie wiem np. mniejsza częstotliwości filmów?
Polski
1
0
0
1.2K
AL most
AL most@ALmost53927393·
@CryptoAlexand -10k zlikwidowane , a od początku przygody z krypto to będzie już z -15k. A to zgubiłem seedy a to w 2020 na górce nakupiłem LTC. Niby zawsze wpłacałem małe kwoty ale całościowo to poszło już sporo w piach
Polski
0
0
2
264
BuckarooBanzai
BuckarooBanzai@Buckarobanza·
W Seulu motocyklista wpadł pod ziemię, gdy podczas jazdy utworzyło się pod nim głębokie na 20 metrów zapadlisko. Jego ciało znaleziono dopiero po 18 godzinach poszukiwań, ratownicy musieli usunąć z dziury wodę oraz przekonywać się przez muł
Polski
22
23
515
71.1K
AL most
AL most@ALmost53927393·
@gr3gor_g3 I Kolton który nie wie o co chodzi
Polski
0
0
2
2.2K
Greg
Greg@gr3gor_g3·
ja pierdole jakie asy xd
Polski
30
60
2K
147.2K
AL most
AL most@ALmost53927393·
@lucas_michalek Co myślisz o scenariuszu, w którym ETH spadnie z drugiego miejsca market cap na koniec tej hossy? Pewnie kosztem XRP lub SOL.
Polski
1
0
2
232
Lucas Michalek
Lucas Michalek@lucas_michalek·
Wczoraj jak pewnie większość z Was wie miał miejsce hack na Bybit gdzie złodzieje ukradli 400k $ETH, wypłaty były przez parę godzin zblokowane i stworzył się mały FUD, jednak chciałbym zwrócić uwagę na to jak team Bybita zareagował - CEO od razu zrobił livestreama gdzie odpowiadał na wszystkie pytania, wyjaśnił że pomimo dużej kwoty to jest to tylko ok. 4% ich środków którymi dysponują i z perspektywy klientów wszystko jest w jak najlepszym porządku. Team Bybita przez całą noc nie spał, u przez cały czas dawali updaty na X z tym co dokładnie robią i jakie ruchy wykonują aby załagodzić sytuację. CEO dziś rano poinformował już, że 99.4% wszystkich zleceń wypłat zostało już zrealizowanych i tak na prawdę to tyle z najważniejszych informacji. Niemalże wszystkie giełdy miały jakieś hacki w przeszłości ale w tym wypadku myślę że każdy musi przyznać w jak dobry sposób PR'owo team Bybita z całą tą napiętą sytuacją sobie poradził. Od dawna wybierając giełdę do współpracy zależało mi na tym, aby wybrać taką która będzie jak najbardziej transparentna i godna zaufania i myślę że taka krytyczna sytuacja jaka miała miejsce wczoraj właśnie to pokazała. Wiadomo, że niektórzy mogą mówić że jest mi to na rękę tak pisać bo przecież promuje tą giełdę, aczkolwiek no serio będąc całkowicie neutralnym - myślę że tutaj nie ma się do czego przyczepić. Wiadomo, że tam jakieś polskie internetowe krypto boomery starają robić się FUD typu mike satoshi bo nie wyszło im w życiu i tylko to im zostało. Generalnie cała sytuacja na bieżąco updatowana, od razu zrobiony live, odpowiadanie na pytania, po paru godzinach już wznowienie wypłat i całość wraca do normalności. To właśnie takie krytyczne sytuacje i radzenie sobie z nimi tak jak pisałem świadczą o dobrym podmiocie. A co do Ethereum, to cena jak na całą sytuację nie zareagowała jakoś mega źle - spadek tylko 4% ale też nie wiadomo na ile miało to związek z samym hackiem, bo też cała giełda tradycyjnych finansów spadła przez jakiegoś newsa z wykryciem nowego koronawirusa w Chinach xd Myślę, że fajnym plot twistem będzie to jak cała ta sytuacja da jeszcze powera do ETH jak Bybit na przykład skupi za skradziony ekwiwalent Ethera. Nasz long jest nadal w grze, fajnie ze udało się sprzedać 25% na samym lokalnym szczycie
Polski
38
3
103
35.3K
AL most
AL most@ALmost53927393·
@BitcoinDebuut @Bitcoin_Teddy Ok, I never truly deep down into adoption, but the costs and liquidity of transactions will only increase. If you buy a pizza for 10$, you will spend twice on transaction costs. We should develop newer environments like ETH SOL...
English
2
0
0
53
Mitch | ₿itcoin Webshop
Mitch | ₿itcoin Webshop@BitcoinDebuut·
@ALmost53927393 @Bitcoin_Teddy What are you even saying? 🤔 Based on your comment, it seems like you’re still refusing to dive into bitcoin and its revolutionary technology. My guess? Deep down, you regret never taking even an hour of your life to truly understand it. A missed opportunity of a lifetime 🚀🟠.
English
1
0
0
220
Teddy - PolyBackTest.com
Teddy - PolyBackTest.com@Bitcoin_Teddy·
0.01 BTC will be the new millionaires on a #Bitcoin Standard. Most people will not own that much.
English
67
134
1.3K
91.1K
AL most
AL most@ALmost53927393·
@BitcoinDebuut @Bitcoin_Teddy Full global adoption will be when price some other coin throw over btc. Because btc doesn't any other feature than speculate.
English
1
0
0
247
Mitch | ₿itcoin Webshop
Mitch | ₿itcoin Webshop@BitcoinDebuut·
With full global adoption, absolutely! With a total supply of 21 million bitcoins and a global population of around 8 billion, the average holding per person would be approximately 0.002625 BTC. Since not everyone will own bitcoin (e.g., babies and children), 0.01 BTC would indeed place you among the top holders. Bitcoin's adoption is moving faster than the internet, which took 40 years to reach mass adoption. At this pace, global adoption could become a reality within 15 years. #Bitcoin
English
1
1
11
1.9K
AL most
AL most@ALmost53927393·
@SwiadomyWodnik Takie "teorie" tylko bardziej utwierdzają mnie żeby nie wierzyć w te wszystkie spiski medyczne bigpharmacy itd. W dziedzinie geologii mam wykształcenie i jakieś doświadczenie zawodowe. Takiego steku bzdur, mylenia podstawowych procesów które zachodzą w Ziemi dawno żem nie słyszał
Polski
3
0
16
3.2K
Świadomy Wodnik CONSCIOUS AQUARIUS
Przedsiębiorca-miliarder John Catsimatidis, prezes i dyrektor generalny United Refining Company, przyznał w wywiadzie z 4 kwietnia 2022 r., że ropa jest nieskończona, jest produkowana przez Ziemię i nie pochodzi z martwych dinozaurów i roślinności, jak nam powiedziano.
Polski
56
158
1K
250K
Michał
Michał@majkeI1999·
Skalpy z zaledwie ostatniego PÓŁROCZA. A pewnie tego jest 3 razy tyle tylko jeszcze nikt sie nie skapnal xd
Michał tweet mediaMichał tweet mediaMichał tweet mediaMichał tweet media
Polski
39
12
1.2K
212.2K
Lucas Michalek
Lucas Michalek@lucas_michalek·
O co chodzi w tym, że p0laki jak wsiadają do samolotu to grają w grę "kto szybciej się najebie ten wygrywa"?? Muszę coś z siebie przed nowym rokiem wyrzucić. Wracałem parę dni temu po świętach Emirates z Warszawy do Dubaju, wziąłem sobie elegancko bilet w Economy bo bilety przez to, że jest końcówka roku były już i tak bardzo drogie. Dopłaciłem sobie jednak za miejsca z extra leg room aby to jednak było trochę bardziej niż komfortowo. Zaczynamy lot i już prawie zapomniałem, że tacy kurwa polacy istnieją dopóki znowu ich nie spotkałem. Naprawdę, loty do Dubaju i to nawet w Emirates a już co dopiero w gorszych liniach zrzeszają często największą polską patole i żulernie. Jeszcze dobrze stewardessa tym wózkiem z piciem i alkoholem nie wyjechała a tu kurwa już kolejka i każdy stoi obok niej. I oczywiście obok mnie również i mojego extra leg roomu. -"poproszem wudke z kolom" mówi jeden ze złotem na szyi i paskiem lui viton na spodniach. -"te ta baba chyba nie godo po naszemu, Kazik znosz angielski? Powiedz że chcem piwko i dwie buteleczki wudki" mówi drugi w koszulce filip plajn. I ciśnie się kurwa jeden z drugim z trzecim i tak aż do dziesiątego tuż przed moim extra leg roomem. Stewardessa mówi, że wracajcie na miejsce, będę wózeczkiem podjeżdżać i tak do każdego i nalewać alkoholu, to polaki nie słyszą. Tak jakby to była w tych samolotach jakaś ukryta konkurencja polactwa na to kto szybciej i mocniej się najebie, jebane polskie żule. Później jak już każdy z nich się najebie to następuje faza śmiechów, wrzasków i bluzgania na pół samolotu aby gdzieś w 4 czy 5 godzinie lotu zrobiło się cicho. Naprawdę, jak ktoś kiedyś tej przygody nie przeżył to polecam gorąco. Kurs Warszawa - Dubaj. Jak nie macie psychy to Emirates wystarczy. Jak wolicie grać na hardcore to spróbujcie Wizzair, tam powinno być jeszcze gorzej. Można poznać pełen przekrój naszego kochanego społeczeństwa. Te loty do Dubaju często skupiają pewną grupę ludzi. To idealne połączenie fake bogactwa w fake ubraniach razem z upośledzonym metalem bycia najebusem na magazynie co odłożył w ciągu roku pracy pieniądze na bilet do dubajuuuuu do luksuusuuuu i jak dają za darmo alkohol w samolocie to trzeba skorzystać hehehe do upadłego. Ale i tak ich powinniśmy kochać, to nasz idealny target pod nasze rynkowe liquidity w kryptowalutach. Pozdrawiam bardzo milusio
Polski
153
5
390
76K
marouFKS
marouFKS@Pindix12·
@KevolKKS1922 Przebija to konkubinę zukowskiego wpierdalająca kamień z czajnika?
Polski
3
0
137
14.2K
Kevol
Kevol@KevolKKS1922·
Polecam Uniwersum ekskluzywnego rezerwowego Lecha - Filipa Jagiełło i jego partnerki na TikToku : - Ogłaszanie ciąży za pomocą wina (?) - Zażenowany Jagiełło - Ojciec mówiący ' Co ty pierdolisz ? ' - Ojciec mówiący ' Będziecie mieli kurwa dzidziusia ? ' Ciekawy kontent 👍
Kevol tweet media
Polski
70
12
1.8K
362.5K
AL most
AL most@ALmost53927393·
@FinansowyUmysl Masz małe dzieci i spoko, ale jak będą musiały pójść do szkoły średniej to co zrobisz? Sam pochodzę z małej miejscowości dojazd do LO autobusem PKS zajmował 1,5h. Było to dla mnie męczące, integracja po szkole z rówieśnikami nie wchodziła w grę.
Polski
0
0
0
18
FinansowyUmysł
FinansowyUmysł@FinansowyUmysl·
Jaki był najważniejszy czynnik decydujący o wyprowadzce z miasta? Mieszkając w Krakowie, rozmawiałem z wieloma znajomymi, którzy mają dzieci. Pytałem ich jak im się żyje w mieście. Co im przeszkadza a co ułatwia życie. Wszyscy, co do jednej pary, mówili jedno. Najgorszy jest brak teściów. Dopiero po urodzeniu dzieci, zrozumieli jak są pomocni. Dla niektórych było to tak ważne, że kupili drugie mieszkanie, aby jedni z rodziców mogli się wprowadzić obok nich. Moim zdaniem, upadek wielopokoleniowych rodzin to jeden z głównych powodów niskiej dzietności. Dlatego, gdy my rozważaliśmy wyprowadzkę, braliśmy pod uwagę tylko dwie lokalizacje. Obok moich lub żony rodziców. Jeśli ktoś stoi przed podoba rozterka, to warto rozważyć ten czynnik. Dla przyciągnięcia uwagi tym razem widok z okna w sypialni. 🙂
FinansowyUmysł tweet media
FinansowyUmysł@FinansowyUmysl

To zdjęcie (zrobione dzisiaj) to... mój codzienny widok z okna. Już prawie 2 lata mieszkam 50 km od miasta wojewódzkiego. 12 km od miasta powiatowego. W promieniu 10 min jazdy samochodem (10 km, nie ma tu korków) mam: - przedszkole z językiem angielskim - dwie podstawówki z prawie prywatnym nauczaniem (tak mało uczniów) - prywatna szkołę języka angielskiego - korty tenisowe, kilka siłowni, stadion sportowe, kilka orlików, basen itd. - 12 min jazdy samochodem w miasteczku powiatowym dostępne prawie wszystkie możliwe sklepy + usługi + restauracje (sushi jedno z lepszych jakie w życiu jadłem) - usługi około 30% tańsze niż w dużym mieści (np. za barbera combo płacę 90 zł zamiast 140 zł) - szpital powiatowy - bardzo czyste powietrze i codzienny kontakt z naturą - znacznie mniej stresu Minusy? Jeden. 1-2 razy w tygodniu dojeżdżam do pracy (hybrydowy tryb, taki preferuję). Tracę około 2.5h - w pełni wykorzystuje na słuchanie audiobooków. W perspektywie 15 lat ma powstać kolej z 45 min połączeniem z dużym miastem. Wiecie co mnie zastanawia? Dlaczego większość osób, które spotykam, mówi, że oni by się na to nie zdecydowali. Życie w betonowej klatce, z kilkaset tys kredytu, z wdychaniem smrodu jest lepsze? Uważam, że w Polsce na prowincji, można sobie naprawdę ułożyć fajne życie... i żyć, a nie przeżywać życie.

Polski
176
30
919
314.7K