Mariusz Jablonski
5.1K posts





🇷🇺🇺🇦 Two Russian Geran-2 drones struck a truck depot in the western outskirts of Zaporizhzhia in southeastern Ukraine. A Russian source claims the trucks were being used by the Ukrainian military, though that hasn't been independently confirmed. Writer: Julie



They didn’t just import voters, they imported judges too




To jest bardzo ciekawe bo Fil mówi na wywiadzie że dzięki kursom nie musiał sprzedawać altów które przehodlowal… Wiec ucząc innych sam udupił jednak dzięki sponsorom udało się wyjść na zysk bo po kilku latach te pozycje dały zarobić… Dały zarobić jemu… bo kursanci sponsorowali skupowanie dip ów i uśrednianie. Fil obraził się na alty i prawidłowo! Kosztem kursantów udało mu się wyjść na plus z tych pozycji o czym wcale nie wspomniał na kanale w obecnym czasie. Wtedy pod kolejny cykl zmienił strategię i faktycznie wyszło mu to na dobre! Odrobił lekcje. Jednak sprzedał tylko 20-30% z tego co pamiętam. Teraz kolejna runda. Sprzedał 50% bo w sumie nikt nie wie co będzie ale kurs się sprzedał więc i tak na plus. Gadanie że kursanci zarobili x5 moim zdaniem jest naciągane bo przecież nikt nie kupił idealnie na dołku i sprzedał na górce. Napewno pamiętacie co się stało z kursem BTC/PLN na Binance gdy poleciał sygnał do sprzedaży. Ci sami inwestorzy nie ogarniali jak działa płynność nawet na największej światowej giełdzie. Teraz jest gościem bo ma w ciul zegarków i aut 😉 Nie hejtuje i nie propsuje! Po prostu widzę tutaj dużo naciągania i niedopowiedzeń. Nie zazdroszczę bo podobny “kurs” w tamtych latach dałem ludziom za darmo i nie mam miliardów. Każdy ma inną misję. Każdy ma swoją drogę ale naciągany marketing i manipulacje w tym przypadku to dla mnie lekki niesmak. Nie wiem czy chociaż część z was pamięta te czasy ale pisze to by pokazać że nikt tutaj w krypto, nawet jeśli osiągnął mega wyniki, nie jest jakimś wybitnym inwestorem i specjalistą. Ten rynek się dopiero kształtuje a jeśli udało ci się wyjść 1/3 razy do przodu to wcale nie jesteś mega mózgiem tylko po prostu miałeś szczęście że zostałeś naganiaczem gdy nikt inny tego nie robił 😉 Pozdro!

















