G C

83 posts

G C

G C

@GC2000pp

Entuzjasta sportu (piłkanożna, NBA, F1) oraz kina. Fan Maxa Verstappena i Leonardo diCaprio

加入时间 Ocak 2022
42 关注4 粉丝
G C
G C@GC2000pp·
@ELTheSpecialOne Dlaczego w tytule jest podane miejsce rozgrywania meczu? Może akurat specjalnie nie sprawdzałem gdzie jest rozgrywany mecz Haiti vs Szkocja żebym miał miłą niespodziankę jak będę oglądał skrót meczu na oficjalnym kanale YouTube TVP Sport w stanie likwidacji.
Polski
0
0
24
1.6K
durtam
durtam@MRud52·
@DbAbsur - Wszystkie europejskie z baraży (4) - Caracao, Haiti - Paragwaj - Nowa Zelandia (pewne miejsce dla Oceanii to kpina) - Irak, Uzbekistan to już 10, a można jeszcze wyrzucić z 2 z Azji (Katar, Jordania), 2 z Afryki (np. RZP, RPA), Panamę i jedną z Europy losowo i mamy 32.
Polski
10
0
43
9K
AbsurDB
AbsurDB@DbAbsur·
Uwaga. Jeżeli ktoś uważa, że drużyn na MŚ jest za dużo, to teraz jest moment, żeby wskazać te, których tam być nie powinno Po 0:7 to każdy głupi potrafi
Polski
86
1
401
186.1K
STS
STS@stspolska·
TYPUJEMY dokładne wyniki 2 dzisiejszych meczów towarzyskich. PIERWSZE DWIE OSOBY, które trafią mogą liczyć na 🎁Czas macie do 20:45!
STS tweet media
Polski
139
59
93
4.9K
G C 已转推
Krystian Szarszewski
Krystian Szarszewski@k_szarszewski·
Otworzyłem oczy rano i w związku z nadchodzącym mundialem coś we mnie pękło… Więc stworzyłem nostalgicznego mema dla osób z rocznika około 2000. Taka jest moja prawda lata 2014… piękne czasy 🥹💔 (W tle leci np. Calvin Harris - Summer)
Krystian Szarszewski tweet media
Polski
15
15
471
15.5K
G C
G C@GC2000pp·
@Kacpiii33 Jak ktoś pracuje powiedzmy od 6 to jest szansa żeby większość meczów obejrzeć tzn te o 19, 22, 4 i 6 rano. Te "środkowe" czyli o 1:00 do pominięcia zdecydowanie. Z kolei te o 3:00 to idealnie na drugą połowę. Imo nie jest tak źle z tymi godzinami jak wszyscy mówią
Polski
0
0
1
921
Kacper
Kacper@Kacpiii33·
Czy jest tu jakiś szaleniec, który zamierza obejrzeć każdy mecz na mundialu? Zbieram ekipę z którą już za tydzień będę tutaj siedział i komentował to piękne widowisko, mam nadzieję że Heung-Min Son pokaże klasę
Kacper tweet media
Polski
119
2
528
50.5K
G C
G C@GC2000pp·
@BanJrzechwa Tak zwana główka makówka, jak to Szpaku w fifie mawiał
Polski
3
0
0
1.3K
G C
G C@GC2000pp·
@BroszkiewiczP Koniec jednego jest początkiem drugiego. W tym przypadku koniec Ekstraklasy to (prawie) początek Mundialu
Polski
1
0
2
779
Piotr Broszkiewicz
Piotr Broszkiewicz@BroszkiewiczP·
Jutro o tej porze świat już nie będzie taki sam.
Polski
7
1
34
7.5K
G C
G C@GC2000pp·
@michalt_03 Na wycieczce szkolnej Ratatuj było oglądane na czymś takim 😃
Polski
0
0
2
452
Marcin Lukanski
Marcin Lukanski@MLukanski·
Gdybyście mieli wskazać filmy, które Waszym zdaniem każdy po prostu musi obejrzeć, takie jedyne w swoim rodzaju diamenty, to co by to było?
Polski
1K
30
860
259K
G C
G C@GC2000pp·
@TurtleHype4 Nie ironicznie 21:37, nie wiem czy to jakiś znak
Polski
0
0
0
206
TurtleHype
TurtleHype@TurtleHype4·
Czy wy też macie jakąś dokładną godzinę i minutę, którą zawsze widzicie? ja od 9 roku życia zawsze włączę telefon o 19:39 i nie wiem o chuj chodzi
Polski
142
1
482
97.7K
G C
G C@GC2000pp·
@gorczi96 Też mam chęć wrócić, mimo że przeszedłem już 3 razy
Polski
0
0
0
8
gorczi
gorczi@gorczi96·
Chyba pogram w Far Cry 3
Polski
5
0
9
764
G C
G C@GC2000pp·
@BroszkiewiczP Czy ekstraklasa dziś będzie oglądana? ⚽
Polski
1
0
1
19
Piotr Broszkiewicz
Piotr Broszkiewicz@BroszkiewiczP·
Ogłaszam swój WEEKEND 😄😍😊 Wszystkiego dobrego i dużo odpoczynku dla Was Wszystkich 😀👌⚽📺
Piotr Broszkiewicz tweet media
Polski
5
0
24
411
s@ndra
s@ndra@kolezanko·
@HibHobXD Niech ktoś to wytłumaczy na język tzw. „piłki nożnej”
Polski
8
0
14
8.4K
HIB HOB XD
HIB HOB XD@HibHobXD·
Nic nie powiem.
HIB HOB XD tweet media
Polski
22
2
988
65.7K
G C
G C@GC2000pp·
@TfuskDonald @GrzegorzJanko12 Zależy gdzie, oferty może i są, ale chętnych jest jeszcze więcej (z własnego doświadczenia wiem)
Polski
0
0
0
890
Grzegorz Jankowski
Grzegorz Jankowski@GrzegorzJanko12·
Ile CV trzeba wysłać, żeby dostać pracę?
Grzegorz Jankowski tweet media
Polski
713
248
2.8K
377.1K
G C
G C@GC2000pp·
@Polsport Straty oszacowano na 1000 rupii indyjskich
Polski
0
0
0
134
G C
G C@GC2000pp·
@whiggerHQ @pat_sob W mojej poprzedniej firmie zatrudniali na B2b albo zlecenie i był to magazyn, zwykła praca
Polski
1
0
3
252
Whigger
Whigger@whiggerHQ·
@pat_sob Stary kto jako recepcjonistka jest zatrudniony na B2B o czym Ty kurwa pierdolisz XD Nie masz pojęcia kto jest na B2B i uwaga nie są to gołodupcy Twojego pokroju co dostają 5k netto.
Polski
16
0
49
5.6K
Tomasz Młynarz
Tomasz Młynarz@pat_sob·
no jak chuj się opłaca recepcjonistce być na B2B za 5k netto
Damian Adam Marks@DamianAdamMarks

@Krownitz Ludzie są na B2B bo obu stronom umowy się to bardziej opłaca. To jest główny powód a nie to że źli przedsiębiorcy to wymuszają jak próbuję sugerować lewica.

Polski
37
24
1.5K
113.2K
G C
G C@GC2000pp·
@BroszkiewiczP Film: Jedna bitwa po drugiej (szkoda że Marty Supreme ma polską premierę dopiero w styczniu), seriali nie oglądałem za bardzo
Polski
0
0
1
107
Piotr Broszkiewicz
Piotr Broszkiewicz@BroszkiewiczP·
Przerwa w pracy 🤗😊 Z racji tego, że to już niemal koniec roku, to proponuję zabawę: Wskaż najlepszy film i serial z 2025 roku 🍿📺🎥🎬🎞️ Kryteria dowolne 🤗
Polski
11
0
7
2.8K
G C
G C@GC2000pp·
@M_Ursynski Moja była współlokatorka przyjmowała bukiet róż od swojego "obecnego" chłopaka w ramach przeprosin, a dosłownie 15 minut później jak ten se poszedł to jeb*ła sie z innym. Takie rzeczy w Lublinie ale Lublin to stan umysłu
Polski
2
0
12
1.8K
Marcin Ursyński
Marcin Ursyński@M_Ursynski·
Jednym z największych problemów współczesnych mężczyzn jest poświęcanie wszystkiego związkom, choć sama kobieta zawsze będzie szukać lepszej alternatywy i utrzymywać wokół siebie betaorbiterów. Natura 🤷‍♂️
Marcin Ursyński tweet media
Polski
64
25
529
53.9K
Mariusz
Mariusz@MarioF1GT·
dzisiaj alkohol - moje uszanowanie
Mariusz tweet media
Polski
6
0
29
649