Pat
1.6K posts
















Główne giełdy, które nadal nie mają Licencji MICA (CASP) i które jeśli jej nie otrzymają znikną z rynku UE (mają jeszcze miesiąc) po 1 lipca. ✍️HTX (huobi) - ogłosił, że będzie blokował IP dla EU klientów, nie starają się o MICE. ✍️MEXC - zmienili CEO i na początku kwietnia,ogłosili, że jednak będą się starać o licencję, ✍️Binance - starają się o CASP ✍️Phemex - nie ma żadnych informacji, że się starają i że są w procesie. ✍️KANGA - starają się ✍️CoinEx - nie ma żadnych informacji pośrednich lub bezpośrednich, że się starają. ✍️✍️ ✍️BingX - według Linkedin szukają zespołu do spraw zgodności, zatem prawdopodobnie się starają (chociaż oficjalnie nic takiego nie ogłosili) Czas nagli.











Short-Term Holders Hit the Year's Worst Capitulation Reading “A single 24H extreme is a stress marker, not a standalone reversal signal. Capitulation can extend if inflows stay elevated.” – By @MorenoDV_












