Зубожілий_гейм_тостер

1.4K posts

Зубожілий_гейм_тостер

Зубожілий_гейм_тостер

@game_toster

Beigetreten Ağustos 2022
171 Folgt15 Follower
КотячийTotem🇺🇦
Звідки в сухариках стільки білків о_О
КотячийTotem🇺🇦 tweet media
Українська
2
0
0
71
абсолютна децимація
>and maybe, just maybe, we’ll even catch a glimpse of the first Warhammer 40,000 Codex of the new edition… цікаво, чиїм же ж він буде 🤭😅
абсолютна децимація tweet media
3
0
3
308
Зубожілий_гейм_тостер
@manbiitesdog @Rayfulrand В цих всих двіжах з player-playable пропускають один момент, що існує ще і PC, player character. І фактично playable можна використовувати тільки в іграх типу балдурс гейта, коли ти вільно перемикаєшся між кількома персонажами.
Українська
0
0
0
275
Зубожілий_гейм_тостер
@Antykvarnyy_K @Silverw84272125 Більшість імен які перекладаються це або франшизи, де так вирішив правовласник(людина павук) або речі які перекладаються у всіх мовах традиційно(Попелюшка). Бо є контрприклади Бетмена і Геракла(який транслітерується).
Українська
0
0
0
24
Одноосібна спілка "Антикварний каламар"
@game_toster @Silverw84272125 взагалі-то значущі імена та прізвиська часто перекладають і це такий-собі парадокс. з одного боку Чорна Борода, Людина-Павук, Попелюшка та імена королів, з іншого боку Супермен, Робін Гуд та звичайні імена. Все дуже розмито, але зазвичай перекладати треба коли є суттєвий підтекст
Українська
1
0
3
46
Одноосібна спілка "Антикварний каламар"
"Дієвидла" та "неграви" потрібні, щоб врешті ми отримали "ігролади", "скрадання", "мацаки" та "Тінесерди". Так, я дійсно завис на кілька хвилин намагаючись зрозуміти що "неграв" значить, але такі невдалі переклади – ніщо у порівнянні з тим які круті адаптації ми врешті отримуємо.
Ervi@Berthold_Skull

Шо там, адепти дієвидла знову грають у гру *хто перший насрав в вікі той і правий* Вгадайте що буде якщо загуглить

Українська
33
3
107
38.3K
Зубожілий_гейм_тостер
@punished_karlik Пиздять, я замовив 20 травня два комоди(однакові) прийшли 13 червня(отримав аналогічну смс після замовлення).
Українська
0
0
0
74
punished car leak
punished car leak@punished_karlik·
замовив в юску контейнерів для роботи (які завжди в наявності в кожному блядь магазині) шось геть зовсім хуйово
punished car leak tweet media
Українська
8
0
33
2.9K
Зубожілий_гейм_тостер
@canisbandera Повністю з вами згоден, в ідеальному світі підняти ніжній віковий рівень повносправності до рівня депутата ВР, а верхній встановити на планці пенсійний вік +5 років. І на цьому рівні встановити віковий ценз на виборах всіх рівнів.
Українська
0
0
1
115
Ветеран Бандеропес
@game_toster Саме так, тому я за стелю в політиці як мінімум, бо від цих людей залежить життя мільйонів
Українська
1
0
0
119
Зубожілий_гейм_тостер
@canisbandera Ти або дорослий і відповідальний повністю - або ти хуйня безтолкова і не доріс депутатом бути. В цьому проблема апеляції до законодавства. Особливо в світлі того що є віковий ценз знизу, і немає зверху.
Українська
0
0
0
7
Зубожілий_гейм_тостер
@canisbandera Взагалі це смішна штука, кримінальна відповідальність з 14, повноліття з 18, можливість стати депутатом з 27, а президентом з 35. Тобто до певної межі ти можеш бути достатньо дорослим для купи речей, але ти ніколи не можеш бути застарий.
Українська
2
0
1
132
абсолютна децимація
росія нагадує Імперіум з 40к - держава це насправді купка осередків цивілізації, розкиданих по величезній дикій території. все це тримається разом тільки завдяки крихкому зв'язку. як тільки зв'язок зникає (в нашому випадку, через відсутність бензину) - держава перестає існувати
Mars ♐@Mars_FM13

В регионах из-за дефицита бензина прекращаются междугородние рейсы ya62.ru/text/transport…

Українська
5
1
27
1.7K
Зубожілий_гейм_тостер
@Silverw84272125 @Antykvarnyy_K У випадку котангенса - просто правильна транскрипція. У випадку тінесерди - ми не перекладаємо Джона як Івана, як і не перекладаємо сільвервуд як сріблянський ліс, бо це власні, курва, назви. Для цього і існує правопис, а не хто як хоче так і дроче.
Українська
1
0
1
37
Silverwind
Silverwind@Silverw84272125·
@game_toster @Antykvarnyy_K Так я так то про інше. Чим котангенс відрізняеться від дієвидла? Може його теж вже час перекладити? Про тінісерда, це взагалі філогічна помилка. Я про це.
Українська
1
0
0
28
Зубожілий_гейм_тостер
@Silverw84272125 @Antykvarnyy_K Ви вибрали паршивий приклад, бо там все ще 10 років тому було перекладено і узгоджено на всіх рівнях, від початкової школи до міністерства інфраструктури ( тиждень томі дізнався що з 21 року мінути(кута) тепер хвилини).
Українська
1
0
2
37
Silverwind
Silverwind@Silverw84272125·
@game_toster @Antykvarnyy_K Фух) За савльева,аж сіпнуло. Вцілому, я до того, що не потрібно завжди переводити якісь запозичені слова.
Українська
1
0
0
31
Зубожілий_гейм_тостер
@Silverw84272125 @Antykvarnyy_K Котангенс Але я маю на увазі такі самі прості речі як електричний опір, наприклад. Я в плані електрики не чув терміну "сапратівлєніє" взагалі до моменту поки відкрив старий підручник савельєва.
Українська
1
0
2
35
Зубожілий_гейм_тостер
@canisbandera @unza Особливо при тому що "неграв" спотворює початкову абревіатуру, "не персонаж гравця", бо є і абревіатура PC, персонаж гравця, і "негральний персонаж" просто ні в тин ні в дишло.
Українська
0
0
0
12
Зубожілий_гейм_тостер
@Silverw84272125 @Antykvarnyy_K Ви не повірите, але алгебра перекладена, і коли я був в унвері був шок у всіх, бо підручники які були в наявності - російською, і ніхто з україномовних шкіл не розумів половину термінів, а ті хто вчився в російськомовних школах не відстрілював лекції українською.
Українська
1
0
2
39
Silverwind
Silverwind@Silverw84272125·
@Antykvarnyy_K Я думаю саме час, перекладити алгебру і латину. Це буде спонукати вивчати тільки нашу, расово- правильну українську.
Українська
3
0
7
1.3K
Зубожілий_гейм_тостер
@Antykvarnyy_K @7SEVENTEAM7 Зникла вона, бо цитуючи Маршала "патамушта далі пізди". Але у випадку з "негравом" тут взагалі очко, бо викручують абревіатуру, з неправильною розшифровкою, і з цього намагаються зробити українське скорочення. Бо є NPC і є PC. Як в них це взагалі має працювати?
Українська
0
0
0
41
Зубожілий_гейм_тостер
@SirEdvin Це як з деякими помилками на старих автомобілях, іноді допомагає зняти клеми з акумулятора на пів години. Суть в тому що розряджаються конденсатори, і система ініціюється повністю з нуля, мені пару раз і з комп'ютером допомагало вийняти батарейку з біоса:)
Українська
0
0
3
353
Темник бородонароджений 🇺🇦 🧐
Сьогодні ШІ допоміг мені полагодити інтернет порт. Але те, що його ідея про "перезапусти комп, але сильніше, з відключенням живлення" спрацювала, відчувається неправильно на ментальному рівні
Українська
13
0
80
6.7K
Зубожілий_гейм_тостер
@chiefEoSh Ці дегони ще і абревіатуру неправильно розшифрували, не playable, a player, але так їхня "геніальна" ідея взагалі не працює:)
Українська
0
0
8
486
Рододендрон
Рододендрон@Totalizator2000·
не маю жодних зауважень до стилю і зовнішнього вигляду гаріка корогодського. у нього хуйова політична позиція, що тягнеться з вєлікой русской культури і дорікати йому треба за це. а виглядає він ахуєнно, давайте бути чесними.
Анна-Генрієтта@Henrietta____

Кличко настільки понизив планку шо на наступних виборах буде шоу уродів

Українська
7
0
27
4.5K